Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот koisa » 12 юни 2021 21:20

Ако Сираков не се беше скрил (без значение по собствено желание или заради Диксън) нещата щяха да изглеждат други... Друго щеше да е, ако беше там да потвърди, че е запознат с хората зад Диксън. Да гарантира един вид, че това не е поредната далавера... С това криене и мълчание само се вдига напрежението, увеличават се съмненията и се дава повод на журналята да спекулират още повече.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

vvessel
Мнения: 4315
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 12 юни 2021 21:22

vlong написа:Не са ми ясни нещата,но ако са ходили в НАП,то не е за справка.Явно не са плащали редовно ,и са искали уверение от НАП ,че няма да имат проблеми.
Вярвам в Сираков,но това че спря контактите и даренията от феновете не мога да му простя.
Сега нямаше да е опрян до стената.

И аз не знам точно за какво са ходили, но е факт, че не са ходили в общината и не са се срещали с главния архитект. А иначе мол ще прави. Досега плащанията към НАП се покриваха от феновете, проблем са другите задължения.
Значи от моя гледна точка ситуацията изглежда така:
Идва Диксън и преговаря 6 месеца да строи стадион, но нито има отворена сметка, която ще му трябва, нито се е срещал с хора от които директно зависи, ще може ли да строи или не, вместо това ходи до НАП, незнайно защо и прави пресконференция на която не дава никаква конкретна информация. Никой не знае кои са му партньори, кои проекти е реализирал до сега и т.н. , никой от надзорния съвет не е виждал банкова гаранция или други документи и единствено трябва да му се вярва на честна дума. На въпроса който сам той зададе - защо съм тук, няма разумен отговор, ако му гледаме действията. Междувременно топката се тупа, времето минава, отбор няма, задължения не се покриват, а лиценза виси, според думите на Боби Михайлов. На базата на това нямам никаква причина да вярвам нито на Сираков, нито на ПК.

meteorit
Мнения: 901
Регистриран на: 23 мар 2013 20:39
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот meteorit » 12 юни 2021 21:38

Щом Ралка cе намеcва, работата е опечена :)

Оранжевите да cи гледат бежанcкия лагер :geek:

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот honda » 12 юни 2021 23:38

Вчера писах, няма как да се стартира процедура по отдаване на концесия преди да бъдат изчистени задълженията към НАП.
Неслучайно от ММС отговориха,че няма входирини документи за отдаване на концесия- естествено ,че не са подадени. Към днешна дата ФК Левски няма тези документи (и няма как да ги има).
Също така няма как да се обявят ,кои са тези митични лица или институции ,които ще осигуряват финансирането.
Също така да бъде показана и фамозната банкова гаранция.
Със всичко това съм абсолютно съгласен.
Но има доста въпроси и за мен на тези въпроси трябва да отговори Н.Сираков.
Надявам се държанието на Н.Сираков да не е водено от изпитаната формула на заравяне на главата в пясъка като щраус и чакане на бурята да отмине. В случая дали ще присъства на пресконференцията или не ,отговорността си е на Сираков .

gkostadinov
Мнения: 266
Регистриран на: 03 окт 2017 17:35
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот gkostadinov » 13 юни 2021 08:38

Кво ше правят в НАП Наско и оня бозавия приятеля на Джизъса ? Ако искаше да разбере какви задължения има Левски досега нямаше ли да е направил одит чрез фирма занимаваща се с това, ако не вярва на това което от клуба му казват ? За мен несериозно изглежда да идваш докаран от Джизъса с ферари се едно си на абитуриентски бал, на пресконференция на която се изхвърляш като чикия на мокър пясък, че ще инвестираш 250 млн долара за 3 години
Последна промяна от gkostadinov на 13 юни 2021 08:40, променено общо 1 път.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Warped » 13 юни 2021 08:38

Абе не е точно така.
И при сделките (последно време само) за Нюкасъл, Интер, Милан, Арсенал като продаваха, Ман Юн. и други., се знаеше кой купува, кой продава.
Няма такива, не се казва защото е много тайно.
Защо да е тайно? Защо се крие?
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21352
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 13 юни 2021 10:35

Отсъствието на Сираков мяза малко на отсъствието му по време на един мач с едни скиори...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21352
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 13 юни 2021 10:44

honda написа:Надявам се държанието на Н.Сираков да не е водено от изпитаната формула на заравяне на главата в пясъка като щраус и чакане на бурята да отмине.

О, при негативен развой на събитията определено няма да му се размине на Сираков. Засега нещата изглеждат с предизвестен край, но да видим.

gkostadinov
Мнения: 266
Регистриран на: 03 окт 2017 17:35
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот gkostadinov » 13 юни 2021 11:02

Според мен Наско е чакал някаква гаранция до последно от абитуриента не само на голи приказки, той го е лъгал понеделник, вторник когато такава не е имало както разбрахме от Ганев и явно не е била получена и следващите два дни до пресконференцията му. Затова Наско е решил да не се излага... иначе щяха да излязат двамата и да кажат "да всичко е точно получих гаранция не само на думи от митичния фонд", щяха и да кажат името на фонда... какво има да се крие, ако всичко е договорено :lol: Такива неща изобщо не са се случили и тоя палячо го гледахме как се излага и пие вода, да ни разказва как се познавали с джизъса, па ял баница и другите глупости за 250 млн долара инвестиция и накрая джизъса го взема и отпраши с газ. :lol: Сори, ама това е ситуацята според мен слаб цирк

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот honda » 13 юни 2021 12:04

gkostadinov написа:Кво ше правят в НАП Наско и оня бозавия приятеля на Джизъса ? Ако искаше да разбере какви задължения има Левски досега нямаше ли да е направил одит чрез фирма занимаваща се с това, ако не вярва на това което от клуба му казват ? За мен несериозно изглежда да идваш докаран от Джизъса с ферари се едно си на абитуриентски бал, на пресконференция на която се изхвърляш като чикия на мокър пясък, че ще инвестираш 250 млн долара за 3 години

Тук не говоря доколко са подплатени приказките за 250 млн долара инвестиции и фамозната банкова гаранция- не мога да коментирам нещо дето не съм виждал.
Не става да се разбере какви са задълженията за Левски- предполага се ,че ги знае(обратното е несериозно).
Говорим за разговори при какви условия НАП ще издаде документ ,че ПФК Левски няма НЕОБСЛУЖВАНИ задължения към НАП . (Разбирай ново споразумение с НАП за дълговете към тях). Без въпрсония документ няма как да се стартира процедурата по отдаванена концесия. Оставам настрана,че дори при оптимистичен проект и начало на строеж и т.н., при неизчистени отношения с НАП ,държавната агенция може да стопира всичко .Това е и нещо ,което безброй пъти се опитвам да обясня и на тирейците ,че НАП има всички лостове да си събира вземанията , и това ,че за ЦСКА не го направи има само едно обяснение- "натиск отгоре" ,а на д шефа на НАП в държавата има точно 2-ма човека.Но това е съвсем друга тема.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 150 госта