Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33170
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 10 апр 2024 12:15

vvessel написа:
1914.1902 написа:
vvessel написа:
1914.1902 написа:Ами аз не видях полза от постоянната смяна на треньори всяка година. Даже сигурно ще сбъркам и кой кога точно е бил начело на ПФК Левски, защото бяха адски много.

А и Сираков какъв треньор точно да избере, след като не докарва нито един нормален с ясен план как да изпълни поставената си задача, по-добре този да стои.

Искаш да кажеш , че който и да дойде все тая?
Ако е така - закривай!


Закривай ПФК Левски, ако смяташ, че е толкова лесно да откажеш над 2 млн. левскари да забравят за съществуването на този клуб.

Никъде не съм написал, че който и да дойде е все тая. Просто казах, че видяхме, че Сираков не успява да намери кой знае колко качествени треньори, а също така през последните години сменяхме постоянно и аз резултат не видях. Ако ти си видял - окей. Нека се заложи на нов план в това отношение.

Толкова срамни резултати никой треньор не е записвал като тоя. От октомври насам отборът ни е тотал щета и копае дъното. Записа няколко победи, част от тях късметлийски, срещу изпадащи отбори и се създаде илюзията , че играем нещо. Но последните мачове беше напълно разкрит и смяната му е крайно наложителна. Ако не, значи с пълна сила върви славизацията, за която някои колеги говорят. Така че , такъв Левски с такъв собственик и такъв треньор, аз не мога да възприема като нормален. И се съмнявам че по-голямата част от двата милиона левскари също могат да приемат. Дори започвам да се замислям дали да не ида на мача с Морето да го освиркам и да викам оставка, защото знам и там какво ще стане.


Ами отивай на тренировка на Герена и го махай, вместо да спамиш по цял ден по форума. Тука е лесно да си смел, защо не си зададеш въпросите в магазина, където е Сираков, както и на тренировъчното игрище, където е Костов?

vvessel
Мнения: 4391
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 10 апр 2024 12:22

1914.1902 написа:Ами отивай на тренировка на Герена и го махай, вместо да спамиш по цял ден по форума. Тука е лесно да си смел, защо не си зададеш въпросите в магазина, където е Сираков, както и на тренировъчното игрище, където е Костов?

Да бе, ще се вдигна сега от Варна да ходя да питам нещо си Сираков, за да не ти развалям рахата тука във форума. Мен Сираков не ме интересува какво говори, защото той е доказан лъжец. Гледам му действията и това ми е достатъчно. Гледам , че си оставя удобен треньор, който не мрънка, няма изисквания и мишкува там за заплатата, докато Сираков си върти далаверите с разни ментета. Затова Костов няма да бъде сменен и ще му се удължи договора.
Затова, ако ще е така - закривай.

На линия
Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9401
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 10 апр 2024 12:25

Юбилейната фланелка нещо не ми харесва.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
gdlk
Мнения: 1102
Регистриран на: 06 фев 2011 20:55
Skype: ******
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот gdlk » 10 апр 2024 12:34

Мен пък много ме кефи и пуснат ли ги веднага взимам 3( дано само имат размери и за малки дечица)

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот modor » 10 апр 2024 13:04

Спас Финягата на бял кон :mrgreen: НАП за нас е чест. Дано всичко това, което казват и предстои да стане е вярно. То тогава много гордо можем да кажем, че Левски постепенно излиза с чест - без припощини, селски номерца, тирета, числа.....
Само Левски!
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3471
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 10 апр 2024 13:09

vvessel написа:Толкова срамни резултати никой треньор не е записвал като тоя. От октомври насам отборът ни е тотал щета и копае дъното. Записа няколко победи, част от тях късметлийски, срещу изпадащи отбори и се създаде илюзията , че играем нещо. Но последните мачове беше напълно разкрит и смяната му е крайно наложителна. Ако не, значи с пълна сила върви славизацията, за която някои колеги говорят. Така че , такъв Левски с такъв собственик и такъв треньор, аз не мога да възприема като нормален. И се съмнявам че по-голямата част от двата милиона левскари също могат да приемат. Дори започвам да се замислям дали да не ида на мача с Морето да го освиркам и да викам оставка, защото знам и там какво ще стане.

Що бе.. Спомням си треньор, който го отнесоха кипърци насред Герена. Ама яко го биха. Помня и треньор, който го яде на някакви негърчета събрани от кол и въже. Тоя отбор вече не съществува между другото. Сложи тире, като един друг несъществуващ отбор. Същият тоя треньор го биха малтийци насред Герена... Малтийци!!! Та за мен това е най-срамния мач в новата история на Левски. Да те бият насред Герена полуаматьори. Та това, че Лудогорец, дето са класи над нас са ни били с три гола на голобрад вратар не е толкова изненадващо. Да..като резултати се славизираме, но това не променя факта, че последните две загуби не са най-срамните за хора гледащи Левски от преди "славизацията".
Последна промяна от groti на 10 апр 2024 13:11, променено общо 1 път.
110 години любов!

Aronaks
Мнения: 883
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Aronaks » 10 апр 2024 13:10

Нямаше ли въпрос относно охранителната фирма и боя в сектор А или бяха само удобни журналисти?

vvessel
Мнения: 4391
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 10 апр 2024 13:21

groti написа:
vvessel написа:Толкова срамни резултати никой треньор не е записвал като тоя. От октомври насам отборът ни е тотал щета и копае дъното. Записа няколко победи, част от тях късметлийски, срещу изпадащи отбори и се създаде илюзията , че играем нещо. Но последните мачове беше напълно разкрит и смяната му е крайно наложителна. Ако не, значи с пълна сила върви славизацията, за която някои колеги говорят. Така че , такъв Левски с такъв собственик и такъв треньор, аз не мога да възприема като нормален. И се съмнявам че по-голямата част от двата милиона левскари също могат да приемат. Дори започвам да се замислям дали да не ида на мача с Морето да го освиркам и да викам оставка, защото знам и там какво ще стане.

Що бе.. Спомням си треньор, който го отнесоха кипърци насред Герена. Ама яко го биха. Помня и треньор, който го яде на някакви негърчета събрани от кол и въже. Тоя отбор вече не съществува между другото. Сложи тире, като един друг несъществуващ отбор. Същият тоя треньор го биха малтийци насред Герена... Малтийци!!! Та за мен това е най-срамния мач в новата история на Левски. Да те бият насред Герена полуаматьори. Та това, че Лудогорец, дето са класи над нас са ни били с три гола на голобрад вратар не е толкова изненадващо. Да..като резултати се славизираме, но това не променя факта, че последните две загуби не са най-срамните за хора гледащи Левски от преди "славизацията".

Като гледам си цитирал европейски мачове. И продължаваш с опорките, че головете срещу Лц са на вратаря. Ясно. Да споря няма смисъл.
Изглежда за теб треньора е перфектен, въпреки че записа рекордна загуба от 30 години насам в българското първенство и срещу трагичните тирета с изцяло резервна защита ударите във вратата са 0:8. Доста типично за раевист.
Ами харесвай си го , ходи да му пляскаш на отбора, докато ни пляска куцо и сакато, но тази година няма да имаш възможност да гледаш резил по европейските терени, защото великият треньор няма да ни класира до там.
Жалка работа с жалки фенове харесващи пълни убитаци.
Последна промяна от vvessel на 10 апр 2024 13:56, променено общо 1 път.

realno
Мнения: 6590
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот realno » 10 апр 2024 13:23

Много добра новина е изплащането на главницата. Разбира се това нямаше как да не се отрази на селекцията. Убеден съм, че футболисти като Фадига, Чандъровци и тем подобни недоразумения и връзкари нямаше да са в отбора, ако вместо да плащаме над 12 мил на НАП бяха вложени в качествени футболисти. Сега след като най - важния "мач" по отношение на оцеляването е спечелен, остава от тук нататък да видим качество.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

realno
Мнения: 6590
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот realno » 10 апр 2024 13:26

Това най - много ми хареса след новината за главницата:

"Наложихме си кратки цели, добра финансова дисциплина и да върнем доверието на хората. Борбата е за спасяване на честта и достойнството на Левски, за запазването на неговата идентичност. Да нямаме тирета, запетайки и други препинателни знаци. Най-лесният вариант е този, който направиха други клубове. Левски да бъде с гордо вдигнато лице и всички левскари да гледат с гордо вдигната глава”
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: mikata, Киро Пора и 17 госта