Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

meteorit
Мнения: 901
Регистриран на: 23 мар 2013 20:39
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот meteorit » 06 дек 2022 13:05

TristaNNN написа:
meteorit написа:
TristaNNN написа:
meteorit написа:....
Ако може да cе критикува за нещо е близоcтта му cъc "cдружението", което очевидно cе опитва да манипулира и го отклонява от чиcто футболните въпроcи, което може да е причина за въпроcната cерия.

Ама разбира се, че сдружението има пръст в серията без победи на първия отбор, няма как тия злодеи да не са виновни и за тая работа. Майкоооооо!


Чрез наcаждане на противоречие между треньор и президент дали не може да повлияе на реултатите. Мъри и Наcко cа cилни в тандем, но "cдружението" не хареcва тандема, защото cи гледа интереcа и даже им пречи единcтвеният реален cпонcор в лицето на "Палмите".

Аха, ясно. Значи злото сдружение насажда противоречие между треньор и президент, понеже този тандем им пречи на интереса, пречи им и Палмс бет, което влияе на резултатите на отбора.
Майкооооо...


Интереcът на "cдружението" доказано е нещо различно от интереcа на клуба. Оcвен ако клубът не плаща, тогава тоневци и руcевци бяха добри cобcтвеници.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12468
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 06 дек 2022 13:28

Ми, след като всеки сам си е преценил как да помага на клуба, и след като всяка помощ е важна за клуба и похвална за отделния левскар, що беше тоя масов рев за картите тая година? Какъв по-точен пример да дам от тоя с трактора, та белким схванеш, пък и да спреш да лалаш тая глупост "по-по-най"? Няма по-по-най левскари на този свят, всички сме равни пред синия олтар!
Това питам, бре, гледай колко е простичко и как бързо се избистри картинката, а?
Колкото до сдружението, което виждам в почти всеки твой коментар, не ме интересува дали ти харесва, все ми е тая какво мислиш и ми е съвсем през оная работа дали планираш да членуваш, та няма смисъл да ми повтаряш едно и също. Темата, която, смятам, се изчерпа, беше за картите.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12468
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 06 дек 2022 13:35

meteorit написа:...

Интереcът на "cдружението" доказано е нещо различно от интереcа на клуба. Оcвен ако клубът не плаща, тогава тоневци и руcевци бяха добри cобcтвеници.

Е, разбира се, вече "доказахте" интересите на сдружението, което още няма и една календарна година на бял свят.
Вие не сте манипулатори и подли интриганти, ако някой случайно ви мисли за такива, а същински оракули!
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12911
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Eminem » 06 дек 2022 13:48

Не е важно кога е създадено, а кои стоят зад него.

Aronaks
Мнения: 887
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Aronaks » 06 дек 2022 14:26

Освен всички, които мразят Левски, има и доста левскари, които не искат сделката с ЮГ да се осъществи. Навсякъде се пишат лъжи и то от уж левскари журналисти. Жалко племе сме българите, но какво да се направи.

meteorit
Мнения: 901
Регистриран на: 23 мар 2013 20:39
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот meteorit » 06 дек 2022 14:42

TristaNNN написа:
meteorit написа:...

Интереcът на "cдружението" доказано е нещо различно от интереcа на клуба. Оcвен ако клубът не плаща, тогава тоневци и руcевци бяха добри cобcтвеници.

Е, разбира се, вече "доказахте" интересите на сдружението, което още няма и една календарна година на бял свят.
Вие не сте манипулатори и подли интриганти, ако някой случайно ви мисли за такива, а същински оракули!


Няма и година, но хората в "cдружението" cа cъщите, които c години cа получавали пари от клуба и започнаха да негодуват когато парите cпряха, незавиcимо от cъcтоянието на клуба. Опитвате cе да cкарате Cтоилов cъc Cираков, заради когото cе върна, това не означава че cте манипулатори и интриганти, проcто защитавате интереcа ама не на клуба. До колко това cе отразява на играта на отбора, могат да кажат от ръководcтвото.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33174
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 06 дек 2022 14:48

Полузащитникът на ЦСКА 1948 Ивайло Чочев е най-добре представящият се футболист в родния шампионат през есенния полусезон, според статистическите данни на платформата InStat. Голмайсторът на efbet Лига е със среден индекс 243 от началото на първенството. Втори в класацията идва полузащитникът на Левски Филип Кръстев с коефициент 237. Трети се нарежда Бърнард Текпетей от Лудогорец.

По отношение на отделните компоненти има различни отличници. Към създадени положения най-добре се представил Филип Кръстев, който създава средно по 1.71 на мач. За точни пасове най-висок коефициент има Оливие Вердон от Лудогорец, който има средно по 63 точни паса на мач. Във въздуха най-силен е бил Пламен Крачунов от Арда, който печели средно по шест въздушни двубоя на среща. При единоборствата средно по 14 на мач печели Андриан Краев.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33174
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 06 дек 2022 14:50

Сдружението, от което е част и Мъри Стоилов, пречи на треньора да постига резултатите, които прилягат на Левски, а е натрупал по-лош баланс Спартак Варна? Така ли да се разбира?

Само като говорите против това Сдружение не забравяйте кои хора са в него, защото и те носят част от вината за разделението на феновете на великия син клуб.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12468
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 06 дек 2022 14:55

Aronaks написа:Освен всички, които мразят Левски, има и доста левскари, които не искат сделката с ЮГ да се осъществи. Навсякъде се пишат лъжи и то от уж левскари журналисти. Жалко племе сме българите, но какво да се направи.

Тия са от сдружението, сто процента! :)))
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

tmanolov
Мнения: 4234
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 06 дек 2022 15:20

Сдружението е някакво дървено желязо без ясно дефинирана позиция, доминирано от същите хора, които превзеха Тръста, който също стартира с едни огромни очаквания, само за да вземе едни акции, срещу които не е дал почти нищо - лично мнение. И не, не обвинявам обикновения член на Труста, какъвто е Тристан, че той хем е тънкообиден, хем като не разбира някои неща, почва да се пеняви, но не и да си признае грешката - офтопик - то цяло едно такова поколение израстна, дето са абсолютно непогрешими и не признават дори възможността да грешат - край на офтопика.

Всеки левскар е добре дошъл и всеки лев е важен, независимо кой и как е решил да го даде на клуба. И да, резултатите в последните няколко месеца не са добри. И да, Мъри е основния виновник, особено с налагането на малкото пишлеме на вратата, което не знае къде се намира. И да,. без Мъри пък сме чао на секундата. Пак да, Насо нищо не е направил, за да оправдае държането на тези акции, а издънките му са чутовни - заради неговите дивотии сега с уж приличен бюджет нямаме пари за нищо, щото плащаме на разни, дето той ги уволни и те ни осъдиха.

ЮГ са много важни и дано сделката стане, но е очеизвадно, че някой мъти водата и снася инфо за неща, за които следва да си мълчи. Кой или кои са тези хора - не знам, не искам и да гадая, но също е ясно, че само на романтика и мускули няма да стане, трябват си сериозни постъпления, които нито Насо, нито Тръста могат да дават (всъщност и той, и те са дали по едно голямо нищо). Това е моето мнение - дано сделката се случи!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: tiamat и 39 госта