Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 18 окт 2021 23:51

metodito написа:"Бербатов е прокси на Борисов", като отговор на "Михайлов = Борисов" е най-чутовната тъпотия, която успях да прочета в този форум тази седмица. Пич, плийз. Ясно ми е за какво се бориш, ама...
Никой не казва, че "Левски" е трябвало да гласува за Барбуков. Набийте си го в дървените сираковски чутури.

Да , и затова дезертьора Барбуков получава подкрепа предимно от общински отборчета .......с гербаджийски кметове.
А кур капана на мача с Англия го сътвориха от СЗ , които не е да не могат да се похвалят с правилните протекции.
Толкова са нагли , че тоя борчето Георги някакъв си се изтипоса на снимка баш с ББ.

skitnik32
Контакти:

Мнениеот skitnik32 » 19 окт 2021 01:22

Колеги, дразнители всеки може да си намери и по всяко време. Имаш ли metodito насреща, няма да ти се налага да търсиш друг. Просто по голям олигофрен няма. В този ред на мисли предлагам пълен ignor на metodito. нека си говори сам.

Потребителски аватар
metodito
Контакти:

Мнениеот metodito » 19 окт 2021 06:19

TristaNNN написа:
metodito написа:"Бербатов е прокси на Борисов", като отговор на "Михайлов = Борисов" е най-чутовната тъпотия, която успях да прочета в този форум тази седмица. Пич, плийз. Ясно ми е за какво се бориш, ама...
Никой не казва, че "Левски" е трябвало да гласува за Барбуков. Набийте си го в дървените сираковски чутури.

Напротив, не е колегата този, който реди чутовните тъпотии. :? Я си спомни кой спретна фарса с расизмите на мача с Англия. Я си спомни кой беше изнесен пиян-залян зад гърба на бащата на Тирето, когато се обсъждаше съвместно първенство със съседните държави. Спомни си сега дали Михайлов не подаде оставка по собствено желание на "най-големия левскар"? Е, дърпаше се един ден, ама оня от Банкя явно знае как да не получава откази. И как така, БМ се връща на власт точно, когато ББ е най-битата политическа карта в България, засега?

Какво общо има Барбуков? Както и да е. Конгресът мина. Клубът каза думата си. На мен ми е супер гадно, но това е реалността.
Последна промяна от metodito на 19 окт 2021 06:38, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
metodito
Контакти:

Мнениеот metodito » 19 окт 2021 06:29

Офтопик:
skitnik32 написа:Колеги, дразнители всеки може да си намери и по всяко време. Имаш ли metodito насреща, няма да ти се налага да търсиш друг. Просто по голям олигофрен няма. В този ред на мисли предлагам пълен ignor на metodito. нека си говори сам.

Ти въобще знаеш ли какво означава думата "олигофрен"? Медицински експерт ли си? Ако не си... Две публикации, насочени към мен с четири обидни думи в тях. Tи ми обръщаш внимание, говориш за... Как то и да е. Радвам се, че съм помогнал на един интернет комплексар да излее кофата с ла*на в него и да получи задоволяване на нужди, които по друг начин не може да задоволи.

Потребителски аватар
koisa
Контакти:

Мнениеот koisa » 19 окт 2021 07:08

NOMER14 написа:О, да... Левски не е само софийски отбор. И като такъв, Левски може да си позволи и длъжен да каже за кого гласува. Не че не е ясно.
Защо трябва да сме в обяснителен режим? Защо трябва да се оправдаваме за кого гласуваме? Защо смятат някои, че футболът ни ще се чувства по-добре в ръцете на Кукла Барби?
По тая логика трябва да съм виновен, че не съм гласувал за Чалгата и няма да гласувам за Харвардските пиклювци.

Може би, защото Левски е най-големият отбор в България! Отборът, за чиито патрон е избран Васил Левски. Отбор, който трябва да е за пример на другите отбори. И когато този отбор заяви, че иска промяна (феновете на отбора също) не може един човек да гласува за същите хора, които съсипват футбола в страната. И то на база приятелство!
Питат ни за щяло и нещяло как да изглежда бирата, а за такова важно нещо не. Утре ти почва кампанията за членски карти и си вкарваш автогол с това гласуване. Като гледам колко хора са разочаровани.

Колкото до Бербатов, няма как да знаем дали ще е по-добре при него, но без да дадеш шанс на нови хора как очакваш да се случи промяната? Или и ти като Сираков си мислиш, че след 16 години на Михайлов ще му дойде акъла изведнъж?!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)

Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
terata
Контакти:

Мнениеот terata » 19 окт 2021 09:10

Тука обаче е пълно с хумористи и всеки от тях е петричката врачка, та знае как ще е при Бербатов. Вземете кажете числата от тотото, кат сте толкоз запознати. А и другата чутовна глупост, че Барбуков бил прокси на Борисов, хаха. Защо кат е негово прокси гербаджийските и депесарски кметове натискаха за Михайлов, а? Например в Пазарджик всички ореваха, че гербаджийския кмет Тодор Попов натиска делегатите да се гласува за перуката. За кмета на Симитли смятам е достатъчно ясно. И като цяло сигналите са само и единствено за натиск на гербаджийски кметове за Михайлов. А тука некъв хуморист разправя, как Барбуков бил прокси на ББ и го подкрепяли общински отбори, чиито кметове били от герб. Дрън дрън!

tmanolov
Контакти:

Мнениеот tmanolov » 19 окт 2021 09:44

Ехааа, страшно шоу за един Барбуков. Не е истина просто.

Хайде сега отначало:
- първо, познавам Барбуков от около 30 години - путьо маринкин си е от дей уан, винаги се е крил зад полата на майка си, нищо общо с баща си. Това, за да разберете какъв човек е - и в момента го командва жена му, а за мъжките му "способности" и колко му става се разказват анекдоти
- второ, това не е нашата, на Левски, битка. И няма как да е - изборът между Перуката и Барбуков е като избор между СССР и Нацистка Германия през 1939 - избираш по-малкото зло и този, който ти е гарантирал повече. В случая изборът на нашия "собственик", на когото никога няма да простя изсулването от отбора ни през 1994, голият задник и особено онова с тампере и плюенето му по Левски след това, по поръчка на приятеля му от Микре, е абсолютно правилна. Избираш по-малкото зло - от Тирето и Лудогорец, вторите са по-малък проблем
- трето - за великата "фондация" на Барбуков - всичко е пари на спонсори, т.е. мини БФС, Барбуков стои само с името си, точно като перукан - никаква разлика
- и четвърто - всеки, отказал се от националния отбор, е предател и не заслужава втори шанс

Та по тези причини: Барбуков - ми не, мерси. Виж, ако беше Стилиян -с две ръце за, страхотен човек (и него го познвам бегло покрай благотворителни събития). А че герП са зад барбуков - безспорен факт, БХ се пробва да овладее БФС по всички начини. А точно кметът на Симитли е много особена фигура, нищо, че синът му е депутат от герП - винаги е слаган на последно място в листата и влиза сам, с преференции, които пренареждат вота (питайте в Симитли). Нали помните и скандала за любовните отношения на БХ в този регион - та сложни са нещата и Поли не е герП, той си е сам воинът е воин.

Все едно, да не отплесваме - изборът мина и замина, за наша радост с избор на по-малкото зло - самият факт, че Тире София издига Барбуков е повече от показателен. Все едно изнсилвачи и педофили да издигнат кандидатурата ти за главен прокурор, щото те не познавали по-честен и лоялен от теб. Ми не, мерси!

drvasko98
Контакти:

Мнениеот drvasko98 » 19 окт 2021 09:48

Само да питам едно нещо. Защо от гледна точка на Левски Лудогорец са по-малък проблем от тирето?

ikar
Контакти:

Мнениеот ikar » 19 окт 2021 09:57

https://gong.bg/football-sviat/anglia/m ... eni-655179
Един потенциален нов централен нападател.С български "корени". Знае добре български.Едва ли би имал нещо против да играе в най-популярният български отбор, при това Дупница е близо и до София ще бъде близо да родата :)

Потребителски аватар
modor
Контакти:

Мнениеот modor » 19 окт 2021 09:57

ЛЕВСКИ ТВ ще излъчи на живо пресконференцията, с която ще бъде поставено началото на кампанията за подновяване на членските карти на клуба „Аз съм Левски“. Събитието е днес в 11.00 ч., а предаването ще е налично в официалната фейсбук страница и клубното приложение.

#ВсичкиЗаЛевски #НикойОсвенНасСамите
Image

Върни се в “Левски”