Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6215
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ugly bug » 15 юли 2023 22:18

Слаба работа...!
Вече един час след поредния резил а още няма снимки по сайтовете на бръсненето на Рунтавия.
:|
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот d.milanov » 15 юли 2023 22:54

ugly bug написа:Слаба работа...!
Вече един час след поредния резил а още няма снимки по сайтовете на бръсненето на Рунтавия.
:|

Той ги умори вече, нямат сили. Най-много той да ги обръсне. :)

Aronaks
Мнения: 887
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Aronaks » 16 юли 2023 00:23

peliforewer написа:Много ме разочаровахте, хикса беше идеален, тази трибуна защо е празна, уж щеше да е най-посетеният мач на кръга..... :) Изображение

Най-посетения мач от кръга е. Недей снима избрано. Хората напълниха стадиона по-късно. Никога не може да се мерите по публика с нас.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14383
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 16 юли 2023 00:43

bubka написа:
peliforewer написа:Много ме разочаровахте, хикса беше идеален, тази трибуна защо е празна, уж щеше да е най-посетеният мач на кръга..... :) Изображение


На тая жега без козирка.. :)

Хеле пък бе тоалетни...
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14383
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 16 юли 2023 00:49

Aronaks написа:
peliforewer написа:Много ме разочаровахте, хикса беше идеален, тази трибуна защо е празна, уж щеше да е най-посетеният мач на кръга..... :) Изображение

Най-посетения мач от кръга е. Недей снима избрано. Хората напълниха стадиона по-късно. Никога не може да се мерите по публика с нас.

Те пускат снимки на Герена по време на загрявката. Сериозно, знам поне един такъв случай, на който след това стадиона беше почти пълен, даже мога да кажа и на кой мач - с Ботев Пд беше.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ChuckNorris » 16 юли 2023 02:17

damyanov1963 написа:
Aronaks написа:
peliforewer написа:Много ме разочаровахте, хикса беше идеален, тази трибуна защо е празна, уж щеше да е най-посетеният мач на кръга..... :) Изображение

Най-посетения мач от кръга е. Недей снима избрано. Хората напълниха стадиона по-късно. Никога не може да се мерите по публика с нас.

Те пускат снимки на Герена по време на загрявката. Сериозно, знам поне един такъв случай, на който след това стадиона беше почти пълен, даже мога да кажа и на кой мач - с Ботев Пд беше.


peliforewer го мъчат тежки комплекси, язък че е човек на възраст при която трябва да е разбрал, че заяждането и търсенето на конфронтация е чиста загуба на време, която освен да ти хаби нервите и да ти печели презрението на околните не ти носи нищо друго. За негово съжаление е достатъчно интелигентен, за да разбира на какъв Франкенщайн, на какъв измислен и смешен "отбор" е фен, като е избрал да припознае, избрал е да се прави на такъв какъвто не е - фен на Литекс
И какво му остава. Заяждането с феновете на друг отбор и типичната българска черта да гледа в чуждата паница, а не в своята. Да, може би е тежко да си изкривиш душата и да станеш фен на един преименуван селски отбор ръководен от едни от най-отявлените изедници на България, но каквото си направиш сам, никой не може да ти го направи.

orkoeba4a
Мнения: 496
Регистриран на: 19 юни 2023 12:34

Re: Без цензура!

Мнениеот orkoeba4a » 16 юли 2023 07:27

Кой е тоя Рунтавия ? :roll:

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6215
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ugly bug » 16 юли 2023 07:58

orkoeba4a написа:Кой е тоя Рунтавия ? :roll:

Изображение

Жокер :

Не е милиционера с невярващ поглед привлечен от обаянието на кафявата дупка!
8-)
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

peliforewer
Мнения: 9732
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 16 юли 2023 10:18

ChuckNorris написа:
damyanov1963 написа:
Aronaks написа:
peliforewer написа:Много ме разочаровахте, хикса беше идеален, тази трибуна защо е празна, уж щеше да е най-посетеният мач на кръга..... :) Изображение

Най-посетения мач от кръга е. Недей снима избрано. Хората напълниха стадиона по-късно. Никога не може да се мерите по публика с нас.

Те пускат снимки на Герена по време на загрявката. Сериозно, знам поне един такъв случай, на който след това стадиона беше почти пълен, даже мога да кажа и на кой мач - с Ботев Пд беше.


peliforewer го мъчат тежки комплекси, язък че е човек на възраст при която трябва да е разбрал, че заяждането и търсенето на конфронтация е чиста загуба на време, която освен да ти хаби нервите и да ти печели презрението на околните не ти носи нищо друго. За негово съжаление е достатъчно интелигентен, за да разбира на какъв Франкенщайн, на какъв измислен и смешен "отбор" е фен, като е избрал да припознае, избрал е да се прави на такъв какъвто не е - фен на Литекс
И какво му остава. Заяждането с феновете на друг отбор и типичната българска черта да гледа в чуждата паница, а не в своята. Да, може би е тежко да си изкривиш душата и да станеш фен на един преименуван селски отбор ръководен от едни от най-отявлените изедници на България, но каквото си направиш сам, никой не може да ти го направи.

Тази снимка е след последният съдийски сигнал, препратката ми не е до това колко е била публиката, а защо е толкова в 95-тата минута.А това, че феновете не са били според очакванията сподели и Томислав в Бутонките.Да Ви успокоя, най-добре публиката я брои моят добър колега Блатер :) .Норис, на ЦСКА не му беше дадено време за да се спаси от фалит, от БФС,от НАП не ни дундуркаха три-четири години под условие, а веднага ни посякоха.Нашата кампания с акциите събра два пъти повече пари от вашата, а това, че за три години спонсорирахте Левски с няколко милиона лева се дължи колкото от любов, толкова и от това да покажете пред феновете на ЦСКА, че сте нещо повече от нас.Ами не сте, ако се съдеше с еднакъв аршин за ЦСКА и Левски, сините също трябваше да минат през В група.Моето поколение сме свикнали да се закачаме, да спорим добронамерено, а думи като злоба, презрение са ми чужди когато се отнасят за футбол.Вие сега сте готови да се хванете за всеки чичко Паричко който има шанс да дава пари за Левски, пресен е примерът със слуха за един турчин и с какви хвалби го засипахте :) , а изкарвате Гриша Ганчев за най-лошият човек в България.За Вас е такъв защото дава пари за ЦСКА, а че е човекът дал може би най-много пари за българският спорт за Вас не е от значение, Вие сте му прочели присъдата, българският съд пасти да яде, Трибуналът сте Вие :) .
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

orkoeba4a
Мнения: 496
Регистриран на: 19 юни 2023 12:34

Re: Без цензура!

Мнениеот orkoeba4a » 16 юли 2023 10:37

Беше много горещо, колко публика да има, няма и сянка. :lol:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта