Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21583
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 10 апр 2024 15:31

1palq4o1 написа:
metodito написа:
1palq4o1 написа:

БКП - до 1997 година си управлява тя, после идва Костов и след него пак наследниците на същата скрити под различни абревиатури, най-вероятно не помниш тези събития.
И да ми кажеш какво се случва с България, че аз си спомням как се живееше тогава и виждам как живеем сега - в пъти ( ако не десетки пъти ) по-добре и по-богато! Това, обаче се дължи на така омразната ви Европа и курса предприет от правителството на Костов

Ей, псевдодемократе, я се сопри малко, бе! Първо ти ако живееш в Комплексирстан и си мислиш, че си наследник на азиатци, аз съм потомък на хора, които са имали държавност, език и четмо, когато британци и германци са нямали държава. Въобще не ме брига облъчената ти тиква, колко са я промили. Иван Костов вика. Ти главния асистент по политическа икономия и член на бкп за промяна ли го вземаш? Казвам ти "ново време" заради пазарните принципи. Появата на мутрите и тъ нъ. Етър спря да съществува заради разграбване. Кое не разбра? Разграбване от свои.
"Омразната Ви Европа". Кои СМЕ ние? Познаваш ли ме? Гледай си БТВ-тУ, НОВА и не ме занимавай!


Методи, не знам колко ми е комплексирана тиквата, ама не можеш да отречеш фактите, колкото и пяна на уста да изкарваш :)
Вземи си валидола и и не се занимавай с мен, както аз не ти казвам какво и кога да гледаш.
Кога съм казал на кого съм наследник, камо ли да намесвам азиатци, кога съм отрекъл, че сме имали канализация, топла вода и писменост, докато англи, сакси и т.н. са живеели с прасетата. Сега, обаче не е така и всички искат там, а не в Магадан, включително и ти ;)

Курсът, поет при Костов. На унищожаването на една страна и държава? Още от Костов слушам за "Европа". Ти си в Европа. Какъв Магадан? Значи се обиждаш, засягаш се и пак обиждаш. Егати. Какво? Щом искам България да е нормална страна, съм какво? Путинист? Е, не ли си индоктриниран? Научен си да разсъждаваш по определен начин. Що гледате някои хора всичко във формат на "Левски" и ЦСКА? Ми аз пък може да харесвам хокей на трева. Не искам да се разхождам и да живея с някакви зомбита. Путинист. Искам да имаме независима държава, която да е приятел с всички и да гледа своя си интерес. Путинист. Искам да се върне нормалната образователна система. Путинист. Искам затвор за всички престъпници, включая другаря Костов и генерал Джудже. Путинист. Искам да имаме култура и спорт като преди. Путинист. Искам да гледам "Левски", съставен от българи основно. Путинист. Окрадоха България, откраднаха моята България и го пиша. Путинист. Бахмааму.

На линия
Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1682
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1palq4o1 » 10 апр 2024 15:51

metodito написа:
1palq4o1 написа:
metodito написа:
1palq4o1 написа:

БКП - до 1997 година си управлява тя, после идва Костов и след него пак наследниците на същата скрити под различни абревиатури, най-вероятно не помниш тези събития.
И да ми кажеш какво се случва с България, че аз си спомням как се живееше тогава и виждам как живеем сега - в пъти ( ако не десетки пъти ) по-добре и по-богато! Това, обаче се дължи на така омразната ви Европа и курса предприет от правителството на Костов

Ей, псевдодемократе, я се сопри малко, бе! Първо ти ако живееш в Комплексирстан и си мислиш, че си наследник на азиатци, аз съм потомък на хора, които са имали държавност, език и четмо, когато британци и германци са нямали държава. Въобще не ме брига облъчената ти тиква, колко са я промили. Иван Костов вика. Ти главния асистент по политическа икономия и член на бкп за промяна ли го вземаш? Казвам ти "ново време" заради пазарните принципи. Появата на мутрите и тъ нъ. Етър спря да съществува заради разграбване. Кое не разбра? Разграбване от свои.
"Омразната Ви Европа". Кои СМЕ ние? Познаваш ли ме? Гледай си БТВ-тУ, НОВА и не ме занимавай!


Методи, не знам колко ми е комплексирана тиквата, ама не можеш да отречеш фактите, колкото и пяна на уста да изкарваш :)
Вземи си валидола и и не се занимавай с мен, както аз не ти казвам какво и кога да гледаш.
Кога съм казал на кого съм наследник, камо ли да намесвам азиатци, кога съм отрекъл, че сме имали канализация, топла вода и писменост, докато англи, сакси и т.н. са живеели с прасетата. Сега, обаче не е така и всички искат там, а не в Магадан, включително и ти ;)

Курсът, поет при Костов. На унищожаването на една страна и държава? Още от Костов слушам за "Европа". Ти си в Европа. Какъв Магадан? Значи се обиждаш, засягаш се и пак обиждаш. Егати. Какво? Щом искам България да е нормална страна, съм какво? Путинист? Е, не ли си индоктриниран? Научен си да разсъждаваш по определен начин. Що гледате някои хора всичко във формат на "Левски" и ЦСКА? Ми аз пък може да харесвам хокей на трева. Не искам да се разхождам и да живея с някакви зомбита. Путинист. Искам да имаме независима държава, която да е приятел с всички и да гледа своя си интерес. Путинист. Искам да се върне нормалната образователна система. Путинист. Искам затвор за всички престъпници, включая другаря Костов и генерал Джудже. Путинист. Искам да имаме култура и спорт като преди. Путинист. Искам да гледам "Левски", съставен от българи основно. Путинист. Окрадоха България, откраднаха моята България и го пиша. Путинист. Бахмааму.



Валидолчето и след като се успокоиш малко може да говорим нормално :)
И си прав, аз съм в Европа...именно заради Костов...Костов...Костов :)
А щом харесваш хокей на трева, моля-времето е прекрасно, излез, поиграй и се радвай на чудесно здраве :Р
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4438
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 10 апр 2024 16:07

50 000 лева на месец за Педрис :mrgreen:
Анди колко е поискал :?
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

tmanolov
Мнения: 4288
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 10 апр 2024 16:49

Kotooshu написа:50 000 лева на месец за Педрис :mrgreen:
Анди колко е поискал :?

А неговото мнение важно ли е? Или приемаме, че монетата има само една страна :lol:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4438
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 10 апр 2024 17:01

tmanolov написа:
Kotooshu написа:50 000 лева на месец за Педрис :mrgreen:
Анди колко е поискал :?

А неговото мнение важно ли е? Или приемаме, че монетата има само една страна :lol:


Добре ли си?
Имаш ли нужда от помощ?
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

tamkuan
Мнения: 282
Регистриран на: 05 юни 2009 15:00
Skype: tamkuan
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tamkuan » 10 апр 2024 17:21

tmanolov написа:
tamkuan написа:Еми ти малко ги смяташ казаха 7 млн. Уелтон и ги броиш всички за клуба, ами бивши клубове, агенти процента на самия футболист и т.н. За палмите съм съгласен или да удвоят това което дават предвид рекламата ,която получават или наистина да дойде спонсор който да дава.

Слуша ли конференцията. Изрично казаха, че за клуба са чисто 3,8 милиона евро. След всички проценти и процентчета на сульо, пульо, атанас и пламите (дето няма да си ги искат). Плюс парите от Цонко - 550 000 евро без ДДС + допълнителни бонуси от делиормаци, става точно сумата, която съм посочил

Абсолютно без да се заяждам ама този клуб има разходи от 3 до 500 000 на месец , или 6 до 10 млн. на година с трансферите , разходите на месец може и да са повече.

tmanolov
Мнения: 4288
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 10 апр 2024 17:36

tamkuan написа:
tmanolov написа:
tamkuan написа:Еми ти малко ги смяташ казаха 7 млн. Уелтон и ги броиш всички за клуба, ами бивши клубове, агенти процента на самия футболист и т.н. За палмите съм съгласен или да удвоят това което дават предвид рекламата ,която получават или наистина да дойде спонсор който да дава.

Слуша ли конференцията. Изрично казаха, че за клуба са чисто 3,8 милиона евро. След всички проценти и процентчета на сульо, пульо, атанас и пламите (дето няма да си ги искат). Плюс парите от Цонко - 550 000 евро без ДДС + допълнителни бонуси от делиормаци, става точно сумата, която съм посочил

Абсолютно без да се заяждам ама този клуб има разходи от 3 до 500 000 на месец , или 6 до 10 млн. на година с трансферите , разходите на месец може и да са повече.

Прав си, затова не съм включил Палмите в приходите - те нали плащат заплатите?
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

tmanolov
Мнения: 4288
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 10 апр 2024 17:38

Kotooshu написа:
tmanolov написа:
Kotooshu написа:50 000 лева на месец за Педрис :mrgreen:
Анди колко е поискал :?

А неговото мнение важно ли е? Или приемаме, че монетата има само една страна :lol:


Добре ли си?
Имаш ли нужда от помощ?

Идеално съм - в една ситуация има две страни, ти чу ли другата? Или само Боримир фланелкоизмислителя е пътят, истината и животът?
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9423
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 10 апр 2024 17:58

От 1860 е идеята с екипа.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4438
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 10 апр 2024 18:21

tmanolov написа:
Kotooshu написа:
tmanolov написа:
Kotooshu написа:50 000 лева на месец за Педрис :mrgreen:
Анди колко е поискал :?

А неговото мнение важно ли е? Или приемаме, че монетата има само една страна :lol:


Добре ли си?
Имаш ли нужда от помощ?

Идеално съм - в една ситуация има две страни, ти чу ли другата? Или само Боримир фланелкоизмислителя е пътят, истината и животът?


Няма смисъл да се напъваш и да ме вкарваш в поредните лъжи и интрижки!
Покажи ми къде и кога съм казал, че това е единствената истина и тогава се упражнявай.

А другата страна за твое сведение съм я коментирал когато каза, че на него Анди и Уелтън са им били предложили срамни договори или нещо подобно беше казал Петрис!
И тогава питах, на колко пари си оценява труда Петрис?
Сега коментирам думите на отсрещната страна, за разлика от някой хора се стремя да търся истината.
Има и конкретна цифра, аз не твое място бих питал дали вярваш в изнесената сума от Боримитката.....

*Изчетох няколко страници с рязане на вени и призиви да се закрие клуба.
Явно някои хора това искат!
Тази пресконференция в частта за предишното ръководство ще кажа, че е пълен абсурд за глупаците!
Назначения от Сираков се атакува, а другия седи до него :mrgreen: в едни други времена когато имаше дискусия в този форум бих се постарал да дисконтираме този абсурд.
Реално Сираков атакува своя подчинен, че не си е вършил работата .... още на пресконференцията се нервирах, че никой не джурналята не само , че не реагира, а и съм убеден как не схваща какво се случва!!!
Оттук насетне за мен изкачат още много въпроси за които бих дискутирал.
А както се видя може да се изкарат цифри през годините, как се е упровлявал клуба, но се изкарват само за период за който ни урежда .... но на вас ви харесва да говорите за БГЛ, Петлер, жълтопаветници и всякакви други глупости, успех ви желая.

**Следващия път ще те помоля като се опиташ да си упражняваш риториката спрямо мен, малко по сериозно, че последните два пъти си е чисто заяждане и все още спазвам добрия тон.
Радвам се, че си в добро здраве.
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 1palq4o1, ikar, vvessel и 43 госта