Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

capnclive
Мнения: 155
Регистриран на: 08 юли 2019 08:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот capnclive » 02 авг 2022 06:35

Абе, кога се игра мачът с Хамрун, че и ги отстранихме даже? Много сметки много нещо... Хайде първо поне да мине този четвъртък.

Потребителски аватар
DaNi_mLaDeNoV
Мнения: 213
Регистриран на: 11 юли 2011 14:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот DaNi_mLaDeNoV » 02 авг 2022 10:34

tmanolov написа:Мерси, значи:
загубилият от АЕК Ларнака и Партизан - с тези сме 50/50
- Кьолн - май още не са старирали, но 20/80, само заради традициите ни с немци
- Зоря - Крайова - тук сме лек фаворит 60/40, Зоря не играят в Украйна, а в Крайова няма да им се вярва като им напълним стадиона
- Славия Прага - Панатинайкос - тук също сме аутсайдери, примерно 30/70

Ми квото е, такова е. Аз си мисля, че ще сме с Пармезан - нашите оранжеви приятелки пак ще сипят закани и накрая ще са насрани


Аз си мисля, че Пармезан ще си бият АЕК без проблем, но това е без значение защото ще играем с гърчета...
[wrapimg=]http://e2.365dm.com/17/11/16-9/30/skysports-heung-min-son-tottenham-hotspur-football_4147881.jpg?20171105145303[/wrapimg]

Testa_di_Legno
Мнения: 643
Регистриран на: 25 фев 2019 10:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Testa_di_Legno » 02 авг 2022 11:09

Трябва много, ама много сериозно да се подходи към мачовете с "Хамрун", преди да правим сметки за следващия кръг. Едно от очарованията на "Левски" е, че съвсем спокойно може да се издъни срещу малтийците (които, впрочем, поне от десетина години не са на априорно възприетата от нас футболна кота нула), който развой на този етап обаче би се превърнал в голям проблем за клуба и отбора.

Ако бяхме отпаднали от "ПАОК", то това щеше да се приеме по-скоро за очаквано, обаче в случай на провал срещу сегашния противник е доста вероятно да станем свидетели на традиоционния за подобни моменти медийно-фенски апокалипсис, който да довлече след себе си изпадане в криза и трудно поправима загуба на позиции в първенството. Сещате се: спортният неуспех веднага ще бъде разпознат като "срам" и "позор", тъй наречените "медии" ще излеят върху играчите и треньора всички квартално-фенски епитети, за които успеят да се сетят, "футболната общественост" ще възкреси легендата за присъщата единствено и само на "Левски" европейска футболна несъстоятелност, неумолима присъда ще бъде произнесена срещу всичко, свързано със "сините" и със страшна сила ще надвисне гениалният въпрос: "затова ли отложихте два мача от шампионата, говеда?". Оттам биха могли да последват психологически срив, евентуална раздяла с ключови футболисти, загуба на точки в "А" група и в последна сметка - доста по-слаба кампания от тази, кото бихме могли да имаме. Част от нашите привърженици ще се поддаде на това напрежение, разбира се, и ще се отдръпне както от стадиона, така и от останалите кампании, свързани с участието на феновете в издържането на клуба. Et cetera...

Ситуацията, значи, е доста по-сложна и отговорна, поне според мен, отколкото изглежда. Слава Богу, че начело на клуба е Мъри, комуто имам всичкото доверие на света, че ще намери правилния подход към тези два мача и няма да допусне нито подценяване, нито прекалена нервност сред футболистите.
Само "Левски"!


ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот ChuckNorris » 02 авг 2022 14:16

Някоя телевизия няма ли да излъчва жребия?

RivasAmador
Мнения: 158
Регистриран на: 27 юли 2022 11:23
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот RivasAmador » 02 авг 2022 14:30

Само сайта на УЕФА.



helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот helic » 02 авг 2022 15:16

няма да са Славия и Панатинайкос :)

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот helic » 02 авг 2022 15:17

и Зоря и Университатя няма да са


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ugly bug и 17 госта