Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Warped » 29 юни 2021 15:28

НЕ е реален много ясно, НО чак след 6 месеца го рабира Насо?
И защо можеше да пробва, нямаше да стане нищо опасно, нищо по различно от което ни чака
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9417
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 29 юни 2021 15:32

Сираков тупаше топката с тоя,ще се оправдае с него :cry:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
baltimore
Мнения: 1933
Регистриран на: 29 юли 2009 16:40

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот baltimore » 29 юни 2021 15:33

Нищо кой знае какво не е станало, нали "имате" лиценз.

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот helic » 29 юни 2021 15:52

Warped написа:Много тъп ход.
Единствения ход на насо е да пусне клуба за продажба. Явна.
Дължи и отговори на много въпроси

Абсолютно.
И аз смятам така.
Ама пускането за явна продажба означава злите сили да отпуснат хватката си около клуба. Което те ама никак не искат да направят

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5216
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот koisa » 29 юни 2021 16:46

Така и не се намери за толкова години един нормален собственик, който да работи умно и нормално с ясно начертан план. Все на такива дето ни загробват още повече попадаме!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4440
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 29 юни 2021 16:59

koisa написа:Така и не се намери за толкова години един нормален собственик, който да работи умно и нормално с ясно начертан план. Все на такива дето ни загробват още повече попадаме!


Не сме само ние на онези бивши горди чорбари най богатите българи им бяха собственици и нищо, отидоха в канала.
Истината е че на никой не му пука за футбола, аз съм отдалеч и за малко ... е тука да направим тази далавера и си тръгвам!
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

filcolins
Мнения: 515
Регистриран на: 05 ное 2014 11:06
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот filcolins » 29 юни 2021 17:06

koisa написа:Така и не се намери за толкова години един нормален собственик, който да работи умно и нормално с ясно начертан план. Все на такива дето ни загробват още повече попадаме!


След като тиквата ни назначава собственици и играе партия с дрогите, от къде да дойде нормален собственик. Клуба беше използван в схемите на шибаняците дебели. Врътките с Виваком и сега като чувам за Софийска вода спасителката ми е ясно кй клати отбора.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5216
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот koisa » 29 юни 2021 19:26

filcolins написа:
koisa написа:Така и не се намери за толкова години един нормален собственик, който да работи умно и нормално с ясно начертан план. Все на такива дето ни загробват още повече попадаме!


След като тиквата ни назначава собственици и играе партия с дрогите, от къде да дойде нормален собственик. Клуба беше използван в схемите на шибаняците дебели. Врътките с Виваком и сега като чувам за Софийска вода спасителката ми е ясно кй клати отбора.

Тиквата сега не е на власт! Скоро няма и да бъде. Да чакаш от Тиквата да списне някой или да прати спонсори/и е като да чакаш от умрял писмо! Ако Сираков се надява на подобно нещо, значи е мега наивен и глупав.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

vlong
Мнения: 4767
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 29 юни 2021 19:55

В.Грънчаров днес го каза добре-Сираков е човек,не е божество.Прави грешки.Който от вас е безгрешен той да го плюе.Аз съм сигурен за себе си в едно-Прави най-доброто за Левски според неговото разбиране.
Най-голямата му грешка е ,че спря контактите с феновете.Борисов може и да е пращал спонсори,но вече не е такъв фактор,може само да помага с връзки и контакти.
А пък това ,че искали да владеят Левски-За къв чеп им е,като виждат колко даряват им е ясно колко са истинските левскари.Едва ли са се впечатлили от тези безбройни пълчища.
САМО ЛЕВСКИ!

LS9
Мнения: 18
Регистриран на: 27 юни 2021 18:40

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LS9 » 29 юни 2021 20:07

Това последното е пълна глупост. Много хиляди левскари помогнаха, нещо невиждано в България, а и в голяма част от света.
ЦСКА - СОФИЯ = ЛИТЕКС
09.09.2016 RIP


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта