Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Dust
Мнения: 8398
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 01 сеп 2023 15:57

Група H: Фенербахче, Лудогорец, Спартак Търнава, Нордселанд

Корави скандинавци в групата на Лудогорец, ще падат сериозни битки.
Последна промяна от Dust на 01 сеп 2023 16:06, променено общо 3 пъти.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23893
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 01 сеп 2023 16:01

TristaNNN написа:
realno написа:
delqnski47 написа:Добро и европейско утро, Трахизане. 8-) Поздрав днес няма ли ? Или само като върже...

От мен добро 4 милионно ЕВРОпейско утро без припознаване, опозоряване и свинщини като вас. Желая ти хубав припознавачески ден с Литекс вековен от Микре, защото е ясно на всички, че подобни емоции няма как да изпитате вече с умрелия ви клуб. ;)

Добро, добро европейско утро, я! 8-)
С такива мачове се расте и върви нагоре, а не с надупени сателити и шепшене от влашки анонимници. ;)
А, да, и по някой лев пада, за ужас на припоци като Шивача на калъфки. :mrgreen:

Айде, че НАП чака :arrow:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2465
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот sinqkrepost1914 » 01 сеп 2023 16:06

Групата на Айнтрахт също е интересна. Аз лично не съм сигурен, че ще излязат от нея без проблеми.
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Mariner
Мнения: 55
Регистриран на: 31 авг 2021 01:25
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Mariner » 01 сеп 2023 16:20

Според мен от двубоите с Айнтрахт Левски повече ще загуби отколкото спечели. Да, спечелиха 2-3 млн., (които след данъци са по-малко), но от друга страна през последната година, всички подлоги всякакси се опитваха да надуват изкуствено цените на играчите им. Благодарение на това се чуваше за мултимилионни нереални оферти за футболисти с елементарни за европейското ниво качества. Та след този двубой, потенциалните купувачи ще имат много наум. Може би единствено Кордоба горе долу се представи добре, но набедените за ‘звезди’, ‘диаманти’, ‘извънземни’ и т.н. Уелтон, Цунами, Краев, Рикардиньо само доказаха, че нивото им е топ 6 на Ефбет лига.

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот honda » 01 сеп 2023 16:37

Mariner написа:Според мен от двубоите с Айнтрахт Левски повече ще загуби отколкото спечели. Да, спечелиха 2-3 млн., (които след данъци са по-малко), но от друга страна през последната година, всички подлоги всякакси се опитваха да надуват изкуствено цените на играчите им. Благодарение на това се чуваше за мултимилионни нереални оферти за футболисти с елементарни за европейското ниво качества. Та след този двубой, потенциалните купувачи ще имат много наум. Може би единствено Кордоба горе долу се представи добре, но набедените за ‘звезди’, ‘диаманти’, ‘извънземни’ и т.н. Уелтон, Цунами, Краев, Рикардиньо само доказаха, че нивото им е топ 6 на Ефбет лига.

От тези които играха в двата мача срещу Левски почти няма играч ,който да струва под 10 млн евро.
Според мен някои играчи на Левски като Кордоба, Краев, Пл.Андреев, Уелтон доста си вдигнаха цената.

Plovdiv_1926
Мнения: 1237
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Plovdiv_1926 » 01 сеп 2023 16:54

Dust написа:Група H: Фенербахче, Лудогорец, Спартак Търнава, Нордселанд

Корави скандинавци в групата на Лудогорец, ще падат сериозни битки.

Много трудна група, не знам защо всички погледи са само в датчаните и Фенербахче, като Търнава са отстранили Лех Познан и Днепър да стигнат до групи, а стадионът им е много кофти за гостуване.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

Потребителски аватар
gacobacov
Мнения: 726
Регистриран на: 25 мар 2008 17:39
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот gacobacov » 01 сеп 2023 17:00

Testa_di_Legno написа:
gacobacov написа:Въпрос за 100 хиляди лева - какъв турнир още трябва да измисли УЕФА, че подуенските да се класират в някакви групи? (че Лига Европа отдавна е затворена страница, Лига на Конференциите и там не става)
А. Лига на Евроидиотите
B. Лига на мозАците
B. Лига на баражните
D. Лига на условно лицензираните
:roll:

Тая шега щеше да "върви" преди година-две. Сега звучи нелепо. Не че имам високи очаквания, де.

15 години без групи и без мачове през Септември в Европа, нелепо колко да е нелепо :lol:

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12928
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Eminem » 01 сеп 2023 17:04

Само феновете на Лудогорец могат да се подиграват на европейски участия.
Вие сте абсолютно същите смешници!

Mariner
Мнения: 55
Регистриран на: 31 авг 2021 01:25
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Mariner » 01 сеп 2023 17:11

honda написа:
Mariner написа:Според мен от двубоите с Айнтрахт Левски повече ще загуби отколкото спечели. Да, спечелиха 2-3 млн., (които след данъци са по-малко), но от друга страна през последната година, всички подлоги всякакси се опитваха да надуват изкуствено цените на играчите им. Благодарение на това се чуваше за мултимилионни нереални оферти за футболисти с елементарни за европейското ниво качества. Та след този двубой, потенциалните купувачи ще имат много наум. Може би единствено Кордоба горе долу се представи добре, но набедените за ‘звезди’, ‘диаманти’, ‘извънземни’ и т.н. Уелтон, Цунами, Краев, Рикардиньо само доказаха, че нивото им е топ 6 на Ефбет лига.

От тези които играха в двата мача срещу Левски почти няма играч ,който да струва под 10 млн евро.
Според мен някои играчи на Левски като Кордоба, Краев, Пл.Андреев, Уелтон доста си вдигнаха цената.

Предполагам се шегуваш за 10-те милиона и ще го оставя без коментар.
Но звучи смехотворно да слагаш вратарчето тук. Та той дори и в Струмска Слава не би бил титуляр. Аз лично си спомням за много повече комични изяви от него, отколкото спасени голове. Но ваше право си е да си го надувате и да му се радвате, както навремето набедихте за гении Б. Краев, Витов, Хичо-Мичо и кой ли още не.

Dust
Мнения: 8398
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 01 сеп 2023 17:16

Групата е тежка за Лудогорец и в същото време не е атрактивна за неутралните фенове.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 1palq4o1 и 43 госта