Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12484
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 19 сеп 2022 21:49

Някой припок няма ли да сподели снимка с подигравателните фенерчета от сектор ГГ преди нашите голове? Пък аз ще се постарая да му намеря снимка след нашите голове от пълните сини сектрори. Да видите поне как се прави тая работа с фенерчетата. :)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2465
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот sinqkrepost1914 » 19 сеп 2022 22:36

W84me написа:Ралица май иска да смуче малкия Амос на големия Амос Юга.

Не знам къде прочетох веднъж няква градска легенда за нея как много обичала да го дави и си падала шавлива :D
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот W84me » 19 сеп 2022 22:48

sinqkrepost1914 написа:
W84me написа:Ралица май иска да смуче малкия Амос на големия Амос Юга.

Не знам къде прочетох веднъж няква градска легенда за нея как много обичала да го дави и си падала шавлива :D

Нали беше със Сухия във Враца, после се оставиха заради някое от негрилата на Тирето.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: Без цензура!

Мнениеот Blue_Blood84 » 19 сеп 2022 22:53

Ачко педерачко - чартъра цял ден реве и пише доноси в тъпспорт за бомбите от вчера, понеже няма материал да пише за играта на евробоеца литекс-софия.

e4sy
Мнения: 280
Регистриран на: 24 апр 2012 23:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот e4sy » 20 сеп 2022 00:33

Слаб мач стил А-група , но в крайна сметка по-малко слабият отбор победи.

Специален поздрав за моят колега и припознавач - delqnski47 , жив и здрав и да илядиш още 2016 години!

4x4
Мнения: 1479
Регистриран на: 23 май 2014 00:57
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 4x4 » 20 сеп 2022 00:47

Още празнувате тука а? И сините и зелените пепеляшки

Нали знаете че скоро ще плачете

ЦСКА Винаги ще бъде над Вас!

каузата и моралните щампиони могат да ни светят с фенерчета и да се напъват някога да достигнат висините недостижими и недопустими
CSKA SOFIA - THE EUROCHAMPIONS KILLER

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14386
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 20 сеп 2022 07:41

4x4 написа:Още празнувате тука а? И сините и зелените пепеляшки

Нали знаете че скоро ще плачете

ЦСКА Винаги ще бъде над Вас!

каузата и моралните щампиони могат да ни светят с фенерчета и да се напъват някога да достигнат висините недостижими и недопустими

Добро утро и приятен ден!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

peliforewer
Мнения: 9748
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 20 сеп 2022 08:17

Дори и като биете не можете да се радвате, все ЦСКА Ви е в устата.Блатер си остава класик в коментарите за съдийските обсъждания, на полувремето гледам статистиката и виждам, че съдията е отсъдил срещу Левски 3 (три) нарушения.Поглеждам форума и в очите ми се набива коментара на колегата Блатер, че съдията Драганов през първото полувреме е свирил поне 4-5 обратни нарушения в ущърб на Левски, как да не му вярваш на толкова обективен и компетентен съдийски наблюдател.Някой повдига въпросът за прословутите фенерчета, само ще му кажа, че когато червените фенове правиха това светлинно шоу повечето от Вас нямаха още мобилни телефони, пускал съм и снимки.Чета от сини и зелени братя, как по доктора на ЦСКА било хвърляна пиратка,бил го ухапал комар и подобни глупости , пожелавам на всички остроумни на тази тема да им посинее крака както на доктора за да разберат за какво става дума.Винаги съм знаел, че феновете на ЦСКА стрелят с гаубици по време на мач, а тези на Левски с конфети и салфетки.Останалите простотии на обичайните не много умни хора няма да коментирам.Не съм и толкова заблуден за да не призная , че в неделя Левски надигра ЦСКА и сините фенове бяха повече на стадиона, но палачинката се обръща.Надявам се да си направим изводите, ние феновете и ръководители, треньори и футболисти от ЦСКА.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот W84me » 20 сеп 2022 08:38

peliforewer написа:Дори и като биете не можете да се радвате, все ЦСКА Ви е в устата.Блатер си остава класик в коментарите за съдийските обсъждания, на полувремето гледам статистиката и виждам, че съдията е отсъдил срещу Левски 3 (три) нарушения.Поглеждам форума и в очите ми се набива коментара на колегата Блатер, че съдията Драганов през първото полувреме е свирил поне 4-5 обратни нарушения в ущърб на Левски, как да не му вярваш на толкова обективен и компетентен съдийски наблюдател.Някой повдига въпросът за прословутите фенерчета, само ще му кажа, че когато червените фенове правиха това светлинно шоу повечето от Вас нямаха още мобилни телефони, пускал съм и снимки.Чета от сини и зелени братя, как по доктора на ЦСКА било хвърляна пиратка,бил го ухапал комар и подобни глупости , пожелавам на всички остроумни на тази тема да им посинее крака както на доктора за да разберат за какво става дума.Винаги съм знаел, че феновете на ЦСКА стрелят с гаубици по време на мач, а тези на Левски с конфети и салфетки.Останалите простотии на обичайните не много умни хора няма да коментирам.Не съм и толкова заблуден за да не призная , че в неделя Левски надигра ЦСКА и сините фенове бяха повече на стадиона, но палачинката се обръща.Надявам се да си направим изводите, ние феновете и ръководители, треньори и футболисти от ЦСКА.

Абе началник, не те знам каква статистика си гледал ама първото полувреме за картони бяха Де Нойер, Вион и Юга. Само помощника от близката страна, топ некадърника, Димо Вълчев има 3 объркани тъча в рамките на 5-6 минути за първото полувреме. В 45 минута явно нарушение срещу Филип Кръстев, некадърника Драго пуска контра-атака за тирето. Второто полувреме, Юга с Бутоните в краката на Миланов, няма даже и фал. И още много ситуации.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33199
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 20 сеп 2022 08:39

Изображение

Изображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: metodito и 16 госта