Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4427
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 13 ное 2021 23:32

TristaNNN написа:
Kotooshu написа:..
..Ти, Тристан, вярваш ли им на тези, че правят нещата от любов и не искат нещо насреща?......

[offtopic]Да, вярвам им, особено след днешния вот и избора на УС на ТСБ! Безкрайно много вярвам на момчетата, които днес бяха избрани, защото те в голямата си степен са цвета, за жалост недооценения досега цвят, на организацията. Първите пушки по из телевизионните студиа, мозъците и изпълнителите на най-прекрасните инициативи и прочее. Далече съм от мисълта, че тия момчета са в тръста, за да грабят Левски, да осъществяват далавери, да изнудват клуба или дори да помислят да извършат нещо непочтено на гърба на любимия тим. Абе, половината от УС на тръста ще ни купят, мене и тебе, и ще ни продадат с парцалите - успешни адвокати, мастити мениджъри из ИТ фирми, специалисти в строителния бранш и т.н.
Абе, за какво им е на тия хора да си хабят времето в тръста и за доброто на Левски, едва ли е заради някакви далавери.
И нека най-сетне да разграничим ТСБ от СЗ, моля![/offtopic]


[offtopic]Искрено ти благодаря за честния отговор! Съмнявам се че така лесно ще ни купят и продадат, бъди сигурен не са само те финансово независими, това като уточнение. Кажи ми как да ги разгранича, като работят заедно и дори това го махни, та тръста си избра съвсем демократично утойките от СЗ за шефчета!!!
Тръста, веднъж не се е разграничил от СЗ и техните свинщини с действия, ако е обратното, моля кажи ми ще се радвам.
А и тази координирана атака от Тръста и СЗ към Сираков не беше случайна.
Относно тези хора който са в сянка и могат и знаят много в което не се съмнявам, се чудя как по дяволите работят заедно за благото на Левски с наркотрефикант примерно?
И най важното, нали ти е ясно че едните без другите не могат?
С две думи, колкото и да ми се иска да ти вярвам, делата им показват обратното.[/offtopic]
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
СВОБОДЕН
Мнения: 1824
Регистриран на: 25 сеп 2009 21:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот СВОБОДЕН » 13 ное 2021 23:37

Кой ще управлява това сдружение? ТСБ или НКСЗ. Или и двете. Благодаря, ама пари на мошеници не давам!
СТО ГОДИНИ, СТО ГОДИНИ, СЛАВЕН ЛЕВСКИ СОФИЯ! СТО ГОДИНИ СЛАВЕН ЛЕВСКИ, ХИЛЯДИ СМЕ НА СВЕТА!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9364
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 13 ное 2021 23:41

Мъри днес след мача даде леко заден каза,че трябва да участват повече фенове,а не 100-200 човека.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Blue_Blood84 » 13 ное 2021 23:50

За стотен път го пиша, колкото са по-далече акциите на клуба от тръста, толкова по-добре, нищо добро не ни чака иначе.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12433
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 13 ное 2021 23:56

Kotooshu написа:
TristaNNN написа:
Kotooshu написа:..
..Ти, Тристан, вярваш ли им на тези, че правят нещата от любов и не искат нещо насреща?......

[offtopic]Да, вярвам им, особено след днешния вот и избора на УС на ТСБ! Безкрайно много вярвам на момчетата, които днес бяха избрани, защото те в голямата си степен са цвета, за жалост недооценения досега цвят, на организацията. Първите пушки по из телевизионните студиа, мозъците и изпълнителите на най-прекрасните инициативи и прочее. Далече съм от мисълта, че тия момчета са в тръста, за да грабят Левски, да осъществяват далавери, да изнудват клуба или дори да помислят да извършат нещо непочтено на гърба на любимия тим. Абе, половината от УС на тръста ще ни купят, мене и тебе, и ще ни продадат с парцалите - успешни адвокати, мастити мениджъри из ИТ фирми, специалисти в строителния бранш и т.н.
Абе, за какво им е на тия хора да си хабят времето в тръста и за доброто на Левски, едва ли е заради някакви далавери.
И нека най-сетне да разграничим ТСБ от СЗ, моля![/offtopic]


[offtopic]Искрено ти благодаря за честния отговор! Съмнявам се че така лесно ще ни купят и продадат, бъди сигурен не са само те финансово независими, това като уточнение. Кажи ми как да ги разгранича, като работят заедно и дори това го махни, та тръста си избра съвсем демократично утойките от СЗ за шефчета!!!
Тръста, веднъж не се е разграничил от СЗ и техните свинщини с действия, ако е обратното, моля кажи ми ще се радвам.
А и тази координирана атака от Тръста и СЗ към Сираков не беше случайна.
Относно тези хора който са в сянка и могат и знаят много в което не се съмнявам, се чудя как по дяволите работят заедно за благото на Левски с наркотрефикант примерно?
И най важното, нали ти е ясно че едните без другите не могат?
С две думи, колкото и да ми се иска да ти вярвам, делата им показват обратното.[/offtopic]

[offtopic]Няма сила, организация, сдружение или каквото там се сетиш, което е способно да купи левскарите, чиято душа е предана на синята, чиста идея. Нито тебе, нито мене, нито останалите, колкото и да са те, и колкото и все още да им пука за любимия Левски. Дадох пример с автобиографията на моторите на тръста, за да се разбере, че тия хора не зависят от кокошкарски схемички и не са там, за да грабят.
Имам сериозни надежди, че новото ръководство на тръста, ще започне да се разграничава от всички останали организации, но не се наемам да прогнозирам, доколко това ще е за доброто на целокупната привърженическа маса. Съвсем не бързам да се радвам, това по повод кой кого подрепя и от кого би трябвало да се разграничава. ТСБ може без всички останали, и тук е моментът новият УС да го докаже, щото сега назрява времето организацията да спечели доверието на левскарите. И ако може, според романтичните ми представи, да събере цвета на левскарството - силно, независимо и обединено. От мене и тебе, през Мъри и Топчо, до Софиянски и Батков. Казвам го примерно, за да разбереш накъде бия. ;)
Пиша всичко това през моята глава, моя мироглед, моя анализ на ситуацията. Дали ще съм прав - нямам представа, но дотук съм бил прав за много неща. Както и ти си бил прав за други.[/offtopic]
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4427
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 14 ное 2021 00:23

TristaNNN написа:
Kotooshu написа:
TristaNNN написа:
Kotooshu написа:..
..Ти, Тристан, вярваш ли им на тези, че правят нещата от любов и не искат нещо насреща?......

[offtopic]Да, вярвам им, особено след днешния вот и избора на УС на ТСБ! Безкрайно много вярвам на момчетата, които днес бяха избрани, защото те в голямата си степен са цвета, за жалост недооценения досега цвят, на организацията. Първите пушки по из телевизионните студиа, мозъците и изпълнителите на най-прекрасните инициативи и прочее. Далече съм от мисълта, че тия момчета са в тръста, за да грабят Левски, да осъществяват далавери, да изнудват клуба или дори да помислят да извършат нещо непочтено на гърба на любимия тим. Абе, половината от УС на тръста ще ни купят, мене и тебе, и ще ни продадат с парцалите - успешни адвокати, мастити мениджъри из ИТ фирми, специалисти в строителния бранш и т.н.
Абе, за какво им е на тия хора да си хабят времето в тръста и за доброто на Левски, едва ли е заради някакви далавери.
И нека най-сетне да разграничим ТСБ от СЗ, моля![/offtopic]


[offtopic]Искрено ти благодаря за честния отговор! Съмнявам се че така лесно ще ни купят и продадат, бъди сигурен не са само те финансово независими, това като уточнение. Кажи ми как да ги разгранича, като работят заедно и дори това го махни, та тръста си избра съвсем демократично утойките от СЗ за шефчета!!!
Тръста, веднъж не се е разграничил от СЗ и техните свинщини с действия, ако е обратното, моля кажи ми ще се радвам.
А и тази координирана атака от Тръста и СЗ към Сираков не беше случайна.
Относно тези хора който са в сянка и могат и знаят много в което не се съмнявам, се чудя как по дяволите работят заедно за благото на Левски с наркотрефикант примерно?
И най важното, нали ти е ясно че едните без другите не могат?
С две думи, колкото и да ми се иска да ти вярвам, делата им показват обратното.[/offtopic]

[offtopic]Няма сила, организация, сдружение или каквото там се сетиш, което е способно да купи левскарите, чиято душа е предана на синята, чиста идея. Нито тебе, нито мене, нито останалите, колкото и да са те, и колкото и все още да им пука за любимия Левски. Дадох пример с автобиографията на моторите на тръста, за да се разбере, че тия хора не зависят от кокошкарски схемички и не са там, за да грабят.
Имам сериозни надежди, че новото ръководство на тръста, ще започне да се разграничава от всички останали организации, но не се наемам да прогнозирам, доколко това ще е за доброто на целокупната привърженическа маса. Съвсем не бързам да се радвам, това по повод кой кого подрепя и от кого би трябвало да се разграничава. ТСБ може без всички останали, и тук е моментът новият УС да го докаже, щото сега назрява времето организацията да спечели доверието на левскарите. И ако може, според романтичните ми представи, да събере цвета на левскарството - силно, независимо и обединено. От мене и тебе, през Мъри и Топчо, до Софиянски и Батков. Казвам го примерно, за да разбереш накъде бия. ;)
Пиша всичко това през моята глава, моя мироглед, моя анализ на ситуацията. Дали ще съм прав - нямам представа, но дотук съм бил прав за много неща. Както и ти си бил прав за други.[/offtopic]


[offtopic]Аз те разбирам много добре, знаеш! Никога не е било лично към теб.
Ти ГО каза ДОВЕРИЕТО, защо доверието на Тръста клони към 0 ?! Някъде има сериозен проблем нали?
Аз ти обясних че действията на Тръста са и действия на СЗ, и това ми мнение е изградено с годините, ако искаш и доказателства ще ти дам да се подплатят моите думи , но и ти сигурно виждаш че нещо не е наред.
Честно, не ти споделям оптимизма, просто е, доверието се гради трудно но се разсипва бързо.
И в този ред на мисли, нито сега му е времето, нито момента за неродения Петко, де викаш ти... колко е просто, изгради доверие и ще привлечеш синята лавина на своя страна ако са ти чисти намеренията, пример МЪРИ!
Не мислиш ли, че "новите" лица на Тъста са сложени в момента заради това което се крой е така за пред синята общност?...логичен ми е въпроса.
Успех ви желая да се отървете от боклуците, другото само ще дойде.
Оптимист си голям...не вярвай сляпо, освен в Левски разбира се, ти желая![/offtopic]
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

realno
Мнения: 6543
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот realno » 14 ное 2021 07:59

Накрая със това "сдружение" на феновете ще стане така, че една шепа готовани и пиявици фенове носещи само глоби и разходи на клуба, обвързани със властта сини припоци, ще просят пари от феновете и ще ги харчат за себе си. Пакета акции трябва да се държи от президента, който се избира от феновете с карти, като не решава еднолично за тях. Феновете на стадиона. Тяхната работа е да подкрепят, на не да ръководят. Това е.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Вълчан
Мнения: 4299
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Вълчан » 14 ное 2021 12:16

Сираков няма да даде нищо на никого и се решава проблема. Тогава ще се види кои ще озлобее и прави простотии и кои ще се примири и продължи да подкрепя ръководството.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2188
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kris_men2000 » 14 ное 2021 17:38

Само да попитам в коя държава в света и на кой отбор феновете държат акциите при тях. Кое ще е това олигофренско ръководство което ще даде акциите да се притежават от феновете. Това ще е смъртната присъда на даденият отбор. Просто това си е една грандиозна простотия и пълен олигофренизъм.
Все едно строителен предприемач да даде акциите на фирмата си на неговите работници на които им плаща заплати.Безпрецедентна тъпирщина.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2188
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kris_men2000 » 14 ное 2021 17:41

ФЕНА Е ФЕН ЗА ДА СИ ДАВА ПАРИТЕ ЗА ОТБОРА И ДА ГЛЕДА ФУТБОЛ АКО ИМА ПАРИ.ТОЧКА. КЕФА И ЛЮБОВТА НЯМАТ ЦЕНА.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: darkblue67, Dobri, k20dan4o, Plamen_i00, PorcoRosso, ugly bug, vlong и 62 госта