ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32993
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Мнениеот 1914.1902 » 17 авг 2023 10:19

koisa написа:
Jordan1914 написа:Защото тук половината форум ги съсипа след загубата от Локо Плд и трудната победа над Ботев Враца! Просто повечето хора са бием ли яко ахо-ихо, но паднем ли за нищо не стават тия футболисти!

Какво значи съсипал ги половината форум? Нима не трябва да си понасят заслужените критики когато трябва? Отделно, че този форум го четем 200-300 човека и от тях списваме 50 най-много. Не знам за кой път се повтарям, ама вземете прочетете малко от фен форумите и страниците на големите европейски отбори, да видите, че нашата критика и дори хейт са нищо спрямо техните.
Това глезене и мания да пазим нашите от критика също не е полезно. А, точно тези сегашните играчи няма как да се оплачат от феновете при положение, че 11 мача без победа ги подкрепяха. Нямам спомен към друг отбор на Левски в последните 20+ години феновете да са били толкова търпеливи. Така, че малко критика и дори хейт при евентуално отпадане няма да се окажат фатални.


Големите европейски отбори имат много по-големи реални амбиции за нещо. Това е разликата.

Челси изръсиха толкова много пари за селекция, остава да не ги пипат. :lol: :lol:

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5182
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Мнениеот koisa » 17 авг 2023 10:34

1914.1902 написа:
Големите европейски отбори имат много по-големи реални амбиции за нещо. Това е разликата.

Челси изръсиха толкова много пари за селекция, остава да не ги пипат. :lol: :lol:

Няма значение какви са им амбициите. Щом когато играят добре си получават похвалите и аплодисментите. Така и когато се представят под нивото си, ще си получават критиките.
Иначе се отпускат и спират да си дават зор.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32993
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Мнениеот 1914.1902 » 17 авг 2023 10:41

Амбициите винаги имат значение - има разлика между реалните очаквания за тим, който е направен за над 800 млн. и такъв за по-малко от милион.

Колко пък похвали да са получили, че следва да ги хейтят при отпадане от тим с 1 загуба в последните си 15 мача в ЕКТ?

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12433
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Мнениеот TristaNNN » 17 авг 2023 11:14

koisa написа:... . Така и когато се представят под нивото си, ще си получават критиките.
Иначе се отпускат и спират да си дават зор.

Направо си представям как някой играч чете форуми и ФБ в свободното си време, за да търси критики към себе си.
Попов нали преди време каза как се стягат - уиски и аулин. :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Мнениеот helic » 17 авг 2023 11:34

Jordan1914 написа:Имам въпрос!Ако не дай си боже утре отпаднем,какво ще е мнението на феновете ще застанат ли срещу отбора или ще продължим да ги подкрепяме както винаги?


отбора е за да се подкрепя. В добро или лошо. Няма да го сменим с друг, само защото е паднал утре (днес)
Но това не значи да не се изразява мнение (критикува)

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Мнениеот honda » 17 авг 2023 11:36

Очаквам мача да бъде изключително труден .
Според мен нашето предимство е по-добрата индивидуална бързина на нашите играчи. Евреите са много по-опитни и компенсират с заставане и умение да използват заучени положения.
Също така се надявам да няма антисемитски изцепки- нашата делегация е била приета много добре в Израел и не е имала никакви проблеми. Аз самия съм бил много пъти в Израел и знам какво е отношението ,когато видят български паспорт. Една от малкото държави в света където "българин" се приема като "приятел" .

tmanolov
Мнения: 4186
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Мнениеот tmanolov » 17 авг 2023 11:44

honda написа:Очаквам мача да бъде изключително труден .
Според мен нашето предимство е по-добрата индивидуална бързина на нашите играчи. Евреите са много по-опитни и компенсират с заставане и умение да използват заучени положения.
Също така се надявам да няма антисемитски изцепки- нашата делегация е била приета много добре в Израел и не е имала никакви проблеми. Аз самия съм бил много пъти в Израел и знам какво е отношението ,когато видят български паспорт. Една от малкото държави в света където "българин" се приема като "приятел" .

Аз моите очавкания за мача си ги казах и показах -само не знам през кашкавалчето ли ще стане работата, както миналата година с шкембьо, или нещо друго ще е. И най-искрено се надявам да греша и да съм болен мозАк - ще приема всички бъзици по темата с най-голям кеф

А в Изреал наистина ни броят за приятели, освен наследниците на тези от северна фиромия и малякия, затова най-малоумното нещо би било, ако има антисемитски изцепки. Вчера дочух, че вече имало подготовка за меле в А, около слагането.свалянето на плаката Сираков-вън - дано не е вярно

Днес прочетох, че собственика и Борето са посетили наръгания ни фен и са го поканили в Президентската ложа, която така или иначе ползват абсолютно безплатно. Похвално е и трябва да се отбележи - само дето, както с отлагането на мача с Пирин, се получава малко след дъжд - качулка. Следваше тези действия да се предприемат още в Северна фиромия, а не да се изнизват като пръдня от гащи.

Въпреки всичко и всички - само Левски и дано се класираме :!:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

На линия
Testa_di_Legno
Мнения: 634
Регистриран на: 25 фев 2019 10:22
Контакти:

Re: ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Мнениеот Testa_di_Legno » 17 авг 2023 12:15

TristaNNN написа:Моите "любимци" са тия, които почват със смените още към 15 минута. - Ууууу, вади го тоя, беееее! Уууу, тоя Божката едно центриране не може да хване, вадете го веднагаааа.
Само дето в този момент на вратата беше Кръстев или друг вратар, но не и Божката. :lol:
Толкова за футболната култура на БГЛ. :lol:

Мен пък ме забавлява това, че голяма част от феновете по трибуните изпада в истерия, когато страничният вдигне засада, чак след като атаката е приключила - един вид, понеже е закъснял, - въпреки че това правило го има от около пет години вече за мачове, на които има ВАР.

Другото е, разбира се, универсалната омраза към връщанията назад - всяко едно такова предизвиква животински страсти, особено пък ако е към вратаря. :lol:
Само "Левски"!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12848
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Мнениеот Eminem » 17 авг 2023 12:20

Да разбираме ли, че според теб е невъзможно отборът да загуби честно от евреите?

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1910
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Мнениеот Sstefanov » 17 авг 2023 12:40

Хонда, много зависи на какви хора си попаднал в Израел. Преди 25 години живях и работех там за определено време, 50/50 са нещата, не ни мразят, но и се смятат за много над нас, не всички но доста от тях.

Мача ще е изключително тежък, дано ги излъжем с 1 гол повече. И дано да няма изцепки, което съм на 99% сигурен, че ще стане.
И после ще се пише по световната преса за "лошите" българи.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: JACKO, krumeto, Plamen_i00, Testa_di_Legno, vlong, Киро Пора и 66 госта