Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

tmanolov
Мнения: 4242
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 12 яну 2024 16:49

koisa написа:Яка снимка за представянето... 8-)
Изображение

С лопатата, баце :)

Сега НАП ще се облещи ли от трабфера при орките, няма ли? И кога да чакаме протеста с чаршафи - Левски не продава на орки от нашите умнокрасиви фенове :lol:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4440
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 12 яну 2024 16:54

futbolqga написа:
Kotooshu написа:Много ме е яд за Анди, не вярвах, че е путьо !

По празниците имах работа до Враца и случайно го засякох тоя нещастник. Разкарваше се по кафенетата с някакво малко курвенце. Никога няма да стане футболист от него, ще повтори стъпките на брат си.


Не си спомням кой от тук списващите разправяше, че си заслужавал псувните на мача с Враца.... бил е прав човека!
Тази от аматьор го направихме добър футболист, накрая е мотал клуба ... много ме е яд, ебати и путьото се оказа, не вярвах че е такъв човек!
На всичко отгоре и го пускаха да играе заедно с оная маймуна, но за нея не ми дреме....

Четете какво каза Нани преди няколко дни.
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4330
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 12 яну 2024 17:01

tmanolov написа:
koisa написа:Яка снимка за представянето... 8-)
Изображение

С лопатата, баце :)

Сега НАП ще се облещи ли от трабфера при орките, няма ли? И кога да чакаме протеста с чаршафи - Левски не продава на орки от нашите умнокрасиви фенове :lol:

Ако успееш някак си да обясниш логиката в това болднатото :roll: :roll: :roll:

icemanbg33
Мнения: 1608
Регистриран на: 15 окт 2016 18:34
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот icemanbg33 » 12 яну 2024 17:02

Костов заяви че от клуба са на правили всичко възможно да ги задържат, а самите Краев и Петрис до последно са давали индикации, че ще преподпишат явно само и само да не ги закотвят на пейката.

Такива боклуци няма, тези и двамата Левски ги направи хора, а единия разхожда капитанската лента. Поне бъди мъж, седни и кажи, че не искаш да играеш за клуба както направи Сонко…

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12480
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 12 яну 2024 17:11

На мене нещо не ми се вярва, че Краев е мотал чак толкова некоректно клуба с иди ми, дойди ми за нов договор.
Едно е да не искаш да седиш тука при тия и да им го кажеш още есента, съвсем друго е да се разбереш за нов договор, пък после да се отметнеш. :roll: И тука ми се струва, че Костов малко се пооплете. Хем се били разбрали, хем Краев се бил отказал, хем били направили всичко възможно да му предложат най-доброто. На мене ми звучи като - Мъчихме го до последно с повече пари, ама не ще и това е.
Ще се върна към края на миналата година и опитите да бъде поомазан от придворните медии, а след като настроиш БГЛ чрез тях, после може да си говориш каквото ти е кеф - момчето вече е "враг".
За Джеремито ми е все тая, наемниците не ги съдя, мога само да се радвам на приятните изключения. Работил съм известно време в чужбина, затова разбирам каква е нагласата на чужденеца.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4440
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 12 яну 2024 17:13

icemanbg33 написа:Костов заяви че от клуба са на правили всичко възможно да ги задържат, а самите Краев и Петрис до последно са давали индикации, че ще преподпишат явно само и само да не ги закотвят на пейката.

Такива боклуци няма, тези и двамата Левски ги направи хора, а единия разхожда капитанската лента. Поне бъди мъж, седни и кажи, че не искаш да играеш за клуба както направи Сонко…


Та даже преди няколко дни не си спомням къде беше говорил Краев, че иска да остане в Левски...ебаси и боклука!
Не съм фен на това което навремето направиха с Коловати но този и онази маймуна си заслужават да въртят обиколки половин година...
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4550
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот terata » 12 яну 2024 17:25

Въпросче с неособено повишена трудност, предвид нивото на БГЛ. Имаме футболиста Х, да го наречем примерно Адриан Краев. Та за този футболист Х, през миналата година има оферта на стойност 600К евро, която обаче не се приема защото господин Сираков ще го продаде по-нататък за повече пари. И година по-късно, през която на футболиста е плащана заплата, плюс още 6 месеца, през които ще тренира за здраве без да играе и отново ще му бъде плащана заплата, за да бъде накрая изпуснат без пари. Та въпросът е , колко точно пари спечели, затъналият ни в дългове, любим отбор, от този ход на мажоритарният ни собственик?

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2876
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот futbolqga » 12 яну 2024 17:28

TristaNNN написа:На мене нещо не ми се вярва, че Краев е мотал чак толкова некоректно клуба с иди ми, дойди ми за нов договор.

Краев на 30 декември:

Също така да видим какво ще стане и с Левски. Разбира се, не го отписвам като вариант и да остана. Искам да остана.


Хем обяснява, че иска да ходи в чужбина, хем в следващото изречение обяснява, че иска да остане. Курвичка пълна. Не трябваше да го продават. Да седне и 6 месеца да гледа видео в офисите.

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2876
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот futbolqga » 12 яну 2024 17:29

terata написа:Въпросче с неособено повишена трудност, предвид нивото на БГЛ. Имаме футболиста Х, да го наречем примерно Адриан Краев. Та за този футболист Х, през миналата година има оферта на стойност 600К евро, която обаче не се приема защото господин Сираков ще го продаде по-нататък за повече пари. И година по-късно, през която на футболиста е плащана заплата, плюс още 6 месеца, през които ще тренира за здраве без да играе и отново ще му бъде плащана заплата, за да бъде накрая изпуснат без пари. Та въпросът е , колко точно пари спечели, затъналият ни в дългове, любим отбор, от този ход на мажоритарният ни собственик?

Очаквайте същото с Кордоба, ако не го продадем в този прозорец.

tmanolov
Мнения: 4242
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 12 яну 2024 17:32

LoveAndPeace написа:Ако успееш някак си да обясниш логиката в това болднатото :roll: :roll: :roll:


Е, колко пъти :lol: Ще вземаме кървавите оркски пари, добити от милите украински ресурси (всички знаят, че Ростов си е изконно украински град), че и ще имвдигаме бойния дух на тези с головете на Роналдо, вместо да го пратим в Украйна, там да им го вдига :mrgreen: . О, спи ли НАП, о, НАП не види ли - как е възможен подобен трансфер, косите ми се изправят направо

П.С. Не знам защо псувате Краев - ми пил е левскарско мляко, съвсем нормално е да е такъв, не е някакъв скапан чужденец, дето изяжда мястото на българчетата :lol: А извън шегата - всичко е бизнес, следва вече да сме го разбрали, нали? Само идиот би стоял в клуб с 0 перЕспектива за нещо сериозно в ЕКТ (ако изобщо се класира), смешна заплата, която я му я дадат, я не (примерно), изкукуригал собсвеник с претенции и вечно псуваща и кълняща за всичко публика и "легенди"
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта