peliforewer написа:[offtopic]https://webcafe.bg/avantage/nov-moral-sas-stari-sponsori.html?fbclid=IwAR2c3NRWUuo42ia38ZxvP86zQCKTPksjhytZ3g81QgIquZK6-lbLGP7bFw8[/offtopic]
[offtopic]Една глупост казана 100 пъти ,не става по-малка глупост.
Този ,който е писал въпросната статия ,въобще не е правил опит да скрие злобата си.
Първо на теб вече лично ти обясних,че един от основните собственици и управляващи на ЩРАБАГ е Олег Дерипаска - кум на дъщерята на М.Чорни и кръстник на сина му от последния му брак. Както си се съдиха така и се сродяваха .
Явно автора на статията е пропуснал маловажния факт,че летище София е отдадено на концесия и кой ще прави ремонт на полосата се решава от концесионера. (Между кандидатите за концисионери имаше само един български кандидат -ТИМ-Фрапорт( Франкфурт аирпорт ) ,но той не спечели конкурса). И решението изпълнител на поръчката е взето доста преди въобще ФК Левски да има настоящите финансови проблеми.
Авторът на въпросната статия е пропуснал и две маловажна подробности :
-ЩРАБАГ е публична компания - ако не знаеш какво значи питай,ще ти обясня.
- Основни акционери в ЩРАБАГ са пенсионни фондове от Австрия, Германия,Чехия, Словакия - дали те са съгласни парите им да бъдат харчени за кефа на ББ и ДП ,каквито внушения прави автора на статията?- много се съмнявам.
На теб лично няколко пъти съм ти задавал няколко въпроса:
Кои са фирмите кредитори на ЦСКА-София?
Тези фирми имат ли кредити към държавната ББР(известна като банката на ДП)?- това рарешено ли е?
Кой е собственика на тези фирми?
Тези фирми имат ли някакви реални активи?
Как ще коментираш , че ЦВ води дела за собствеността на групата "Петрол" и "Булит" с ....ДП

Все още очаквам да видя коментара ти на факта ,че ГГ е най-големия длъжник на фалирала КТБ непосредствено след ЦВ и ДП/ИК.[/offtopic]