efbet Лига: Левски (София) - Арда (Кърджали), Неделя от 21:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Testa_di_Legno
Мнения: 641
Регистриран на: 25 фев 2019 10:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда (Кърджали), Неделя от 21:00

Мнениеот Testa_di_Legno » 09 авг 2021 00:35

На мен Бари ми хареса най-много от нашия отбор - изглеждаше като единствения ни футболист, който може да се освободи от противников играч и да спечели пространство за пас или удар. Ако беше реализирал положението си през второто полувреме, оценката му щеше да е отлична, но като че ли не е точно голаджия. Все пак игра добре.

Георги Миланов също се представи прилично като за дебют, може би ще бъде ключов играч, щом влезне във форма.

На другия полюс са играчи като Найденов и (особено) Здравко Димитров, които продължават да не оправдават с изявите си (а вторият - и с поведението си) присъствието си в "Левски".

Иначе не мисля, че "Левски" игра идеално лошо в този мач, според мен беше по-добър от този със "Славия", да речем. Не допуснахме да бъдем надиграни чисто технически, по-скоро отделни грешни отигравания - и в защита, и в нападение, - решиха нещата в полза на "Арда". Около 15-тата минута се обзаложих с човека до себе си на трибуната, че и до сутринта да играем, няма да вкараме гол, но истината е, че този път по-скоро нямахме късмет.

Позитивното е, че по-надолу в класирането вече е не можем да отидем. Очаквам, значи, по-спокойна игра в предстоящите срещи. Белким като дойде Сезар Луис Меноти, или когото там смятаме да назначаваме за треньор сега, вземем, че се измъкнем от зоната на изпадащите. 8-) Извън шегата, смятам, че смяна на наставника е задължителна, без обаче да имам нищо против към Живко Миланов, у когото има и най-малка вина за състоянието на клуба. Обаче "Левски" не е училище за треньори, или поне не би трябвало да бъде, и точно сега е необходим опитен и способен специалист, който - най-просто казано, - да може да направи от пръдня боя: тоест да има нужните умения, за да постигне възможния максимум с ограничените ресурси, с които в момента разполагаме.
Само "Левски"!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21534
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда (Кърджали), Неделя от 21:00

Мнениеот metodito » 09 авг 2021 07:04

Odessit написа:
metodito написа:... И ми писна лежерното поведение на Михайлов. Как пък един път не се хвърли за някоя безнадеждна топка. Вижда, че ще му вкарат гол и оставя - един вид: "К'о да се моря?!".


Никито направи геройски мач пролетта в Пловдив и може да се каже, че сам победи тогава "Ботев", а килограмите му дори бяха повече. Ясно е, че когато иска, може, въпросът е защо сега не иска.

Щото е свикнал по тънката лайсна.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда (Кърджали), Неделя от 21:00

Мнениеот Warped » 09 авг 2021 07:53

Оставка на Миланов се чака. Пак.
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда (Кърджали), Неделя от 21:00

Мнениеот modor » 09 авг 2021 08:25

Жиката е пътник. Да идва следващият клетник. Преди години гостуващите отбори още преди да са излезни на терена вече падаха с 2 гола. Сега обратното.... Не знам кой е чикиджия.... Ама в съблекалнята май всички си барат топките и не мислят за футбол.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34861
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда (Кърджали), Неделя от 21:00

Мнениеот MuFc1878 » 09 авг 2021 08:49

И следващият ще има време от 3-4 срещи да докопа поне един пункт. После пак оставка. И отново следващият да се реди на опашката. Порочен кръг :roll:

Този сезон твърдо се изпада. Вече няма кинти да купим някоя победа като миналата година.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9409
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда (Кърджали), Неделя от 21:00

Мнениеот mikata » 09 авг 2021 09:27

В 5ч. заспах! Майка им да еба на всичките които ни докараха до това положение :twisted:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33180
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда (Кърджали), Неделя от 21:00

Мнениеот 1914.1902 » 09 авг 2021 09:32

Не свикнахте ли със загубите вече? Какво има толкова да ги мислите? Нищо никога няма да се оправи. Каквото беше си беше.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3167
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда (Кърджали), Неделя от 21:00

Мнениеот wilge » 09 авг 2021 10:08

Sinite ot Sofia написа:...
Нещастник, може да е всичко, ама да обиждаш Живко Миланов по този начин е проява на чорбарщина и висша простотия. И да ме баннат, дано го прочетеш. Лаик, трябва да те е много срам!

По принцип избягвам да отговарям на писаници в стил сектор „Б“, но ако замълча нормалните хора ще помислят, че не съм прав. Не се засягам от обидите ти, защото приемам, че това е твоят израз на общуване. Запази го за себеподобните ти. Нямам нищо против лицето Живко Миланов, защото не го познавам лично. Момчето беше приличен футболист на времето. Но не мога да замълча при безобразията които твори треньора Живко Миланов, защото не съм лицемер. Ако кажа, че ми харесва това което прави и го подкрепям, значи че съм подлец и лъжец. Тук не става въпрос за неуменията на един треньор. Ако беше учил повечко, щеше да разбереш, че става въпрос за уронване престижа и доброто име на институцията Левски София. Това което ние пишем сега след два дни ще бъде забравено. Ще остане статистиката която безмилостно срива имиджа на клуба. Гледах му интервюто след мача. Безпомощност породена от незнание. Не ми отговаряй, няма да ми кажеш нищо което не знам.

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда (Кърджали), Неделя от 21:00

Мнениеот Sinite ot Sofia » 09 авг 2021 11:35

wilge написа:
Sinite ot Sofia написа:...
Нещастник, може да е всичко, ама да обиждаш Живко Миланов по този начин е проява на чорбарщина и висша простотия. И да ме баннат, дано го прочетеш. Лаик, трябва да те е много срам!

По принцип избягвам да отговарям на писаници в стил сектор „Б“, но ако замълча нормалните хора ще помислят, че не съм прав. Не се засягам от обидите ти, защото приемам, че това е твоят израз на общуване. Запази го за себеподобните ти. Нямам нищо против лицето Живко Миланов, защото не го познавам лично. Момчето беше приличен футболист на времето. Но не мога да замълча при безобразията които твори треньора Живко Миланов, защото не съм лицемер. Ако кажа, че ми харесва това което прави и го подкрепям, значи че съм подлец и лъжец. Тук не става въпрос за неуменията на един треньор. Ако беше учил повечко, щеше да разбереш, че става въпрос за уронване престижа и доброто име на институцията Левски София. Това което ние пишем сега след два дни ще бъде забравено. Ще остане статистиката която безмилостно срива имиджа на клуба. Гледах му интервюто след мача. Безпомощност породена от незнание. Не ми отговаряй, няма да ми кажеш нищо което не знам.

Не, ще ти отговоря, за да разясня някои неща. Първо, много далеч съм от сектор Б, в момента, макар преди години да беше чест да се асоциираш с това място. Моят "израз на общуване" варира в зависимост от отсрещната страна. Къде видя да оспорвам липсата на треньорски умения на Живко Миланов? Не ти прави чест, обаче, да използваш подобни епитети по адрес на един човек, който обича Левски истински. Който гордо и с много сърце носи екипа ни дълги години. Който остана в най-тежкия момент, тогава когато разни примадони и големи треньори ( тип Херо или Мъни) се ослушваха и за пореден път избраха да не си "цапат ръцете". Живко не заслужава такива думи за себе си, прочети отново, не ти е срам питам пак?
Не мисля да ти прилагам дипломата си - учил съм, не ме мисли.
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2465
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда (Кърджали), Неделя от 21:00

Мнениеот sinqkrepost1914 » 09 авг 2021 11:59

Жиката, че беше добър футболист и истински левскар никой не го слага под съмнение. Но като треньор е кръгла нула и това си има своето логично обяснение. Първо умствения капацитет на Жиката е много малък, а да си треньор не е като да играеш цял живот десен бек и да знаеш почти наизуст какво и кога да направиш. Плюс малко талант и себераздаване и това прави един доста приличен за бг стандартите футболист, какъвто беше Живко. Но да си треньор е съвсем различно и обхвата на нещата, които трябва да правиш и знаеш е несравнимо по-голям с това да тичаш цял живот по тъча.. Жиката няма и опит, а като му слушам примирения изказ с спокоен тон, май няма и мотивация, хъс, злоба, той дори не изглежда на ядосан човек бе... Бе човек като нищо не може да направи поне може да се ядоса, да им викне, да покаже емоция, че това което се случва не е по вкуса му. А той едва ли не ги гали. Значи Жиката като вижда, че няма никакво отражение от това което прави на терена, най-нормалното е да си мята оставката. То няма за какво да се захванеш, да кажеш, че има нещо, ама трябва да се доразвие.. Няма, Живко просто изглежда като статист и изглежда като човек без грам авторитет пред тези малки женички в съблекалнията..
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта