efbet Лига: Левски (София) - Арда (Кърджали), Неделя от 21:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда (Кърджали), Неделя от 21:00

Мнениеот Jordan1914 » 08 авг 2021 23:17

Eminem написа:На Миланов много бързо му тече мисълта и докато я хване и я превърне в говор, тя отлита и той блокира.
Съжалявам го, не е виновен той за това състояние, но......

Всеки на негово място щеше да е абдикирал вече! Как искате да говори?Момчето го боли, защото знае къде е бил ЛЕВСКИ и къде е сега! Само ЛЕВСКИ!

icemanbg33
Мнения: 1597
Регистриран на: 15 окт 2016 18:34
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда (Кърджали), Неделя от 21:00

Мнениеот icemanbg33 » 08 авг 2021 23:19

Jordan1914 написа:
realno написа:Не съм гледал мача, но от резултата съдя, че днес футболистите "застанаха" зад треньора си. Да продължават по същия начин. А Сираков вместо да мълчи трябва да обясни как се стигна до тук да имаме такъв "треньор"? Това ли е треньора, който заслужава Левски?

Ти сериозно ли? Ти ако си треньор ще дойдеш ли в ЛЕВСКИ, като знаеш, че предишният си чака все още парите в съда, а настоящият сигурно получава мижави пари. Би ли бил треньор на 8 неопитни юноши, двама братя дето се чупят всеки мач и на 4-5 опитни играчи, които вместо да правят разлика за нас я правят за другите отбори?


Глупости са това. Треньори бол (поне според мен) които ще се хвърлят на възможността да водят Левски. Тук не става въпрос за кинти. Да не говорим, че и де драматизира колко е зле клуба. Смея да твърдя, че този отбор е топ 6 са адекватен отбор.

Odessit
Мнения: 441
Регистриран на: 24 дек 2015 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда (Кърджали), Неделя от 21:00

Мнениеот Odessit » 08 авг 2021 23:22

helemong написа: Долу ръцете от Жиката. Той, Ники и Божинката са истински левскари ...


Активните читатели на сайта споделят мнението ти на 100 %. Подгласници на играча на мача са точно горните двама, а ако не беше лошият късмет с грешния пас, чието продължение изстреля Спасчо на върха, можеше по баджанашки и да си разделят приза.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4425
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда (Кърджали), Неделя от 21:00

Мнениеот Kotooshu » 08 авг 2021 23:25

Много, много ми е жал за Жиката...без капка ирония!
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12847
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда (Кърджали), Неделя от 21:00

Мнениеот Eminem » 08 авг 2021 23:25

Jordan1914 написа:
Eminem написа:На Миланов много бързо му тече мисълта и докато я хване и я превърне в говор, тя отлита и той блокира.
Съжалявам го, не е виновен той за това състояние, но......

Всеки на негово място щеше да е абдикирал вече! Как искате да говори?Момчето го боли, защото знае къде е бил ЛЕВСКИ и къде е сега! Само ЛЕВСКИ!

Хайде, хайде....Не му се отдава говореното и се чудя как протича една подготовка за мач. На края на интервюто чак ми стана неудобно.
Писна ми в Левски да се подценява тази длъжност и куцо и сакато да се учи на треньорство. Още малко и от улицата ще взимат треньори.

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда (Кърджали), Неделя от 21:00

Мнениеот Sinite ot Sofia » 08 авг 2021 23:34

Няколко неща:
- никога не съм виждал повече брак в футболисти на Левски ( вкарахме си 2 гола сами)
- Кой излъга А.Краев и особено Мартин Петков, че трябва да се занимават с футбол?!
- Уважение и респект към Живко, но трябва можещ треньор (Гочето или Киров)
- От Г. Миланов лъха на футбол
- Билал Бари показва, че може! Евала на това момче!
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда (Кърджали), Неделя от 21:00

Мнениеот Sinite ot Sofia » 08 авг 2021 23:41

wilge написа:
icemanbg33 написа:
mikata написа:Миланов,Михайлов и Божинката да се махат от Левски :twisted:

Жиката наистина му е време…

Не бе, човек, не си го разбрал. Той е гениален треньор с умопомрачителни идеи, но ние обикновените хора не можем да ги прозрем. Понеже и съперниците не ги разбират, не реагират на тях, а си ни бият без много да му мислят. На Раев трябва да му е ясно, че Левски не е ПУЦ и разни бавноразвиващи се индивиди да се упражняват в треньорската професия. За онези които още не са си стъпкали и хвърлили в тоалетната сините очила ще го кажа иначе: Кравата си иска бик.

Нещастник, може да е всичко, ама да обиждаш Живко Миланов по този начин е проява на чорбарщина и висша простотия. И да ме баннат, дано го прочетеш. Лаик, трябва да те е много срам!
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Odessit
Мнения: 441
Регистриран на: 24 дек 2015 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда (Кърджали), Неделя от 21:00

Мнениеот Odessit » 08 авг 2021 23:47

Преди седмица Акрапович е подписал със северомакедонци. Наско може само да мечтае за такъв като него, който умее от нищо да прави нещо, пък и запознат с нашенския футбол и желаещ да се докаже отново. Бившите му отбори продължават по инерция да играят прилично.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21487
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда (Кърджали), Неделя от 21:00

Мнениеот metodito » 09 авг 2021 00:00

Трябва си сляп, за да не виждаш, че в Живеца е проблема. Аз му пожелавам, ако го освободят от "Левски" да не се отказва. Просто си има треньори за определени отбори и определено ниво. Живко в момента не е за това ниво. Вероятно обаче момчето няма да продължи. Друг е въпроса кой го е излъгал, че "Левски" е лъжица за неговата уста. Нека се пробва във В, да види може ли да качи отбор в Б, да натрупа опит и рутина.

П.С. В защита на Живко донякъде - защитниците и вратаря са трагедия. Тея все едно всеки мач за пръв път се виждат. И ми писна лежерното поведение на Михайлов. Как пък един път не се хвърли за някоя безнадеждна топка. Вижда, че ще му вкарат гол и оставя - един вид: "К'о да се моря?!".

Odessit
Мнения: 441
Регистриран на: 24 дек 2015 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда (Кърджали), Неделя от 21:00

Мнениеот Odessit » 09 авг 2021 00:12

metodito написа:... И ми писна лежерното поведение на Михайлов. Как пък един път не се хвърли за някоя безнадеждна топка. Вижда, че ще му вкарат гол и оставя - един вид: "К'о да се моря?!".


Никито направи геройски мач пролетта в Пловдив и може да се каже, че сам победи тогава "Ботев", а килограмите му дори бяха повече. Ясно е, че когато иска, може, въпросът е защо сега не иска.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, LoveAndPeace, SANSIRO7 и 35 госта