ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6107
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Мнениеот MASTER_COOL » 17 авг 2023 13:13

Sstefanov написа:Мача ще е изключително тежък, дано ги излъжем с 1 гол повече. И дано да няма изцепки, което съм на 99% сигурен, че ще стане.
И после ще се пише по световната преса за "лошите" българи.


Ще е тежък, но ще ги пречупите ;)
Пожелавам празнично да ти е настроението след мача
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

tmanolov
Мнения: 4186
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Мнениеот tmanolov » 17 авг 2023 13:22

Eminem написа:Да разбираме ли, че според теб е невъзможно отборът да загуби честно от евреите?

няма невъзможни неща - България е страната на неограничените възможности :lol:

Апропо, преди малко си намерих монета от 50 пенса (в София - баси), а веднага след това ми звънна един авер, че най-после ми е намерил билет за мача в А, така че днес явно ми върви. Дано и на момчетата им върви - слагам сивата тениска с Гунди за кадем, купувам си пепси на стадиона, вземам шала, посветен на Шипка, и "само Левски"
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4310
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Мнениеот LoveAndPeace » 17 авг 2023 13:58

Това дюдюкане при връщане назад или при задържане на топката, когато публиката вижда вече гола при бърза атака е доста тъпо.
Нито е на тренировката , нито е в съблекалнята , че да знае треньорът какво им е набивал в канчетата.
Пък и крайната оценка е именно на треньора.
Ако опропастиш няколко атаки , той или ще те смени или ще те овика.

На линия
drvasko98
Мнения: 7078
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Мнениеот drvasko98 » 17 авг 2023 13:59

tmanolov написа:купувам си пепси на стадиона


Сега ще ни накажат за непристойно и обидно поведение

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23246
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Мнениеот W84me » 17 авг 2023 14:05

Малко ми се повтарят нещата от миналата година с Хамрун. Тогава Георги Миланов се разболя мистериозно преди мача, сега Попов напусна, Михайлов не тренира...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Мнениеот helic » 17 авг 2023 14:37

W84me написа:Малко ми се повтарят нещата от миналата година с Хамрун. Тогава Георги Миланов се разболя мистериозно преди мача, сега Попов напусна, Михайлов не тренира...


е не ти ли изглежда по-скоро обратното - като на мерки мача да не бъде продаден, или поне изпортен от дъртите кучета.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5181
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Мнениеот koisa » 17 авг 2023 16:14

TristaNNN написа:
koisa написа:... . Така и когато се представят под нивото си, ще си получават критиките.
Иначе се отпускат и спират да си дават зор.

Направо си представям как някой играч чете форуми и ФБ в свободното си време, за да търси критики към себе си.
Попов нали преди време каза как се стягат - уиски и аулин. :lol:

Естествено, че едва ли някой от тях чете форумите. Но виж за ФБ и Инстаграм не съм съвсем съгласен, особено що се отнася за публикациите на клубната страница със сигурност хвърлят по едно око. Например чужденците често лайкват постовете на клуба в Инстаграм. Съмняваме да не хвърлят по едно око на коментарите от любопитство.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Aronaks
Мнения: 865
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Мнениеот Aronaks » 17 авг 2023 16:18

tmanolov написа:
honda написа:Очаквам мача да бъде изключително труден .
Според мен нашето предимство е по-добрата индивидуална бързина на нашите играчи. Евреите са много по-опитни и компенсират с заставане и умение да използват заучени положения.
Също така се надявам да няма антисемитски изцепки- нашата делегация е била приета много добре в Израел и не е имала никакви проблеми. Аз самия съм бил много пъти в Израел и знам какво е отношението ,когато видят български паспорт. Една от малкото държави в света където "българин" се приема като "приятел" .

Аз моите очавкания за мача си ги казах и показах -само не знам през кашкавалчето ли ще стане работата, както миналата година с шкембьо, или нещо друго ще е. И най-искрено се надявам да греша и да съм болен мозАк - ще приема всички бъзици по темата с най-голям кеф
:!:


Не разбирам защо смяташ, че Сираков ще продаде мача? Израелците са толкова уплашени, че искат да го купят ли? Реално те са много по-опитния отбор, струващи повече от нашите, поставени на жребия....изненадата ще бъде ако ние ги отстраним. От коефициенти Сираков едва ли ще докара печалба ако легнем. Най-нормално би било да не продължим, но това не означава, че сме продали мача.

Потребителски аватар
tatusindo
Мнения: 9052
Регистриран на: 19 май 2010 14:00
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Мнениеот tatusindo » 17 авг 2023 16:31

Дано бием и да продължим към Айнтрахт!
Герена ще е пълен, атмосферата ще е супер. Дано не ни разочароват.
И да отпаднем няма да е срамно и няма да е трагедия.
Жалко само, че Петрис го няма заради малоумния мач с Локото и това, че не се отложи :evil: :evil:
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/wrapimg]

tmanolov
Мнения: 4186
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Мнениеот tmanolov » 17 авг 2023 17:01

Aronaks написа:
tmanolov написа:
honda написа:Очаквам мача да бъде изключително труден .
Според мен нашето предимство е по-добрата индивидуална бързина на нашите играчи. Евреите са много по-опитни и компенсират с заставане и умение да използват заучени положения.
Също така се надявам да няма антисемитски изцепки- нашата делегация е била приета много добре в Израел и не е имала никакви проблеми. Аз самия съм бил много пъти в Израел и знам какво е отношението ,когато видят български паспорт. Една от малкото държави в света където "българин" се приема като "приятел" .

Аз моите очавкания за мача си ги казах и показах -само не знам през кашкавалчето ли ще стане работата, както миналата година с шкембьо, или нещо друго ще е. И най-искрено се надявам да греша и да съм болен мозАк - ще приема всички бъзици по темата с най-голям кеф
:!:


Не разбирам защо смяташ, че Сираков ще продаде мача? Израелците са толкова уплашени, че искат да го купят ли? Реално те са много по-опитния отбор, струващи повече от нашите, поставени на жребия....изненадата ще бъде ако ние ги отстраним. От коефициенти Сираков едва ли ще докара печалба ако легнем. Най-нормално би било да не продължим, но това не означава, че сме продали мача.


Защото тези 5 милиона, дето хипотетично ще ги изкараме от мача с Айнтрахт - тв права, пълен стадион, още някой лев от Уефа, мърч и т.н., са точно вноската, дето ще ни реши проблема с главницата с НАП, а това е точно изстрелване в друга орбита и независимост (всичко друго - главбулгарстрой, лихвите към НАП, Черепа е лесно решимо и не представлява пряка и непосредствена заплаха за съществуването ни като клуб). А кукловодите в Бг не искат независим Левски (точно как убиха оригиналното ЦСКА, но там феновете са , така да го кажем, една идея по-неумни), той трябва да е държан с дългове, с назначени спонсори и "собственици" и т.н. И тук никой не говори за тото, как някъде ще се сложат някакви митични милиони и т.н., а за невземане на тези потенциални 5 милиона от мач с Айнтрахт, защото с тях ставаме независими. Е, може и тези 5 милки (хипотетични) да ги похарчим за някоя нова "звезда" точно в стила на "собственика", но тогава ще олекне в очите дори и на най-верните му (и неумни) фенове, затова и считам така, че тази вечер нямаме шансове.

Въпреки това ще съм на стадиона и ще подкрепям отбора докрай с надеждата все някога Бх да се разкара (да последва съдбата на разни други негови приятели) и да повлече и "собственика" ни със себе си
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: de.bil, Google [Bot], groti, ugly bug, vlong и 48 госта