Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1924
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Sstefanov » 17 апр 2022 22:02

Честито им на зелените. 11 подред си е доста. Всички останали сме просто много слаби. Имали малко фенове, нямали традиции. Като гледам колко ги интересува :D 5-6 години вече, припоците разправят, как ще ги детронират. Виждаме как :)
Живи и здрави.

Dust
Мнения: 8371
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 17 апр 2022 22:04

sinqkrepost1914 написа:OT-ЧАЙ-ВА-ЩА ЛОВЕШКА СЕЛЯНИЯ https://www.youtube.com/watch?v=diYGcN4lYFs

Този с якето на Adidas много прилича на Стойне Манолов, ако не е той е баси яката прилика.

У нас няма никакво значение, колко фенове има един отбор и каква посещаемост има на футболни мачове. Футболът у нас към днешна дата е скъпа игра за богати, с която си чешат егото.
Имат пари, угаджат си.
Останалите около тях ще чакат за трохички докато им пристават и толкова
Последна промяна от Dust на 17 апр 2022 22:06, променено общо 1 път.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1924
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Sstefanov » 17 апр 2022 22:05

Ozzimozzi написа:
sinqkrepost1914 написа:OT-ЧАЙ-ВА-ЩА ЛОВЕШКА СЕЛЯНИЯ https://www.youtube.com/watch?v=diYGcN4lYFs

Точно вие ли? :)

И защо гонят човека ? Ебахти гнусните нещастници. Тоя се прави на мъж, ама ако му излезе някой подготвен, ще му изкриви горнзата комплексарска муцуна. Как да ви ходят на мачове хората, вие сте от-чай-ва-щи смешници. Не, че нашите наркомани не са същите.

Ozzimozzi
Мнения: 7173
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Ozzimozzi » 17 апр 2022 22:05

W84me написа:
Ozzimozzi написа:
sinqkrepost1914 написа:OT-ЧАЙ-ВА-ЩА ЛОВЕШКА СЕЛЯНИЯ https://www.youtube.com/watch?v=diYGcN4lYFs

Точно вие ли? :)

Това са представители на работническата класа, ниската част на обществото.

Не знам на кой са представители, но подобни сцени се наблюдават ревовно при вас, та за това ми беше риторичният въпрос.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Ozzimozzi
Мнения: 7173
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Ozzimozzi » 17 апр 2022 22:08

Sstefanov написа:
Ozzimozzi написа:
sinqkrepost1914 написа:OT-ЧАЙ-ВА-ЩА ЛОВЕШКА СЕЛЯНИЯ https://www.youtube.com/watch?v=diYGcN4lYFs

Точно вие ли? :)

И защо гонят човека ? Ебахти гнусните нещастници. Тоя се прави на мъж, ама ако му излезе някой подготвен, ще му изкриви горнзата комплексарска муцуна. Как да ви ходят на мачове хората, вие сте от-чай-ва-щи смешници. Не, че нашите наркомани не са същите.

Идея нямам! Щм си е купил билет, има право да гледа според мен! Това е олигофренщина присъща на българина.
Последна промяна от Ozzimozzi на 17 апр 2022 22:10, променено общо 1 път.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2465
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот sinqkrepost1914 » 17 апр 2022 22:09

Ozzimozzi написа:
W84me написа:
Ozzimozzi написа:
sinqkrepost1914 написа:OT-ЧАЙ-ВА-ЩА ЛОВЕШКА СЕЛЯНИЯ https://www.youtube.com/watch?v=diYGcN4lYFs

Точно вие ли? :)

Това са представители на работническата класа, ниската част на обществото.

Не знам на кой са представители, но подобни сцени се наблюдават ревовно при вас, та за това ми беше риторичният въпрос.

Oк бе, нека го изгонят, ако е направил или казал нещо непростимо, но да го плюеш в лицето от метър и половина е проява на най-висша селяния ! По-добре да го беше ударил, но да плюеш в лицето на който и да било е едно от най-гнусните, долни и селски прояви, типична само за дълбок селски манталитет. И това се случва в ''по-цивилизованият'' сектор А, а не да кажем при баш крими елементите в Г. Това е дъното на дъното.
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Ozzimozzi
Мнения: 7173
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Ozzimozzi » 17 апр 2022 22:10

sinqkrepost1914 написа:
Ozzimozzi написа:
W84me написа:
Ozzimozzi написа:
sinqkrepost1914 написа:OT-ЧАЙ-ВА-ЩА ЛОВЕШКА СЕЛЯНИЯ https://www.youtube.com/watch?v=diYGcN4lYFs

Точно вие ли? :)

Това са представители на работническата класа, ниската част на обществото.

Не знам на кой са представители, но подобни сцени се наблюдават ревовно при вас, та за това ми беше риторичният въпрос.

Oк бе, нека го изгонят, ако е направил или казал нещо непростимо, но да го плюеш в лицето от метър и половина е проява на най-висша селяния ! По-добре да го беше ударил, но да плюеш в лицето на който и да било е едно от най-гнусните, долни и селски прояви, типична само за дълбок селски манталитет. И това се случва в ''по-цивилизованият'' сектор А, а не да кажем при баш крими елемтите в Г. Това е дъното на дъното.

Съгласен! Някой ги мажат с фекалии. Аз не го приемма това!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот W84me » 17 апр 2022 22:14

Самото облекло подсказва за отрудени и озлобени хорица, като цяло целият сектор прилича на клетка в зоологическа градина. Бих се въздържал от други квалификации.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2465
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот sinqkrepost1914 » 17 апр 2022 22:15

Ozzimozzi написа:
sinqkrepost1914 написа:
Ozzimozzi написа:
W84me написа:
Ozzimozzi написа:
sinqkrepost1914 написа:OT-ЧАЙ-ВА-ЩА ЛОВЕШКА СЕЛЯНИЯ https://www.youtube.com/watch?v=diYGcN4lYFs

Точно вие ли? :)

Това са представители на работническата класа, ниската част на обществото.

Не знам на кой са представители, но подобни сцени се наблюдават ревовно при вас, та за това ми беше риторичният въпрос.

Oк бе, нека го изгонят, ако е направил или казал нещо непростимо, но да го плюеш в лицето от метър и половина е проява на най-висша селяния ! По-добре да го беше ударил, но да плюеш в лицето на който и да било е едно от най-гнусните, долни и селски прояви, типична само за дълбок селски манталитет. И това се случва в ''по-цивилизованият'' сектор А, а не да кажем при баш крими елемтите в Г. Това е дъното на дъното.

Съгласен! Някой ги мажат с фекалии. Аз не го приемма това!

Прав си, знаем коя случка визираш. Покъртителна също. Но не я използвай за да оправдаеш това поведение, само защото е на ваши фенове. При нас поне се случи в Б сектор, където всеки знае какви хора ходят, докато тук говорим за сектор А на националния стадион, под козирката, където би трявбало да са така наречените по-умеренеи фенове, а не диви селски нерези, които плюят по лицата на хората. Все пак, ако получите инфо по вашите групи споделете тук защо се е стигнало до това.
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Потребителски аватар
openminded
Мнения: 644
Регистриран на: 04 май 2015 22:09
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот openminded » 17 апр 2022 22:18

Ако феновете, традициите и посещаемостта нямат значение тогава какво има, някакви тенекии, за какво изобщо става въпрос. Чесане на его, избиване на комплекси?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 26 госта