efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Brannik82
Мнения: 801
Регистриран на: 14 окт 2010 10:48

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот Brannik82 » 09 апр 2024 14:15

АХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ - това е достатъчно

tmanolov
Мнения: 4236
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот tmanolov » 09 апр 2024 15:40

Киро Пора написа:На Ники Михайлов се пада да е на смяна, тази събота, няма да са юношки.

мда, както каза един потребител в другия форум - да си почине малко човека от бебето, да се понаспи и т.н. :mrgreen:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Odessit
Мнения: 442
Регистриран на: 24 дек 2015 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот Odessit » 09 апр 2024 20:26

На фона на двамата изпробвани в предишните мачове вратари Михайлов далеч по-добре запълна пространството между гредите. Дори мисля, че в това отношение няма конкуренция поне в А група.

kostko
Мнения: 123
Регистриран на: 03 авг 2019 20:09
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот kostko » 09 апр 2024 20:28

tmanolov написа:
Киро Пора написа:На Ники Михайлов се пада да е на смяна, тази събота, няма да са юношки.

мда, както каза един потребител в другия форум - да си почине малко човека от бебето, да се понаспи и т.н. :mrgreen:

Е да, не би било редно да се унижава бъдещия спортен директор. И между другото, рефлексите които се изискват при смяна на памперси и ловене на топка са с ръцете, но различни мускулни групи. ;)
Един за всички, всички за ЛЕВСКИ!

Serafim
Мнения: 5262
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот Serafim » 09 апр 2024 20:42

Дано гостуващите фенове са само биячите. В смисъл да няма нормални фенове.
Колкото до вратаря - Костов може би ще пусне Андреев, но смятам, че трябва да даде шанс пак на Андонов да се докаже. Мача, който направи срещу -София не бе лош, дори и с грешката при гола. Излизанията му, спирането на топката, стойката му и движенията му са на вратар, за ралзика от Андреев. Неслучайно бе във Фиорентина, където е изиграл 31 мача, пълни, според Трансфермаркет. Италианците искаха да го купят, но за 1/2 от уговорената предварително между двата клуба сума. За това и се върна в Левски. Някой каза, че изглеждал като 170см, а всъщност 190. Пламен 192.
Иначе мача е троен. Всичко може да се очаква.

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6862
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот veni__85 » 09 апр 2024 22:04

ПФК Черно море - ПФК Левски
ГС: Владимир Вълков Вълков АС1: Светослав Колев Енчев АС2: Иван Стоянов Копчев
4-ТИ: Кристиян Николов Колев ВАР: Валентин Станчев Железов АВАР: Димо Стоянов Димов
СН: Стоян Христов Денев

vvessel
Мнения: 4391
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот vvessel » 09 апр 2024 22:31

Serafim написа:Дано гостуващите фенове са само биячите. В смисъл да няма нормални фенове.
Колкото до вратаря - Костов може би ще пусне Андреев, но смятам, че трябва да даде шанс пак на Андонов да се докаже. Мача, който направи срещу -София не бе лош, дори и с грешката при гола. Излизанията му, спирането на топката, стойката му и движенията му са на вратар, за ралзика от Андреев. Неслучайно бе във Фиорентина, където е изиграл 31 мача, пълни, според Трансфермаркет. Италианците искаха да го купят, но за 1/2 от уговорената предварително между двата клуба сума. За това и се върна в Левски. Някой каза, че изглеждал като 170см, а всъщност 190. Пламен 192.
Иначе мача е троен. Всичко може да се очаква.

Със сигурност ще има по-малко хора. Аз няма да ходя, а обикновено ако имам възможност не пропускам мач. Моите познати доколкото знам също няма да ходят. Освен това часът е малко тъп 20.30 започва, ще свърши до 22.30, след това поне половин час се чака да излязат феновете на домакините и следва една опашка от още половин час да излязат и феновете на гостите. Така и не направиха тоя портал през който се влиза да се отвори целият и публиката да излезе за 10 минути.
Иначе мача е твърда единица и само голям късмет може да ни помогне за нещо друго. Това го казвам с оглед на жалката ни защита и яловото ни нападение. Поне стадиона не е голям и няма много да се уморят от тичане, но ще ги наритат хубаво и може още някой да падне жертва на контузия. А който и вратар да пази - все тая. Но си мисля че Андонов е най-добрият от тримата и не е зле да се пожали, защото пак може да го обвинят за загубата.


Радо
Мнения: 627
Регистриран на: 23 мар 2014 20:35
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот Радо » 10 апр 2024 20:04

" Левски " да вземе и да им пусне на " моряците " за 2 рото място. Но трябва да запазят 4 тото от " Локомотив " Пд.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12477
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот TristaNNN » 10 апр 2024 21:07

Радо написа:" Левски " да вземе и да им пусне на " моряците " за 2 рото място. Но трябва да запазят 4 тото от " Локомотив " Пд.

И какво прави Левски, ако жълтурите вземат купичката, което в нашия некорумпиран и честно оспорван футбол е напълно възможно, особено ако някои пълни и мазни политически лидери са си наумили да покажат на Юропата какви прекрасни стадиони строят, та я да докопат някое финансиране за още кражба, я да подемат демагогията - направихме им стадион и взеха купата, продължаваме с другите?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта