Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
nikiobicata
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот nikiobicata » 11 юни 2021 00:27

Beloev написа:
vvessel написа:Гледам, че все още има оптимисти след фиаското наречено пресконференция :)
Само се чудя на какво точно да отдам отсъствието на така наречения Раев при положение, че вчера беше анонсиран. Уж Диксън така пожелал, но причината е по-комплицирана според мен. Казано по народно му - няма очи да се покаже ;) Щото може да дойде времето, когато отново ще бъде актуална репликата - " Диз инглиш хомосекшуал броук дъ гейм" :mrgreen:

Абсолютно те подкрепям! Несериозно е,нито П Колев нито Наско Сираков да излезят или който и да е от ръководните органи в клуба! Стига с тази наивност! Просто да каже КОЙ го прати и да се знае!

Гледам, много си активен в нашия форум последните дни… Теб лично какво те засяга кой го е пратил? Или ако някой го е пратил? Книга ли ще пишеш? Абе хора вие наистина ме изумявате и се чудя къде съм попаднал!? Кой е длъжен да ви обяснява каквото и да било на вас? Левски е частно дружество и като такова може да бъде купено от всеки, който даде пари! Като искате всичко да е чисто и прозрачно съберете се 100 000 фена и почнете да давате по 100 лв. на месец и сме в джаза!

Поне левскарите спрете да повтаряте глупостите и лъжите на ония фенове с тирето!

На линия
Потребителски аватар
metodito
Контакти:

Мнениеот metodito » 11 юни 2021 00:32

Голям гъдел ще е тоя да е реален и наистина нещата, които каза да са истински, обаче "феновете" да го съблекат и наритат. :lol:
То, всъщност, не е смешно, понеже е абсолютно реално в ганьовската реалност.

На линия
Потребителски аватар
metodito
Контакти:

Re: /анкета/ Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 11 юни 2021 00:35

rane написа:
metodito написа:Бате, не беше ли ти точно, дето разправяше как искаш да виждаш само чужденци на терена? :lol:
Излез от футбол мениджъра и влез в реалността.
Бацка, аз искам в Левски да има класни играчи. Кои българи са класни играчи в момента? Аз виждам само един - Д. Илиев! Посочи ми кои са другите класни български играчи в момента?
И в мениджъра си се наврял точно ти! Даде смешен пример/списък с много смешни български играчи, които на всичкото отгоре се и дублират по позиции. Не посочи нито един защитник(освен ако тези Христови не са наследници на Барези, Малдини, Костакурта, Бергоми или др. подобни).
Излез от филмът, в който сам си се вкарал и виж реалното състояние на бълг. футбол и българските ритнитопковци. В цялата ни смешна първа лига трудно ще намериш и 5 бълг. футболиста, които да са добри. За класа да не пишем изобщо, че там става направо трагично положението.

Колега, с теб явно разбираме под "класни" мнооого различни неща. Я ми кажи като си такъв разбирач: изброй ми трима "класни" играчи, играли в "Левски" в периода 1999 -2006. Обективно класни, а не понеже са ти любимци. Вземи първо си обясни понятията и след това спори. А и не виждам да предлагаш нещо: само грачиш негативи.

Класа като единици в "Левски" - класни футболисти нямаше и при Мъри. Имаше колектив като юмрук, сплотено ръководство и публика, търпение и време, в което колективът стана юмрук, а футболистите... взети поотделно, никой не беше нещо особено. Грозна истина, ама факт.
Последна промяна от metodito на 11 юни 2021 01:32, променено общо 4 пъти.

Потребителски аватар
DarkPsy

Мнениеот DarkPsy » 11 юни 2021 00:44

Някой може ли да ми даде логичен отговор защо му е на този фонд отбор с МОЛ, като може да си направи само МОЛ ?

На линия
Потребителски аватар
metodito
Контакти:

Мнениеот metodito » 11 юни 2021 01:04

DarkPsy написа:Някой може ли да ми даде логичен отговор защо му е на този фонд отбор с МОЛ, като може да си направи само МОЛ ?

И къде в презастроена София ще го направи? Мястото е супер комуникативно. Теренът го имаш. Молове наоколо няма. Но местоположението му е важно. Не го строиш в някакъв Люлин-Мулин. Центърът ти е на 20-30 минути.
Аз се надявам. Не знам как ще е. Тея да искат да правят кинти от това, което нарича Шон Пен "мол" и при инвестицията, която правят, могат спкойно да отделят 10-ина милиона за клуба.
Може да искат и да перат пари. Ставаме чемпоиони, дигаме купа, влизаме в ШЛ, онея препрали парите, офейкват, ние фалит, ама ще са един-два-три наистина яки сезона.

Това с рушенето малко ме гложди. Баси как каза пича in scrambles (мисля това използва) за стадиона. :lol:

Потребителски аватар
DarkPsy

Мнениеот DarkPsy » 11 юни 2021 01:33

Аз по принцип смятам, че моловете трябва да са извън града. Имаме си в Пловдив един в центъра, между две тепета, едното от които всъщност вече го няма заради мола. Циничното е , че се казва Марково тепе, на името на тепето на което е построен.Страшна грозотия.Изображение

Съжалявам за отклонението.

Пак не разбирам връзката. Ако ти трябва МОЛ си го правиш независимо къде. Добър мениджъмнт и си на печалба.

Ако ти трябва футболен отбор според мен нещата са съвсем различни. Не съм чул Домусчиеви да строят молове.

Все пак успех. Дано ви се получи.

На линия
Потребителски аватар
metodito
Контакти:

Мнениеот metodito » 11 юни 2021 01:42

Моите съболезнования за тепето.
Е, как ще няма значение къде ти е магазина? Аз допускам, че не им трябва "отбор", искат да правят пари. Което звучи логично, ако са някаъв безличен фонд. Ако инвестицията си е струвало, тея пари за клуба муха ще ги е ухапала - 10 000 000 лева да речем на година. Пак казвам. Мястото. Теренът. ...надявам се, че е така.
Бе на първо време да платят дълговете, пък после квото искат правят.

Потребителски аватар
modor
Контакти:

Мнениеот modor » 11 юни 2021 05:22

dedra написа:Какво стана с големия чуждестранен спонсор с 3 те милиона? И там бяхме на финалната права, ама много дълги тези прави!

Синя приказка
Много безумна версия чух, че вървяла - зад Диксън стоял Спас Русев ). Някои си ги пишат наизуст и не знаят доста неща. Спас Русев в момента се побърква от перспективата Сираков да успее там, където той се провали - с намирането на чужд инвеститор и строежа на нов стадион. Днес на пресконференцията, Спас Русев е диктувал въпросите на Спортал и bTV - това го знам със сигурност. Спас както и някои бивши други собственици са проксита на ББ. Играта на тая клика, заедно с техните подлоги нкпсз е да пречат Левски да тръгне по друг път за да си върнат клуба отново. Затова и бяха спрени няколко чужди спонсора, като за един от тях лично беше активиран Спас преди 3 месеца чрез контактите си да го спре. Затова и нкпсз цяла година хулят всичко живо в Левски, а сега задачата на тая клика е да правят лош образ на Диксън...
Image

rane
Контакти:

Re: /анкета/ Левски: Всичко около клуба

Мнениеот rane » 11 юни 2021 05:31

metodito написа:
Колега, с теб явно разбираме под "класни" мнооого различни неща. Я ми кажи като си такъв разбирач: изброй ми трима "класни" играчи, играли в "Левски" в периода 1999 -2006. Обективно класни, а не понеже са ти любимци. Вземи първо си обясни понятията и след това спори. А и не виждам да предлагаш нещо: само грачиш негативи.

Класа като единици в "Левски" - класни футболисти нямаше и при Мъри. Имаше колектив като юмрук, сплотено ръководство и публика, търпение и време, в което колективът стана юмрук, а футболистите... взети поотделно, никой не беше нещо особено. Грозна истина, ама факт.
Бацка, кажи честно, ти верно ли питаш това за класните играчи?
От 98/99 до 05/06 в Левски са играли играчи като Н. Тодоров, И. Илиев, А. Александров(Кривия), Х. Йовов, Д. Боримиров, Г. Иванов(Гонзо), Топчо, Д. Донев, Мечо Телкийски, на вратата пазеха Иванков и Петков, имахме някои доста добри чужденци (някои играха за доста кратко, други за по-дълго време), като някои от тях оставиха и сериозна следа в отбора.
Левски спечели 4 титли и 4 КБ през този период + 1 Суперкупа.
В тези отбори на Левски не е имало класни играчи?
Искаш да предложа български играчи сега? Как, кои? То освен Д. Илиев, кой да вземеш в Левски? Някакви братя Христови ли? Не може да си сериозен :shock:
Грам не разбираш от футбол и футболисти! Ти си "спец", точно като Венци Търбуха...

Потребителски аватар
mikata

Мнениеот mikata » 11 юни 2021 08:19

3млн. са спешните задължения според П.Ганев :roll:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Върни се в “Левски”