Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4440
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 26 яну 2024 15:32

Относно Ян Деркс, до колкото си спомням, му "намазаха ските" .... треньори и треньорчета в школата!
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4550
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот terata » 26 яну 2024 15:47

vvessel написа:Някой , който гледа Левски от десетина години можеш да му пробутваш лакърдиите си, но само ще ти кажа - по-полека бате.
Айде да приключваме темата, че започнах рязко да губя уважение към теб.


Още на лъжите му как Дарлан и Фадига били одобрени от Мъри, трябваше да ти светне ква му е целта на тоя.

vvessel
Мнения: 4391
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 26 яну 2024 15:53

honda написа:Колко пъти трябва да напиша в онзи момент Мъри и спортния директор бяха на практика един и същ човек. Дали е имало някакви различия между Сираков и Стоилов в онзи момент - не знам, но дори и да е имало (много вероятно да е имало) ,никой освен тях двамата не знае за тях. Конфликта между тях и Батков започна доста по-късно есента на 2007 - пролетта на 2008г . Доста след като Дийркс беше уволнен.( той беше уволнен някъде лятото на 2006- около влизането в ШЛ) . Според теб дали Батков ще счупи хатъра на Сираков/Стоилов точно преди мачовете за влизане в ШЛ?

Ти и да пишеш и да не пишеш, че Стоилов и Сираков са били един и същи човек, аз си спомням едно сафари, на което отиде само единият от двамата, а другия загуби един много важен мач. Та ми е интересно кого прецака тогава човека от сафарито? Батков или Стоилов? Аз мисля че повече прецака Стоилов.
А дали Батков би счупил хатъра на Сираков/Стоилов - Да. Батков много добре познава Сираков още от времето на Чорни и знае с какъв човек си има работа. Знае много добре и кой е Стоилов. Бивш футболист, станал помощник, който по стечение на обстоятелствата стана треньор след като беше уволнен тогава Георги Василев и с наследения от него отбор стана шампион. Батков на никой не цепеше басма. Дори на самият Г.Василев, който за мен е най-добрият български треньор последните 35-40 години.
По същата схема беше назначен и Велев, който от помощник на Стоилов стана треньор и после шампион.
Така че, да обясняваш, че Стоилов бил уволнил тоя или оня, а Батков едва ли не само го гледал в устата, не минава.

vvessel
Мнения: 4391
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 26 яну 2024 15:56

terata написа:
vvessel написа:Някой , който гледа Левски от десетина години можеш да му пробутваш лакърдиите си, но само ще ти кажа - по-полека бате.
Айде да приключваме темата, че започнах рязко да губя уважение към теб.


Още на лъжите му как Дарлан и Фадига били одобрени от Мъри, трябваше да ти светне ква му е целта на тоя.

Това съм го пропуснал, но е абсурдно даже да си го помислиш.

realno
Мнения: 6593
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот realno » 26 яну 2024 16:03

Ама разбира се. Как може дори да се помислят подобни ереси за Рибаря камо ли да се напишат. Човека поставил антирекорд с правилен футбол няма как да си е харесал Фадига и Дарлан.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

vvessel
Мнения: 4391
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 26 яну 2024 16:25

realno написа:Ама разбира се. Как може дори да се помислят подобни ереси за Рибаря камо ли да се напишат. Човека поставил антирекорд с правилен футбол няма как да си е харесал Фадига и Дарлан.

За теб е ясно. Ти дори го вярваш. Нищо че двамата са взети 4-5 месеца след напускането на Стоилов.

csimoen2
Мнения: 588
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот csimoen2 » 26 яну 2024 16:36

vvessel написа:
realno написа:Ама разбира се. Как може дори да се помислят подобни ереси за Рибаря камо ли да се напишат. Човека поставил антирекорд с правилен футбол няма как да си е харесал Фадига и Дарлан.

За теб е ясно. Ти дори го вярваш. Нищо че двамата са взети 4-5 месеца след напускането на Стоилов.


Така, но какво ще кажеш за:
- Блажевич;
- Олдъм;
- Рикардиньо;
- Чандъров;
- Шеху;
- Попоето;

Факт е, че Мъни е замесен в доста добри трансфери, но и в не малко грешни такива...
Едно време за някоко млн. доведе един бразилец в Левски ЦН - майко мила...

А я направи справка на негови трансфери в Ботев и Ловеч (клубове със сериозни финанси тогава) да видиш какво значи водене на футболисти на кг., комисионни и т.н.

А и да не забравяме % при продажба (не бях чувал за такова нещо преди), което беше началото на раздора между него и Сираков, защо Левски не продава миналата зима.

csimoen2
Мнения: 588
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот csimoen2 » 26 яну 2024 16:37

csimoen2 написа:
vvessel написа:
realno написа:Ама разбира се. Как може дори да се помислят подобни ереси за Рибаря камо ли да се напишат. Човека поставил антирекорд с правилен футбол няма как да си е харесал Фадига и Дарлан.

За теб е ясно. Ти дори го вярваш. Нищо че двамата са взети 4-5 месеца след напускането на Стоилов.


Така, но какво ще кажеш за:
- Блажевич;
- Олдъм;
- Рикардиньо;
- Чандъров;
- Шеху;
- Попоето;

Факт е, че Мъни е замесен в доста добри трансфери, но и в не малко грешни такива...
Едно време за някоко млн. доведе един бразилец в Левски ЦН - майко мила...

А я направи справка на негови трансфери в Ботев и Ловеч (клубове със сериозни финанси тогава) да видиш какво значи водене на футболисти на кг., комисионни и т.н.

А и да не забравяме % при продажба (не бях чувал за такова нещо преди), което беше началото на раздора между него и Сираков - защо Левски не продава миналата зима.

realno
Мнения: 6593
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот realno » 26 яну 2024 16:52

vvessel написа:
realno написа:Ама разбира се. Как може дори да се помислят подобни ереси за Рибаря камо ли да се напишат. Човека поставил антирекорд с правилен футбол няма как да си е харесал Фадига и Дарлан.

За теб е ясно. Ти дори го вярваш. Нищо че двамата са взети 4-5 месеца след напускането на Стоилов.

Нито го вярвам, нито не, но да да се отрича всичко, което не ви харесва свързано с Рибаря ми прилича на сектантство.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

vvessel
Мнения: 4391
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 26 яну 2024 17:17

csimoen2 написа:
Така, но какво ще кажеш за:
- Блажевич;
- Олдъм;
- Рикардиньо;
- Чандъров;
- Шеху;
- Попоето;

Факт е, че Мъни е замесен в доста добри трансфери, но и в не малко грешни такива...
Едно време за някоко млн. доведе един бразилец в Левски ЦН - майко мила...

А я направи справка на негови трансфери в Ботев и Ловеч (клубове със сериозни финанси тогава) да видиш какво значи водене на футболисти на кг., комисионни и т.н.

А и да не забравяме % при продажба (не бях чувал за такова нещо преди), което беше началото на раздора между него и Сираков - защо Левски не продава миналата зима.

Това че прави трансферни издънки, аз много добре го знам. Специално Рикардиньо ми е трън в очите. И другите са супеиздънки. Но някой да ми твърди, че бил замесен в привличането на двама , 4-5 месеца след заминаването му е малоумно.
А това за проценти и комисионни от къде са сведенията. Дай да видим нещо източник. Или дай така да си плюем наред. Много се навъдиха такива, дето хвърлят някаква лъжа, ама да звучи достоверно, все едно е бил там, когато Стоилов и Сираков са се скарали.
Та по-полека с такива изхвърляния. Не защитавам Стоилов, обаче не го и нападам необосновано, като някой фенове на Сираков.
Между другото, като си тръгнал, що не напишеш и за трансферните издънки на Мажоритаря. Списъкът няма да е по-къс.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: rockman и 29 госта