Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

realno
Мнения: 6605
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот realno » 03 фев 2024 17:50

Не ми хареса. Да идва Гладния, Жадния, Сухия или Мокрия,че не се търпи вече. То бива , бива ама да се изпускат толкова много положения не е нормално. :)))
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
gdlk
Мнения: 1102
Регистриран на: 06 фев 2011 20:55
Skype: ******
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот gdlk » 03 фев 2024 17:50

Ако комбинират Фадига и Стефанов в един, може и да излезе посредствен футболист + височината на Чандъра..

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 23001
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот NOMER14 » 03 фев 2024 17:51

mikata написа:Лима не вдъхва доверие въобще.

Да изработва по една дузпа през мач стига.

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2878
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот futbolqga » 03 фев 2024 18:09

NOMER14 написа:
mikata написа:Лима не вдъхва доверие въобще.

Да изработва по една дузпа през мач стига.

Ама за втория отбор, нали? Че иначе няма да е срещу 18-годишни.

За мен от резервите (ако приемем вчерашния мач за индикация за титулярите) само Джемили и Нани имат качества да получават минути. Сред юношите също има момчета с потенциал, но само от тях си зависи как ще го използват - аз лично се надявам да прогресират и да ги виждаме все по-често в първия отбор.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33333
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот 1914.1902 » 03 фев 2024 18:16

realno написа:Не ми хареса. Да идва Гладния, Жадния, Сухия или Мокрия,че не се търпи вече. То бива , бива ама да се изпускат толкова много положения не е нормално. :)))


От ПФК Левски съжаляват, че са съсипали уикенда на някои хора.

Потребителски аватар
emigo73
Мнения: 547
Регистриран на: 09 апр 2014 21:10
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот emigo73 » 03 фев 2024 18:28

Michael_Buble написа:
NOMER14 написа:Митков го ритаха цяла година и разбра, че не става само с акъл, трябва и ядене.

Жена ми е професионален нутрициолог с международна диплома, а не като у нас всяка кифла ифлуенсърка с джуки да дава акъл за хранене и диети. Ще ви напиша нещо много отговорно.
Колата, дюнерите и картофките са клише, което е вярно, заради глутамата, бързия въглехидрат и пърженото, но елиминирането им не е панацея. Също и многото работа за мускулна маса също не е. Солидният мускулен тонус поддържан в продължение на 90 минути, съчетан с издържливост и стабилност в единоборствата не е въпрос за мускулната маса като самоцел.
Там нещата опират до пъргавина, бързо позициониране, жилавост и сила, което не е на всяка цена сериозна мускулна маса. Мускулната маса в един определен моинмент може да започне да пречи на гореизложените компоненти. Примери в големия футбол колкото искате. Погледнете само един Жоао Феликс.
Истината е, че във всеки професионален клуб трябва да имат специалист като съпругата ми, който ежедневно да се занимава с това, в което смятатате, че изостават младите ни спортисти. Но също и психолог, който да ги накарада слушат и да се доверяват на такъв специалист. Не съм чул в нашите професионални клубове да има такива специалисти. Има някакви хора, които се занимават с дозировката на протеиновите стимуланти,електролити и така наречените "Trace Minerals" , но нищо повече. Щом бе допуснато националът на България Йомов в един от водещите ни отбори да съсипе кариерата си, значи си направете сметката какво е нивото на професионализъм в този толкова важен компонент.
Пиша ви го като човек, който по време на шоутата ми имам натовварване като на професионален спортист (и то през лятото ежедневно) и сам спазвам стриктен режим под надзора на половинката ми.

Бубле, попитай съпругата си , как се отразява гултена на травмите. Особено ставните и мускулните.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9423
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот mikata » 03 фев 2024 18:30

От младите мога да отлича Божилов, Любенов до някъде Андонов.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 23001
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот NOMER14 » 03 фев 2024 18:39

1914.1902 написа:
realno написа:Не ми хареса. Да идва Гладния, Жадния, Сухия или Мокрия,че не се търпи вече. То бива , бива ама да се изпускат толкова много положения не е нормално. :)))


От ПФК Левски съжаляват, че са съсипали уикенда на някои хора.

Тихо! Някои още не са узнали резултатите.

Потребителски аватар
Michael_Buble
Мнения: 554
Регистриран на: 30 яну 2018 19:11
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот Michael_Buble » 03 фев 2024 18:55

emigo73 написа:
Michael_Buble написа:
NOMER14 написа:Митков го ритаха цяла година и разбра, че не става само с акъл, трябва и ядене.

Жена ми е професионален нутрициолог с международна диплома, а не като у нас всяка кифла ифлуенсърка с джуки да дава акъл за хранене и диети. Ще ви напиша нещо много отговорно.
Колата, дюнерите и картофките са клише, което е вярно, заради глутамата, бързия въглехидрат и пърженото, но елиминирането им не е панацея. Също и многото работа за мускулна маса също не е. Солидният мускулен тонус поддържан в продължение на 90 минути, съчетан с издържливост и стабилност в единоборствата не е въпрос за мускулната маса като самоцел.
Там нещата опират до пъргавина, бързо позициониране, жилавост и сила, което не е на всяка цена сериозна мускулна маса. Мускулната маса в един определен моинмент може да започне да пречи на гореизложените компоненти. Примери в големия футбол колкото искате. Погледнете само един Жоао Феликс.
Истината е, че във всеки професионален клуб трябва да имат специалист като съпругата ми, който ежедневно да се занимава с това, в което смятатате, че изостават младите ни спортисти. Но също и психолог, който да ги накарада слушат и да се доверяват на такъв специалист. Не съм чул в нашите професионални клубове да има такива специалисти. Има някакви хора, които се занимават с дозировката на протеиновите стимуланти,електролити и така наречените "Trace Minerals" , но нищо повече. Щом бе допуснато националът на България Йомов в един от водещите ни отбори да съсипе кариерата си, значи си направете сметката какво е нивото на професионализъм в този толкова важен компонент.
Пиша ви го като човек, който по време на шоутата ми имам натовварване като на професионален спортист (и то през лятото ежедневно) и сам спазвам стриктен режим под надзора на половинката ми.

Бубле, попитай съпругата си , как се отразява гултена на травмите. Особено ставните и мускулните.

Попитах! :-)
Сложно е за обяснение. Накратко, глутена пряко не влияе. Но влияе косвено и то многпо осезаемо в дълъг хоризонт, тоест с годините. Защо? Защото глутенът е бич за тънките черва на голяма част от съвременното човечество. (преди не, но това е тема на отделен дълъг разговор) Чрез определени дисфункции на тънките черва се получава пропускливост на чревната стена(неправилно усвояване на храната), което отваря наченки на автоимунни заболявания. А това вече е много лоша новина за стави и сухужилия и мускули. Това е много накратко. За по-сериозно обяснение, ало, ало...
Сиреч, глутенът практически способства за намаляване футболния живот на футболистите и увеличава риска от чести контузии далеч преди да са стигнали зенита си като спортисти.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12502
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот TristaNNN » 03 фев 2024 19:12

Добър мач на юношките, определено Любенов, Божилов и Михалев ми се понравиха, като първият не за първи път показва добра игра, най-вече със спокойствието си и с топка в крака.
Гаотето е голям сладур, много ми напомня на Жоазиньов - старае се, не се пести, труди се на терена наравно с батковците, доколкото може. Това радва, определено. Още малко да порасне и много от нещата ще му се получават още по-добре, ако дотогава е все още в Левски, разбира се.
Да не забравяме обаче, че днес играхме срещу У19 отбор от страна, в която се води война с "гореща" от много време точка именно техния град. След като вчера видях в какво състояние е един от баш грандовете им, не ми се мисли докъде са го докарали юношите на другия баш гранд.
А Йовов трябва срочно да смени спорта или професията. Да не вземе сега някой да каже, че заради баща му (Христо Йовов-Бужутера - настоящ член на УС на ПФК Левски, най-вероятно гласуващ важни за клуба решения в името и интереса на клуба и по съвест :))) ) го мъкнат с първия отбор. Дано не го мъчат повече детето. И преди някой да почне да ми разтяга локуми, ще кажа, че съм му гледал и други изяви в "примаверата" /дубъла. Ми, нека продължи да си рита, но за здраве и удоволствие.
Тревожа се вече сериозно какво се случва с Еднооо-Двеее-Триииии, надявах се днес да го видим поне за едно полувреме. :|
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: honda, metodito, suni и 25 госта