Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21554
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 30 юни 2021 15:30

Чакайте сега, един въпрос. Не съм много умен, но и аз ще се сетя, че при опит да се извиват ръцете, аз ако съм в ролята на бащицата ще изляза и ще кажа - тези, тези и тези ми извиват ръцете. Ако не се спрат, разпускам цирка и кой откъде е. Нали ще се подготвя с доказателства. Това, което би последвало е: а) публично заклеймяване на "тези" от стадиона; б) шамари. Не е ли това решение? И щом аз се сещам за такъв вариант, убеден съм, че може и някой доста по-багажест в главата. А защо не го правят? Особено сега, когато Борисов вече не е премиера-слънце.

vvessel
Мнения: 4393
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 30 юни 2021 15:33

Май аз нещо не разбирам. ТКЗС - Люлин имат някакви изисквания към клуба и искат да узурпират разни външни дейности и по този начин вредят повече на клуба отколкото примерно сключване на неизгоден договор с Хубчев и прекратяването му без взаимно разбирателство от което произхождат преки задължения от около един милион. И това е само един случай, че ме мързи да изброявам останалите трансферни "бомби" които се взривиха в ръцете ни.
Дали някои колеги не се опитват да изместят фокуса от тоталния провал на Сираков и Колев и да прехвърлят отговорността на друг ?! Доколкото разбрах откакто ПК е в Левски тези организации, които имат наистина терористичен уклон са далеч от Левски и не смучат пари от там. Съгласен съм, че трябва да се държат далеч от финансовите средства на клуба, но сега да се изкарват те виновни за всичко лошо в Левски а ПК и Раев целите в бяло и се измъкват с версията - бях подведен, са приказки за наивници.

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1675
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1palq4o1 » 30 юни 2021 15:40

vvessel написа:Май аз нещо не разбирам. ТКЗС - Люлин имат някакви изисквания към клуба и искат да узурпират разни външни дейности и по този начин вредят повече на клуба отколкото примерно сключване на неизгоден договор с Хубчев и прекратяването му без взаимно разбирателство от което произхождат преки задължения от около един милион. И това е само един случай, че ме мързи да изброявам останалите трансферни "бомби" които се взривиха в ръцете ни.
Дали някои колеги не се опитват да изместят фокуса от тоталния провал на Сираков и Колев и да прехвърлят отговорността на друг ?! Доколкото разбрах откакто ПК е в Левски тези организации, които имат наистина терористичен уклон са далеч от Левски и не смучат пари от там. Съгласен съм, че трябва да се държат далеч от финансовите средства на клуба, но сега да се изкарват те виновни за всичко лошо в Левски а ПК и Раев целите в бяло и се измъкват с версията - бях подведен, са приказки за наивници.



Според мен с Методи бъркате малко за какво иде реч.
Не се отрича вината на Сираков и т.н., а се онаглеждава интереса на НКП, СЗ в отговор на Тристан. А и, ако се замислите преките и косвени резултати от действията им са повече от заплатата на Хубчеви прекратяването на договора му - глобата след европодвизите им, затварянето на секторите, както и отблъскването на много от редовните привърженици от стадиона ( визирам себе си - по-нагоре писах, че съм отвратен от поведението им и НЕ стъпвам на стадиона заради тях )
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4330
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 30 юни 2021 15:49

metodito написа:Чакайте сега, един въпрос. Не съм много умен, но и аз ще се сетя, че при опит да се извиват ръцете, аз ако съм в ролята на бащицата ще изляза и ще кажа - тези, тези и тези ми извиват ръцете. Ако не се спрат, разпускам цирка и кой откъде е. Нали ще се подготвя с доказателства. Това, което би последвало е: а) публично заклеймяване на "тези" от стадиона; б) шамари. Не е ли това решение? И щом аз се сещам за такъв вариант, убеден съм, че може и някой доста по-багажест в главата. А защо не го правят? Особено сега, когато Борисов вече не е премиера-слънце.

Бажков просто ги игнорира. Нали писаха декларации , че искат среща ........отсреща (в лицето на ПК) пълна тишина. Взеха им магазина и артикулите и всички знаем какво последва - Опит за убийство на Цветан Вълчев. Заподозряни ? Разследвани ? Не!
И пак повтарям , всичко това не оневинява Сираков за многото му глупави решения , НО е хубаво да се знае и каква е алтернативата и кой точно ще я предложи.

honda
Мнения: 4401
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот honda » 30 юни 2021 15:53

Момчета за съжаление проблемите със СЗ,НКП, ТСБ и т.н без да искам да ги умаловажавам (не си никак малки и маловажни). Но не са най-важните в момента.
В момента ние сме като руснаците през есентта на 1941 - врага(в нашия случай фалита) е пред Москва( ние сме много близко до унищожение на любимия ни клуб) и в този момент е добре до спрем дори и временно пишкомеренето кой е направил е повече за Левски ( или кой е донесъл повече негативи).
Ни най-малко не изпитвам симпатии към СЗ и ТСБ- достатъчно се компроментираха. Но в момента Левски има нужда от всеки един от нас(колкото и комунистически да звучи).
Аз предпочитам да бъдат зададени няколко не лицеприятни въпроса към ръководството на Левски.
1. Има ли въобще в момента ФК Левски въобще ръководство?- Напоследък имам усещането ,че няма такова.
2. След такова тотално осиране( съжалявам че използвам такава дума, но според мен не намирам друга по-подходяща) с "преговорите с Дж.Диксън" , мисля ,че феновете на Левски заслужават нещо повече от едно съобщение в официалния сайт. Съжалявам но за мен не бих нарекъл поведението на НС в последните 2 месеца дори аматьорско, по-скоро целенасочено срещу клуба. Познавам НС и знам ,че не е малоумен и не мога да разбера как се е хванал на нещо такова. Както се казва основните параметри по един проектодоговор се изчиствт на първия етап от едни преговори. Преди да започнеш преговори най-нормалното нещо е да разбереш кой е от другата страна. Съжалявам ,но е обидно да кажеш ,след 6 месеца преговори "не съм сигурен ,че ДД е правилния човек"
3. Предполагам ,че се очаква отново от нас феновете да помагаме за спасението на любимия ни клуб. Но в този случай мисля,че най-малкото е лично Н.Сираков (не Ж.Миланов, не ПК ,а Н.Сираков лично) да излезе пред нас- примерно в "Дарик" и да изложи плана си за действие оттук нататък и да бъдат осигурени няколко часа за отговори на феновете - включително въпросите могат да бъдат предварително изпратени до "Дарик" и предоставени на НС за отговор.
4. Все още аз лично не съм видял стратегия на ръководството за осигуряване на финансирането на клуба. Примерно какво става с по въпраса с ТВ правата?- Примерно защо не бяха направени постъпки за промяна на ЗФВС? Един въпрос ,който може да реши въпроса с финансирането на Левски един път завинаги.
5. Все още лично аз не съм чул или видял официално становище на ФК Левски по отношение на казуса с ФК ЦСКА-София.(бивш Литекс). Все пак да не забравяме ,че ззаради изпълненията на ръководството на този клуб на нас ни бяха отнети шансовете да станем шампиони( след изиграване по 2 пъти мачовете между всички отбори ние водехме в класирането) и кога точно ФК Литекс изтърпя наложеното му дисциплинарно наказание.
6. Нека бъдем честни и си го кажем честно- ние в момента сме в ситуацията в която беше ЦСКА през пролетта на 2015. Аз не виждам нищо лошо от ръководството на Левски да отправят официално запитване (писменно) до Министъра на Правосъдието, Министъра на Финансите, Министъра на Младежта и спорта и до БФС ,дали това което беше направено с промяната на името на един клуб от Литекс на ЦСКА-София и обяваването му за наследник на ЦСКА както и опрощаването на задълженията на стария клуб е законно. За мен лично не е. Но кой съм аз да си меря познанията по право с един от бащите на настоящата Конституция и професор по право от СУ. Ако е законно аз не виждам проблем и ние да не го направим. Ако обаче не е - следва резонния въпрос - Какво прави въпросния клуб в ППЛ? И защо НАП не си търси задълженията?
Съжалявам ,че в този наистина много скръбен ден за всички левскари ден трябва да пиша горенаписаното.
Още си спомням онзи 30.06 преди 50 години и едва ли ще го забравя. Вече запалих по една свещ за кумирите на моето детство.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21554
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 30 юни 2021 16:11

LoveAndPeace написа:
metodito написа:Чакайте сега, един въпрос. Не съм много умен, но и аз ще се сетя, че при опит да се извиват ръцете, аз ако съм в ролята на бащицата ще изляза и ще кажа - тези, тези и тези ми извиват ръцете. Ако не се спрат, разпускам цирка и кой откъде е. Нали ще се подготвя с доказателства. Това, което би последвало е: а) публично заклеймяване на "тези" от стадиона; б) шамари. Не е ли това решение? И щом аз се сещам за такъв вариант, убеден съм, че може и някой доста по-багажест в главата. А защо не го правят? Особено сега, когато Борисов вече не е премиера-слънце.

Бажков просто ги игнорира. Нали писаха декларации , че искат среща ........отсреща (в лицето на ПК) пълна тишина. Взеха им магазина и артикулите и всички знаем какво последва - Опит за убийство на Цветан Вълчев. Заподозряни ? Разследвани ? Не!
И пак повтарям , всичко това не оневинява Сираков за многото му глупави решения , НО е хубаво да се знае и каква е алтернативата и кой точно ще я предложи.

По-назад се спомена, че Божков им е вдигнал друго заплащане. И след това, Божков нали точно тях кара да го подкрепят? А според мен, да си имаш под ръка едни удобни главорези е полезно. Особено, когато ти самия си главорез.

LS9
Мнения: 18
Регистриран на: 27 юни 2021 18:40

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LS9 » 30 юни 2021 16:12

Добра инициатива. Някой ако иска да участва :)

Изображение
ЦСКА - СОФИЯ = ЛИТЕКС
09.09.2016 RIP

honda
Мнения: 4401
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот honda » 30 юни 2021 16:18

metodito написа:
LoveAndPeace написа:
metodito написа:Чакайте сега, един въпрос. Не съм много умен, но и аз ще се сетя, че при опит да се извиват ръцете, аз ако съм в ролята на бащицата ще изляза и ще кажа - тези, тези и тези ми извиват ръцете. Ако не се спрат, разпускам цирка и кой откъде е. Нали ще се подготвя с доказателства. Това, което би последвало е: а) публично заклеймяване на "тези" от стадиона; б) шамари. Не е ли това решение? И щом аз се сещам за такъв вариант, убеден съм, че може и някой доста по-багажест в главата. А защо не го правят? Особено сега, когато Борисов вече не е премиера-слънце.

Бажков просто ги игнорира. Нали писаха декларации , че искат среща ........отсреща (в лицето на ПК) пълна тишина. Взеха им магазина и артикулите и всички знаем какво последва - Опит за убийство на Цветан Вълчев. Заподозряни ? Разследвани ? Не!
И пак повтарям , всичко това не оневинява Сираков за многото му глупави решения , НО е хубаво да се знае и каква е алтернативата и кой точно ще я предложи.

По-назад се спомена, че Божков им е вдигнал друго заплащане. И след това, Божков нали точно тях кара да го подкрепят? А според мен, да си имаш под ръка едни удобни главорези е полезно. Особено, когато ти самия си главорез.

Методи, тези са бели мишки за Черепа. Последното нещо от чиято нужда страдаше Черепа са липса на силоваци. Той си имаше достатъчно такива и обучени и проверени. Тези освен да му създадат допълнителния главоболия друго не могат да направят.
А на баснята ,че са извивали ръцете на Черепа - доста се посмях. Много са малки за него. Ако той има нужда от тях за нещо( за някаква масовка) ,може да ги наеме във всеки един момент. Тези за пари всичко ще направят. Но тези да изнудват Черепа- я ,по-сериозно.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4440
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 30 юни 2021 16:26

Хайде сега се отклонява вниманието от истинските проблеми в Левски, защото някакъв мина и така каза , а папагалите повтарят :mrgreen:
За не разбралите, вчера имаше поредната декларация - ултиматум към Куба и да ще я коментирам колкото си искам и няма да псувам Сираков!
Чудно ми е какво внимание се отклонява във форум с ....10-на човека :lol:
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3475
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 30 юни 2021 16:29

Така и не разбрах лицето Сираков беше ли на поклонението днес? Прояви ли поне малко достойнство или се скри като мишка? Съдейки по липсата на мутрата му по медиите явно го е нямало. За мен лично това е последният пирон в ковчега му като легенда и той няма моралното право да се нарича с този статус. Такива са хората, които днес трябваше да почете! Лицето Сираков прояви (ако го е нямало) ужасяваща липса на морал, чест и кураж. Не го очаквах, признавам
110 години любов!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта