Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4425
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 07 апр 2023 22:30

Нека поне да бъдем коректни докрай, ЮГ го доведе Ивков, ако може вече да се вярва на някой!
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

meteorit
Мнения: 901
Регистриран на: 23 мар 2013 20:39
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот meteorit » 07 апр 2023 22:32

B момента изборът е между Cираков и нкп-cз. Няма никаква база за cравнение, легенда, която при всички положения приема "Левски" като кауза; от другата страна фракция, замесена във всичко вредно за клуба още от първия период на Мъри. Яcно е, че тези, които мътят, cа от cредите на герб и техните пионки нкпббcз. Bъпроcът е Мъри вижда ли това и как е възможно оставането на до cкоро неизвеcтният Ивков да е по-важно от развитието на отбора и Cираков, с когото заедно са записали златни страници за клуба.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9360
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 07 апр 2023 22:38

Изображение
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5181
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот koisa » 07 апр 2023 22:41

Kotooshu написа:Нека поне да бъдем коректни докрай, ЮГ го доведе Ивков, ако може вече да се вярва на някой!

Мда, но преговорите ги води само Сираков! Ивков не е участвал там...
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2188
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kris_men2000 » 07 апр 2023 22:42

Всички предатели ще горите в ада. Прав ви път слабохарактерни продажници. Левски няма грам нужда от пораженци и чуждопоклонници. Всички сребролюбци вън от светинята Левски.Вълка остава сам. Там му е силата. Точно сега единака ще покаже огромната си мощ сам без предатели и гробокопачи на Левски.Сираков ще остане великата личност в историята на Левски останал сам и спасил иконата на българският футбол. А предателите и продажниците никой и никога няма да се сети за тях. Просто историята ще ги изтрие.
ЗАТОВА ГУНДИ Е ИКОНАТА И ВЕЧНАТА ЛЕГЕНДА НА ЛЕВСКИ И ЦЕЛИЯТ БЪЛГАРСКИ НАРОД.ЧИСТАТА И СВЕТЛА ЛЕВСКАРСКА ДУША НИКОГА НЕ СЕ ЗАБРАВЯ ПРЕЗ ВЕКОВЕТЕ.ИСТОРИЯТА Я ПОМНИ ВО ВЕКИ ВЕКОВ
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

scooool
Мнения: 757
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот scooool » 07 апр 2023 22:45

Явно е,че се борави с чужди пари...разбирай пратени да"помагат", ако се дават лични тогава е друго.Наско е измит от години и просто ни го тупнаха за стари спомени и малко време.Мъри явно се усети най-найрая... Ами ще се реве явно, стане ли стабилно правителство никой няма да му дреме за нас....ще ги е страх само ако излезем на улицата.Ще е тегаво, пазете си нервите.... ЛЕВСКАР ЗАВИНАГИ!

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4425
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 07 апр 2023 22:48

koisa написа:
Kotooshu написа:Нека поне да бъдем коректни докрай, ЮГ го доведе Ивков, ако може вече да се вярва на някой!

Мда, но преговорите ги води само Сираков! Ивков не е участвал там...


Не знам кой е преговарял, друга орбита ли беше, ивков водил хора на юг в нап, ала-бала ... няма невинни в цялата лайнарцина която сътвориха великите ни ръководители!

За онези фенове на култа на личността , вижте кой беше до сираков при "преговорите" с дики!!!
Широко затворени очи....
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2188
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kris_men2000 » 07 апр 2023 22:49

Мажоритарният собственик на Левски Наско Сираков излезе с позиция относно горещата тема на "Герена", свързана с бъдещето на треньора Станимир Стоилов.

Ето какво написа Сираков:

Скъпи Левскари,

Обръщам се към Вас, във връзка с тиражирани в медиите неистини, че тече процес за отстраняването на Станимир Стоилов от "ПФК Левски". В четвъртък с огромно възмущение и отвращение прочетох в медиите тази абсолютна лъжа.

Най-отговорно заявявам, че това не само не отговаря на истината, а е добре обмислена стратегия за разцепление в клуба и всяване на напрежение сред феновете. Станимир Стоилов винаги е имал пълното ми доверие, така както и абсолютното спокойствие да работи. Само преди дни той заяви същото. Нещо повече: още с идването му в "Левски" съм казал, че му доверявам цялата спортно-техническа власт. Винаги съм стоял зад него, подкрепял съм го и съм му имал пълно доверие. Докато аз съм мажоритарен собственик на клуба, пред мен никога няма да стои въпроса за неговото отстраняване, каквито информации се тиражират.
Феновете на Левски готвят ад за Сираков в двубоя срещу Локомотив (София)

Феновете на Левски готвят ад за Сираков в двубоя срещу Локомотив (София)

Привържениците се очаква да демонстрират и своето несъгласие с решенията взети на Общото събрание на Левски

Никога, по никакъв начин не съм се съмнявал в неговата лоялност към към "ПФК Левски" и към Вас - многобройните ни привърженици. В мои обръщения към Вас съм откроявал работата му. В тази връзка заявявам, че никога на дневен ред не е стояла смяната му, както определени лица се опитват да внушават.

Дълбоко съм убеден, че няма истински Левскар, който диша и живее с проблемите на клуба да повярва на тези откровени лъжи, които бяха казани и услужливо тиражирани, с единствената цел да се сее напрежение и разкол в любимия ни клуб. Няма как да стоя безмълвен, когато без капка срам, определени хора се опитват всячески да насаждат разединение. Всички Вие знаете, че нееднократно и в най-трудните моменти съм доказвал отношението си към Станимир Стоилов. Спасяването на любимия ни клуб е историческа кауза и аз няма да позволя на никой да манипулира сплотената ни общност. Толкова по темата за сега.

Предстоят ни два тежки мача в София, за които призовавам всички Вас, нашите верни привърженици да изпълните стадиона и така, както само Вие можете да изразите своята подкрепа към отбора и треньора!

Вярвам, че щастливите ни мигове и победи заедно предстоят.

Ваш Наско Сираков

МИСЛЕТЕ С МОЗЪЦИТЕ.НЕЩО ДА ВИ ГОВОРИ ТОВА.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2188
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kris_men2000 » 07 апр 2023 22:50

МЪРИ ОСТАВА.ТОЧКА.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Aronaks
Мнения: 865
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Aronaks » 07 апр 2023 22:51

Modore, заключи отново темата защото нещата ще ескалират. Тези по върховете постигнаха това което искаха. Разединиха левскарите. Другото вече няма особено значение.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, Testa_di_Legno, TristaNNN и 26 госта