Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3480
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 10 апр 2024 14:02

gdlk написа:Тоя весел имам чувството че е фен на Мъри, не на Левски.. И Гуардиола да дойде, пак ще си реве постоянно..

Те са трима-четирима такива. Левски като падне и се подсмихват - ето.. казах ви, че с тия некадърници начело не може. Нема им стъпим.
110 години любов!

scooool
Мнения: 783
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот scooool » 10 апр 2024 14:06

Сираков и сие не са идеални, но толкова ръководства говореха и се къпаха във фенска любов, а реалността е, че сме трупали задължения, тези дразнят, но поне задълженията намаляват и се вижда светлина!!!!

realno
Мнения: 6608
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот realno » 10 апр 2024 14:09

Само адвокат може да каже на бялото черно, както припоците казват на оранжевото червено. :mrgreen:
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

tmanolov
Мнения: 4287
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 10 апр 2024 14:13

rhaegar написа:
realno написа:Не се изразих правилно. Не говоря само към НАП, а и други задължения. Така добре ли е? По - малко ли стават изплатените задължения?


Oстаналите са текущи задължения, които изобщо не трябва да коментираме. Все едно да се похвалиш, че си си платил тока, водата и си напазарувал.


Точно, при тези приходи, досега трябваше всичко да е платено. Да пробваме ли отново:
1. Футболисти - 9 милиона лева (със Сонко)
2. Гадната Уефа - 2 милиона
3. Фланелки - 2,5 милиона (над 22000 бройки по техни думи)
4. Мачове от ЕКТ + тв права за тях - 2 милиона
5. Карти - 1 милион (3000 по 300 лева средно)
6. Билети за родното първенство - 1 милион (13 мача по 20 лева на билет по 4000 билета извън картите)
7. Другите карти и дарения, плюс бизнес клуба - 1 милион
8. Някакъв друг мърч, кетъринг на стадиона и т.н. - 1,5 милиона

Дотук 20 милиона приходи за последните 9 месеца, като изобщо не включвам Палмите, които уж плащат заплатите. Платени са около 10 милиона за периода - НАП, разни разходи, лагери, осигуровки. Къде са другите пари? Къде?
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

tamkuan
Мнения: 282
Регистриран на: 05 юни 2009 15:00
Skype: tamkuan
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tamkuan » 10 апр 2024 14:17

Еми ти малко ги смяташ казаха 7 млн. Уелтон и ги броиш всички за клуба, ами бивши клубове, агенти процента на самия футболист и т.н. За палмите съм съгласен или да удвоят това което дават предвид рекламата ,която получават или наистина да дойде спонсор който да дава.

vvessel
Мнения: 4399
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 10 апр 2024 14:20

groti написа:
vvessel написа:
groti написа:
vvessel написа:Толкова срамни резултати никой треньор не е записвал като тоя. От октомври насам отборът ни е тотал щета и копае дъното. Записа няколко победи, част от тях късметлийски, срещу изпадащи отбори и се създаде илюзията , че играем нещо. Но последните мачове беше напълно разкрит и смяната му е крайно наложителна. Ако не, значи с пълна сила върви славизацията, за която някои колеги говорят. Така че , такъв Левски с такъв собственик и такъв треньор, аз не мога да възприема като нормален. И се съмнявам че по-голямата част от двата милиона левскари също могат да приемат. Дори започвам да се замислям дали да не ида на мача с Морето да го освиркам и да викам оставка, защото знам и там какво ще стане.

Що бе.. Спомням си треньор, който го отнесоха кипърци насред Герена. Ама яко го биха. Помня и треньор, който го яде на някакви негърчета събрани от кол и въже. Тоя отбор вече не съществува между другото. Сложи тире, като един друг несъществуващ отбор. Същият тоя треньор го биха малтийци насред Герена... Малтийци!!! Та за мен това е най-срамния мач в новата история на Левски. Да те бият насред Герена полуаматьори. Та това, че Лудогорец, дето са класи над нас са ни били с три гола на голобрад вратар не е толкова изненадващо. Да..като резултати се славизираме, но това не променя факта, че последните две загуби не са най-срамните за хора гледащи Левски от преди "славизацията".

Като гледам си цитирал европейски мачове. И продължаваш с опорките, че головете срещу Лц са на вратаря. Ясно. Да споря няма смисъл.
Изглежда за теб треньора е перфектен, въпреки че записа рекордна загуба от 30 години насам в българското първенство и срещу трагичните турете с изцяло резервна защита ударите във вратата са 0:8. Доста типично за раевист.
Ами харесвай си го , ходи да му пляскаш на отбора, докато ни пляска куцо и сакато, но тази година няма да имаш възможност да гледаш резил по европейските терени, защото великият треньор няма да ни класира до там.
Жалка работа с жалки фенове харесващи пълни убитаци.

Е, хайде не ми лепвай етикети, щото и на мен ми е лесно да ти лепна някакъв етикет, че си наркоман и промит мозък от рибарската секта, па обяснявай имаш ли сестра. Мнението ми за Сираков се вижда в подписа... Та, измисли нещо ново. Имам чувството, че част от тия, дето ни наричате раевисти и БГЛ сте или един човек с различни профили, или споделяте обща мантра, че щом не съм за рибаря съм за Сираков. Костов е много далеч от перфектното. Казах нещо съвсем различно, но ти явно не искаш да го видиш. Провалите на намръщения и Стоилов срещу кипърците и малтийците са най-срамните ни мачове в новата история. Някъде да виждаш да защитавам Костов? За мен е по-срамно да отпаднем от полуаматьори в два мача с наличието на футболисти като Миланов, Фичо и Уелтън (ааа..да и голямата звезда Краев, за когото ревете), отколкото да ни спука от бой Лудогорец (с условности) или тирето да ни бие с 2:0 (беше най-малкото, с което се отървахме) с резервите на рибаря.

По приказките те определям. Един друг пак обясняваше как не харесвал Сираков но с всеки пост защитава него и решенията му. А решенията са изключително грешни и вредни.
Що се отнася до европейските мачове, много треньори с много по-добри отбори са се проваляли. Даже и Лц с многомилионната селекция яко се омазаха миналата година. Проблема е, че нашият треньор е толкова трагичен, че изобщо няма да стигне до Европа. А ако сега го хване някой полуаматьорски отбор, ще счупи всички антирекорди и тоя мишок няма къде да се скрие от срам. Обаче по някаква причина ти си говориш за треньори от преди две-три години и това, че те са паднали , по никакъв начин не омаловажава срамът от представянето ни последните няколко мача. Дори смело казвам, че от октомври месец отбора играе изключително зле, а последните три мача са апотеоз на треньорската неадекватност.
Последна промяна от vvessel на 10 апр 2024 14:40, променено общо 1 път.

tmanolov
Мнения: 4287
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 10 апр 2024 14:27

tamkuan написа:Еми ти малко ги смяташ казаха 7 млн. Уелтон и ги броиш всички за клуба, ами бивши клубове, агенти процента на самия футболист и т.н. За палмите съм съгласен или да удвоят това което дават предвид рекламата ,която получават или наистина да дойде спонсор който да дава.

Слуша ли конференцията. Изрично казаха, че за клуба са чисто 3,8 милиона евро. След всички проценти и процентчета на сульо, пульо, атанас и пламите (дето няма да си ги искат). Плюс парите от Цонко - 550 000 евро без ДДС + допълнителни бонуси от делиормаци, става точно сумата, която съм посочил
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

vvessel
Мнения: 4399
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 10 апр 2024 14:37

gdlk написа:Тоя весел имам чувството че е фен на Мъри, не на Левски.. И Гуардиола да дойде, пак ще си реве постоянно..

И къде съм писал за Мъри? По някаква извратена логика на хората защитаващи ръководството, който критикува Костов е фен на Мъри, така ли? Какво лошо има в това, че искам Левски да играе добре? Теб като ти харесва да ни пребиват с 5 гола иди ръкопляскай . Аз не съм мазохист.
Аман от раевисти .

На линия
Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1682
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1palq4o1 » 10 апр 2024 15:01

metodito написа:
1palq4o1 написа:

БКП - до 1997 година си управлява тя, после идва Костов и след него пак наследниците на същата скрити под различни абревиатури, най-вероятно не помниш тези събития.
И да ми кажеш какво се случва с България, че аз си спомням как се живееше тогава и виждам как живеем сега - в пъти ( ако не десетки пъти ) по-добре и по-богато! Това, обаче се дължи на така омразната ви Европа и курса предприет от правителството на Костов

Ей, псевдодемократе, я се сопри малко, бе! Първо ти ако живееш в Комплексирстан и си мислиш, че си наследник на азиатци, аз съм потомък на хора, които са имали държавност, език и четмо, когато британци и германци са нямали държава. Въобще не ме брига облъчената ти тиква, колко са я промили. Иван Костов вика. Ти главния асистент по политическа икономия и член на бкп за промяна ли го вземаш? Казвам ти "ново време" заради пазарните принципи. Появата на мутрите и тъ нъ. Етър спря да съществува заради разграбване. Кое не разбра? Разграбване от свои.
"Омразната Ви Европа". Кои СМЕ ние? Познаваш ли ме? Гледай си БТВ-тУ, НОВА и не ме занимавай!


Методи, не знам колко ми е комплексирана тиквата, ама не можеш да отречеш фактите, колкото и пяна на уста да изкарваш :)
Вземи си валидола и и не се занимавай с мен, както аз не ти казвам какво и кога да гледаш.
Кога съм казал на кого съм наследник, камо ли да намесвам азиатци, кога съм отрекъл, че сме имали канализация, топла вода и писменост, докато англи, сакси и т.н. са живеели с прасетата. Сега, обаче не е така и всички искат там, а не в Магадан, включително и ти ;)
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
gdlk
Мнения: 1102
Регистриран на: 06 фев 2011 20:55
Skype: ******
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот gdlk » 10 апр 2024 15:09

Същото беше и при Топчо, Жадното, Сухия, Дерменджиев и тн... При Роси с такива играчи, пак се ревеше..
В момента без вратар и с тоя материал, толкова...
И Костов иска играчи(знам само за 2ма украинци и 1 сърбин, ама реалността е друга явно).


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 1palq4o1, ikar и 17 госта