Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

honda
Мнения: 4422
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот honda » 03 ное 2020 11:28

CaptainBertorelli написа:
honda написа:
CaptainBertorelli написа:
honda написа:
CaptainBertorelli написа:
realno написа:
Родител, колкото и да е голям престъпник си остава родител.
"Мила моя майко,
сладка и добричка,
как да кажа майко,
коооооооооооооолко те обичам....." :)

За баба си Цола ли пишеш? Защото настоящето ви фека, го е родила баш тя :lol:

А на бас ,че не е тя.
Не слушай ГА.
Когато Левски става пощенски клуб -министър на пощите е Ангел Держански- "зелен" земледелец. Близък на семейството ми.По-късно пратен в концлагера Белене от вашите създатели.

На ГА не му чета чаршафите, но зелен земеделец е можел да решава каквото и да е, до 1947-а. През 1949-а, просто е изпълнявал чужди решения.

Коя година Левски става пощенски клуб?
Не бъркайте настоящото законодателство с онова в края на 40-те години от миналия век.
Имало ли ФК в България през 1950г примерно?

През 1949г е заличен, когато споменатия Держански не е можел да пее в хора. Да не говорим за АД, създадени 50 години по-късно. Може да има правоприемници, но оригиналните клубове отдавна ги няма. Умрели ли са? Не мисля.

Зададох ти доста ясен въпроси:
През коя година Левски става пощенски клуб?
Кой е министър на пощите във въпросния въпрос?
Имало ли ФК в България през 1950г примерно?
Кой взема решението за преобразуване на ФК у нас и за "ликвидиране" на ФК Левски през 1949?
Обявено ли е от НС на Република България , управлението на БКП(БРП(к)) за престъпно?

Ozzimozzi
Мнения: 7175
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Ozzimozzi » 03 ное 2020 11:53

Когато фактите са му неудобни, Хондичката обича да "отговаря", като задава въпроси - стар милиционерски похват!
Всичко е толкова просто и ясно - клуба Левски е закрит на 27.08.1949г., а създаденият по-късно Динамо, нямащ нищо общо със закритият клуб, краде историята и по-късно и името на Левски. Сега динамовци гордо се наричат левскари, като разчитат, че всичко е забравено. Така след време ще отрекат и фактите, че са издържани от Пеевски и Тиквата и най-нагло ще се изкарат дисиденти и репресирани. ;)
Последна промяна от Ozzimozzi на 03 ное 2020 11:57, променено общо 1 път.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот CaptainBertorelli » 03 ное 2020 11:55

honda написа:
CaptainBertorelli написа:
honda написа:
CaptainBertorelli написа:
honda написа:
CaptainBertorelli написа:За баба си Цола ли пишеш? Защото настоящето ви фека, го е родила баш тя :lol:

А на бас ,че не е тя.
Не слушай ГА.
Когато Левски става пощенски клуб -министър на пощите е Ангел Держански- "зелен" земледелец. Близък на семейството ми.По-късно пратен в концлагера Белене от вашите създатели.

На ГА не му чета чаршафите, но зелен земеделец е можел да решава каквото и да е, до 1947-а. През 1949-а, просто е изпълнявал чужди решения.

Коя година Левски става пощенски клуб?
Не бъркайте настоящото законодателство с онова в края на 40-те години от миналия век.
Имало ли ФК в България през 1950г примерно?

През 1949г е заличен, когато споменатия Держански не е можел да пее в хора. Да не говорим за АД, създадени 50 години по-късно. Може да има правоприемници, но оригиналните клубове отдавна ги няма. Умрели ли са? Не мисля.

Зададох ти доста ясен въпроси:
През коя година Левски става пощенски клуб?
Кой е министър на пощите във въпросния въпрос?
Имало ли ФК в България през 1950г примерно?
Кой взема решението за преобразуване на ФК у нас и за "ликвидиране" на ФК Левски през 1949?
Обявено ли е от НС на Република България , управлението на БКП(БРП(к)) за престъпно?

Чакай, чакай. Ни в клин, ни в ръкав на намесваш Держански, за събитие/ликвидирането ви/, случило се през 1949г. И бабуването на новороденото от Цола. След което задаваш абсолютно несвързани въпроси. Обявено ли било управлението на БКП за престъпно? Да обявено е, но това как променя заличаването от 1949г? И създаването на ново дружество, съответно.
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
***cska***
Мнения: 1062
Регистриран на: 08 юли 2008 14:13
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ***cska*** » 03 ное 2020 12:54

Tsetsochisloto написа:Всички тези са на коританя на микренския кеш. Чудно ли е за някой ? Срещу някой лев тези ще викат Само Левски ! Ако има дам по 3 бона заплата, всеки ден ще ме посрещат с “ Цеката е Бог”.... сещаш ли се а ?


:lol: :lol: :lol: Фъфляк, ходи на логопед че нищо не ти се разбира!

[offtopic]Изображение[/offtopic]
Не е нужно да работиш в аптека, за да бъдеш заобиколен от капути!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12502
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 03 ное 2020 13:00

Намерих някакъв форум на Янг Бойс, където все още няма тема за мача с Литекс Ловечи, толкова и ги бръснат за слива явно.
Мисълта ми е, че ако някой иска да разясни на хората истината за лъжата, да се регистрира овреме. :mrgreen:

https://www.ybfans.ch/forum/viewforum.php?f=1
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: Без цензура!

Мнениеот Kiril2681 » 03 ное 2020 13:03

honda написа:
Kiril2681 написа:
miro_rz написа:
Kiril2681 написа:[quote="miro_rz"
1 - ГГ е хващал съдии по време на съперничество между Литекс и Левски, ЦСКА няма нищо общо с това!
2- Същата работа! На Герена се играеше мач между Левски и Литекс когато ги изкараха.
3- Да, беше нагло, но нито съм видял, нито съм прочел някъде ЦСКА да е искал да прескача Б група! Напротив, КД усети, че Канал 3 бие по гледаемост платената му медия, освен това ВСИЧКИ клубове в тогавашната А група се ПОДПИСАХА, СЪГЛАСЯВАЙКИ се с промяната! ЦСКА не се е подписвал, не е бил в групата.
4- Не знам, може и да е така, много далеч съм от тази врътка и наистина не знам нищо по нея! В смисъл, че не знам нагло ли е или не
5- Беше тъпо и ненужно диктора да говори за засади, можеше да стане сакатлък, но НАГЛОТО беше, че НАИСТИНА и ДВАТА ви гола бяха от засада!
И последно - колкото и да ти е гадно и неприятно, половин Б-я е за ЦСКА, другата половина за Левски, а вие си оставате проект - нагъл проект, проект с успехи , но нехаресван - ФАКТ( както казва Санди )! Имаше симпатии първите две години, играехте красиво, после просто станахте наглеци. Но не се притеснявай, както е казал мъдреца - и това ще мине! :)

В момента в България няма ФК с името ЦСКА .
1.Той "хвана" и играчи на Черно море през 2019. Има неопровержими доказателства за това.
2.Кога точно Литекс изтърпя наказанието си за този мач
3. Кога и от кого беше обявено връщането на ЦСКА в най-високото ниво на бг футбола? Би ли посочил къде в Наредбата или в Устава на БФС има процедура за гласуване кой отбор в кое ниво на футбола да играе? Въобще обсъждан ли е въпроса Литекс да играе в най-високто ниво? Никой клуб официално нито е запитван ,нито се е съгласявал.Има среща ,на която нито един от присъстващите не е бил уполномощен да взема решение по въпроса. Такова решение има толкова юридическа стойност ,колкото ако членовете на форума изберем призедент на САЩ.
Какво го интересува КД гледаемостта на Диема Спорт?- В броя на абонатите за 2015/16 и 2020/21 няма някаква съществена разлика. За една платена телевизия определящи са броя на абонатите,а не гледаемостта.
4. Въпросната сделка е от скандална ,по-скандална.
5. Откакто ГГ влезе в българския футбол съдийските грешки в негов ущърб са много по-малко от тези в негова полза. Преди време треньор на негов тим посочи,че даването на допинг в неговия отбор е било нормална практика.

1- Ха, от теб го чувам! Я дай насам тези "неопровержими ДОКАЗАТЕЛСТВА" Падаш се по истината - дай я, инак си просто един ЛЪЖЕЦ!
2- Не се интересувам от Литекс за да знам, но ще пробвам по твоя метод - Какво беше наказанието?
3- Милиционер си ти, Хонда, а това е диагноза за цял живот! Никой не определя кой къде ще играе, става дума за нов формат, което е напълно в прерогативите на БФС! А всички клубове в тогавашната Висша лига са се съгласили с това, подписвайки се - там има един подпис от Баждеков, примерно... Колкото до гледаемостта, след като си толкова навътре в нещата, би трябвало да знаеш, че важни са както абонатите в момента, така и тези, които биха станали такива в бъдеще - елементарно е, дори за теб!
4 го прескачам, когато не знам, то просто не знам
5- Обобщаваш. Стар похват, милиционерски. Ние с аверчето от Разград си хортувахме за конкретна ситуация, а в нея ЦСКА беше ощетен! Но, понеже си вещ, я дай и тук малко ДОКАЗАТЕЛСТВА, в цифри ако може - колко пъти е бил "бутан" ГГ и колко пъти е "рязан"? Или се скрий, просто си говориш, нали?!
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: Без цензура!

Мнениеот Kiril2681 » 03 ное 2020 13:08

TristaNNN написа:Намерих някакъв форум на Янг Бойс, където все още няма тема за мача с Литекс Ловечи, толкова и ги бръснат за слива явно.
Мисълта ми е, че ако някой иска да разясни на хората истината за лъжата, да се регистрира овреме. :mrgreen:

https://www.ybfans.ch/forum/viewforum.php?f=1

Дали е доносник или просто глупав?! Пробвай се ти, като кажеш "поръчвам", кажи и "купувам" :) Но пък в сайта на Партизан ( Червен бряг, естествено ) сигурно пише за вас!
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23917
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 03 ное 2020 13:12

Тука мозАците последно разбрахте ли що ни пишат като CSS :lol: Или пак трябва да ви се обяснява .
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

realno
Мнения: 6603
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот realno » 03 ное 2020 13:16

delqnski47 написа:Тука мозАците последно разбрахте ли що ни пишат като CSS :lol: Или пак трябва да ви се обяснява .


Последно разбрахте ли от къде дойде CSS на армията или пак трябва да повтаряме и обясняваме?
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23917
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 03 ное 2020 13:18

realno написа:
delqnski47 написа:Тука мозАците последно разбрахте ли що ни пишат като CSS :lol: Или пак трябва да ви се обяснява .


Последно разбрахте ли от къде дойде CSS на армията или пак трябва да повтаряме и обясняваме?

Последно вече другия път ще се подготвяте ли преди да лепнете някоя глупост :lol:
Толкова сте бавни ,че няма накъде :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта