Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

peliforewer
Мнения: 9735
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 26 авг 2022 12:56

Capitana_Puyol написа:Лапай курове колкото искаш, путчице оранжево-червена, виждам че си се специализирала в това, че все ти е в устата. :) Мура, Зимбру...дали с 2 равни или 10 равни = отпадане и уникален срам. Също като Сваровски Тирол дето ви разцепиха с 3 гола разлика звездния отбор...

Какво ти стана, доскоро беше нормален....
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12768
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот BRF » 26 авг 2022 12:57

Capitana_Puyol написа:Лапай курове колкото искаш, путчице оранжево-червена, виждам че си се специализирала в това, че все ти е в устата. :) Мура, Зимбру...дали с 2 равни или 10 равни = отпадане и уникален срам. Също като Сваровски Тирол дето ви разцепиха с 3 гола разлика звездния отбор...

Ихаааааа ,изпоти ли се пред компа докато пишеше това!Макар,че сте такива мижитурки в Разград,че не си заслужава човек да ви обръща внимание!

tmanolov
Мнения: 4242
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот tmanolov » 26 авг 2022 12:57

Изображение

Специално за всички малограмотни припоци - кога се плащат кинтите от ЕКТ този сезон. Лятото дават само солидарност и разни други дребни неща от права в групите.

Нали уж четете нашия форум, там това го би стрихме преди 20 дни
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12768
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот BRF » 26 авг 2022 12:58

teerr написа:
BRF написа:
teerr написа:
peliforewer написа:
teerr написа:
шивача написа:Ако съберете тези 15милиона до края на годинната ще ви преведа 1лв

А бадаля(благодаря) с сме,купете си Базел-ин с левчето.............

След Харпуна и вазелина не помага....


Някога ще говориш ли реално, а не пристрастно? Толкова бяхте сигурени, че ще биете, че се чудя на какво отгоре. Първия мач нищо не направихте, не знам удар имахте ли, добре, че автогол имаше, ама то да броиш автогола, за свой е кофти. Е сега като не си вкараха автогол, видяхме реалността. То с тая игра не сте за никъде. Базел са слабички доста, ама Вие още повече. И така става, като се смееш на другите, че са евроидиоти, ти ставаш по-голям евроидиот.

Първо ако си видял въпросния гол,може да разбереш,че щеше да я вкара и нашия футболист зад този на Базел!А това,че не броиш автоголовете,тогава с малко закъснение Честита шампионска везалска титла и честита Ивова победа сруще кого беше там!



Ех значи,чудо голямо,бил зад.. За малко да "победят" ама многу за малко...........

Не за малко,а ние победихме!

Потребителски аватар
teerr
Мнения: 1273
Регистриран на: 14 май 2011 20:14
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот teerr » 26 авг 2022 12:59

Capitana_Puyol написа:Лапай курове колкото искаш, путчице оранжево-червена, виждам че си се специализирала в това, че все ти е в устата. :) Мура, Зимбру...дали с 2 равни или 10 равни = отпадане и уникален срам. Също като Сваровски Тирол дето ви разцепиха с 3 гола разлика звездния отбор...


Моля не изпускай музикантите от КА Акурейри.........
Г.Ганчев:Душата ми е люлякова,сърцето оранжево.......- Никога няма да напусна Литекс......

https://www.youtube.com/watch?v=BLd0kDXPuHI

Capitana_Puyol
Мнения: 1238
Регистриран на: 16 май 2022 23:04

Re: Без цензура!

Мнениеот Capitana_Puyol » 26 авг 2022 12:59

peliforewer написа:
Capitana_Puyol написа:Лапай курове колкото искаш, путчице оранжево-червена, виждам че си се специализирала в това, че все ти е в устата. :) Мура, Зимбру...дали с 2 равни или 10 равни = отпадане и уникален срам. Също като Сваровски Тирол дето ви разцепиха с 3 гола разлика звездния отбор...

Какво ти стана, доскоро беше нормален....

Кво да ми става ? Поставям на място един оранжево-червен човекоподобен индивид. Завидяха вчера, че те отпаднаха, а Лудогорец е в групите на ЛЕ и почнаха да злобеят и обиждат. Логично беше да поставя някои от по-агресивните на място, и да ги превъзпитам с пръчката по дупето като малки деца. :)
Барса, Лудогорец и Бойко Борисов, але, алеее... :)

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12768
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот BRF » 26 авг 2022 13:01

Capitana_Puyol написа:
peliforewer написа:
Capitana_Puyol написа:Лапай курове колкото искаш, путчице оранжево-червена, виждам че си се специализирала в това, че все ти е в устата. :) Мура, Зимбру...дали с 2 равни или 10 равни = отпадане и уникален срам. Също като Сваровски Тирол дето ви разцепиха с 3 гола разлика звездния отбор...

Какво ти стана, доскоро беше нормален....

Кво да ми става ? Поставям на място един оранжево-червен човекоподобен индивид. Завидяха вчера, че те отпаднаха, а Лудогорец е в групите на ЛЕ и почнаха да злобеят и обиждат. Логично беше да поставя някои от по-агресивните на място, и да ги превъзпитам с пръчката по дупето като малки деца. :)

Ей палячо,май много на сериозно се взе!Върни си чата и виж как започна разговора и какво съм казал,а именно че ЦСКА не е губил мач от Мура,което е вярно!Ако искаш това с пръчката на живо да ми го покажеш как става?

Capitana_Puyol
Мнения: 1238
Регистриран на: 16 май 2022 23:04

Re: Без цензура!

Мнениеот Capitana_Puyol » 26 авг 2022 13:03

С тебе приключих оранжево-червено прасе. Каза ти се да замълчиш и да си гледаш жалкия отпаднал отбор, не да завиждаш на великия Лудогорец, и да ми се обясняваш като магистралка. Толкоз.
Последна промяна от Capitana_Puyol на 26 авг 2022 13:04, променено общо 1 път.
Барса, Лудогорец и Бойко Борисов, але, алеее... :)

Потребителски аватар
teerr
Мнения: 1273
Регистриран на: 14 май 2011 20:14
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот teerr » 26 авг 2022 13:03

BRF написа:
teerr написа:
BRF написа:
teerr написа:
peliforewer написа:
teerr написа: А бадаля(благодаря) с сме,купете си Базел-ин с левчето.............

След Харпуна и вазелина не помага....


Някога ще говориш ли реално, а не пристрастно? Толкова бяхте сигурени, че ще биете, че се чудя на какво отгоре. Първия мач нищо не направихте, не знам удар имахте ли, добре, че автогол имаше, ама то да броиш автогола, за свой е кофти. Е сега като не си вкараха автогол, видяхме реалността. То с тая игра не сте за никъде. Базел са слабички доста, ама Вие още повече. И така става, като се смееш на другите, че са евроидиоти, ти ставаш по-голям евроидиот.

Първо ако си видял въпросния гол,може да разбереш,че щеше да я вкара и нашия футболист зад този на Базел!А това,че не броиш автоголовете,тогава с малко закъснение Честита шампионска везалска титла и честита Ивова победа сруще кого беше там!



Ех значи,чудо голямо,бил зад.. За малко да "победят" ама многу за малко...........

Не за малко,а ние победихме!


Абонамента свърши както каза Никиту,бил едноседмичен… Много подигравки и много се посмяхте на гърба на Левски, но ето, че всичко се връща, особено с вратарска грешка..................
Г.Ганчев:Душата ми е люлякова,сърцето оранжево.......- Никога няма да напусна Литекс......

https://www.youtube.com/watch?v=BLd0kDXPuHI

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12768
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот BRF » 26 авг 2022 13:05

Capitana_Puyol написа:С тебе приключих оранжево-червено прасе. Каза ти се да замълчиш и да си гледаш жалкия отпаднал отбор, не да завиждаш на великия Лудогорец, и да ми се обясняваш като магистралка. Толкоз.

Демек се насра!Разбрах!То и това ти беше много като внимание!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar, krumeto и 29 госта