Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

rane
Мнения: 1812
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот rane » 07 дек 2023 15:50

https://www.actualno.com/bgfootball/nas ... 70611.html

Юни месец 2020 дълговете на Левски са били 24 млн.

Сега са с около 10 млн. отгоре.
Браво Мажоритарю. Чистиш ли чистиш.
Колко мача ни спечели досега?

Добре, че се отърва от пИвков, Мъни, Рибаря, Предателя, Синоптика и Ганев, че иначе можеше и 40 млн. да са вече.

kabaka
Мнения: 144
Регистриран на: 28 авг 2014 11:27
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот kabaka » 07 дек 2023 15:52

tmanolov написа:
groti написа:
vvessel написа:
groti написа:така добре ли е, или?

ми не, жалко е...

rane
Мнения: 1812
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот rane » 07 дек 2023 15:57

kabaka написа:
tmanolov написа:
groti написа:
vvessel написа:
groti написа:така добре ли е, или?

ми не, жалко е...
по-жалко от сега не е , но пък на 14-и този месец има всички предпоставки да стане!

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4438
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 07 дек 2023 16:01

rane написа:https://www.actualno.com/bgfootball/nasko-sirakov-objavi-kolko-sa-dylgovete-na-levski-i-ocherta-prioritetite-na-kluba-news_1470611.html

Юни месец 2020 дълговете на Левски са били 24 млн.

Сега са с около 10 млн. отгоре.
Браво Мажоритарю. Чистиш ли чистиш.
Колко мача ни спечели досега?

Добре, че се отърва от пИвков, Мъни, Рибаря, Предателя, Синоптика и Ганев, че иначе можеше и 40 млн. да са вече.


Тук си абсолютно прав, с пИвков ги правехме 40 милиона без никакви ядове, а и ФРЗ сигурно щеше да стане над 10 милиона на година и това при положение, че клуба е в тежко финансово състояние :evil:
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Aronaks
Мнения: 904
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Aronaks » 07 дек 2023 16:04

tmanolov написа:
groti написа:
vvessel написа:
groti написа:Ми стани ти бе, приятелю. Отвори вратите пред себе си. Не виждам някой да е излязъл и да е казал с името си, че иска Левски. Всички се крият като анонимни мишоци зад някакви сдружения, оод-та, кпсс и ткзс-та. Никой не излезе и да каже - аз ще взема Левски и ще направя това и това. Никой не го иска. Пръв ще ревна "Сираков вън" когато има алтернатива. Сега май само анонимно "вземи ги ти". Сираков е вреден. Факт. Да дава акциите.. ама на кого.
Много поздрави от БГЛ

Не искам да му ставам адвокат, ама той не може да отиде просто и да поиска акциите, като Иванушка глупака, който поискал царската дъщеря. Нали някой трябва да ги дава тия акции. Ама пазителя на акции не ги дава. От пазител стана Мажоритар. Собственик. Кръв повръща пари не връща. А това са много пари. Сега му е кацнало пиленцето на рамото и ще си експлоатира късмета до край. Той много добре знае, че като ти тръне карта, не се става от масата, докато има още кинти на нея. Сираков с багер не можеш да го мръднеш от там, освен ако не каже оня дето го е пратил там. Но и това ще стане. Само че акциите тогава ще се озоват пак в "правилните" ръце, а не в някой си който отишъл да ги вземе.

Затова излиза лицето А, Б, В и казва.. "Аз - Иван,Драган, Петкан искам акциите на Левски. Предлагам 0 лв на лицето Сираков, защото той ги взе без пари и не е дал една стотинка собствени средства. Аз поемам отговорност да осигурявам ***** лв месечно/годишно и да погасявам задълженията. Разчитам на помощ от ****** и феновете". И когато лицето Сираков се направи на луд вече феновете имат право и причина да направят всичко възможно за да откажат Сираков от акциите. В момента такова лице няма. Има някакви групички с разводнена отговорност и утре като се осерат нещата ще хванем еди кой си за дедовия. Всеки ще вика "аааа... аз не съм. е там, Дидо, Очко Бибочко, Томето, Каката.. тях питайте".
Така отговарям и на колегата, дето беше питал защо трябва някой да излезе с официално и с името си - За да не се случват нещата скрито покрито. За да можем ние да знаем кой пречи наистина и да се обединим срещу него, а не да сме един срещу друг.

Ето, веднага - аз, Тодор Манолов, българин родом, както се казва, искам акциите на Левски от лицето, дето е съпуг на г-жа Раева, срещу 0 лева, като се задължавам да давам не по-малко от предишния собственик (а именно 0 лева) за добруването на отбора. Публично се отказвам и от Президентската ложа, която въпросното лице позлваше абсолютно безплатно, като ще я пусна на търг и парите от нея ще отидат в клуба. Не пия, не пуша пури, ще си плащам за екипировката, която настоящият "собственик" позлва безплатно и ще извадя всички дългове на светло, без да използвам изразни средства като "нюню" и подобни. След изваждането на дълговете ще обявя ясен план за спасение на отбора от няколко точки:
1. Искане на терена на стадион Раковски, за да се изгради там стадион и мол - и ще призова всички левскари на протест, ако не го получа в едномесечен срок или поне няма постъпки в тази посока. Молът и стадионът там наистина ще ни изстрелят в друга орбита
2. Създаване на специална игра с държавното спорт тото от търкащи се билетчета на стойност 50 милиона лева (10 милиона билетчета по 5 лева), като при 50% печалби и след приспадане на % на тотото, да останат минимум 20 милиона лева за клуба (ако се реализират всички билетчета, което зависи изцяло от левскарите), с което да реша проблемите поне за 2 години напред
3. Търсене на споносори
4. Мърч и т.н.

така добре ли е, или?


Супер е. Имам въпрос. С какво ще построиш стадиона с мол към него?

vvessel
Мнения: 4395
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 07 дек 2023 16:10

На 14-ти ще падне голям смях. Пак чакаме нови орбити :)
Само дано има журналисти с топки, които да задават истински въпроси, а не "правилни" такива. Не е зле да се подготвят с данни, които да не оставят място за увъртане и шикалкавене.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4438
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 07 дек 2023 16:12

Много неистини се тиражират тук:

Наско Сираков готов да се оттегли, ето условието

“Готов съм да дам целия пакет акции. Да го дам, а не да го продам. Единственото, което искам е този човек да даде достатъчно гаранции за бъдещето на Левски. Акциите са в клуба и дори не съм ги виждал”, коментира Сираков, който допълни, че последната година и два месеца са били истински кошмар за него, но след подписване на спонсорския договор с “Палмсбет”, Левски може да диша по-спокойно.


Това е 30 авг 2021година.
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4438
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 07 дек 2023 16:13

TristaNNN написа:Абе, вие не гледате ли други мачове от пробитата ни Дриша лига?


Ти щур ли си ;)
Само ако играят с Левски, сумарно няма и един мач да съм изгледал от дриша лига... що си причинявате да ги гледате тези тотални неможачи, играещи на забавен каданс, вар-мар и всички други щуроти на дриша лига :roll:
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

rane
Мнения: 1812
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот rane » 07 дек 2023 16:18

vvessel написа:На 14-ти ще падне голям смях. Пак чакаме нови орбити :)
Само дано има журналисти с топки, които да задават истински въпроси, а не "правилни" такива. Не е зле да се подготвят с данни, които да не оставят място за увъртане и шикалкавене.
Ако в България има истински журналисти, левскари, то в момента в който МажоритарО и останалите започнат да хвърлят орбити и галактики, то ако са журналисти на място биха опразнили залата и не биха отразили по сайтовете и вестниците нищо от поредните лъжи!
Това заслужават гробокопачите. Бойкот и игнориране.

А още по-добре би било на пресконференцията да влязат привърженици и да ги почнат с доматите и яйцата, а това да залее всички медии у нас и по света :P

Киро Пора
Мнения: 355
Регистриран на: 10 окт 2013 18:59
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Киро Пора » 07 дек 2023 16:20

Kotooshu написа:Много неистини се тиражират тук:

Наско Сираков готов да се оттегли, ето условието

“Готов съм да дам целия пакет акции. Да го дам, а не да го продам. Единственото, което искам е този човек да даде достатъчно гаранции за бъдещето на Левски. Акциите са в клуба и дори не съм ги виждал”, коментира Сираков, който допълни, че последната година и два месеца са били истински кошмар за него, но след подписване на спонсорския договор с “Палмсбет”, Левски може да диша по-спокойно.


Това е 30 авг 2021година.


Това е от времената в които, беше Пазител. После стана главен Ай Сиктир Мажоритар...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта