Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Odessit
Мнения: 442
Регистриран на: 24 дек 2015 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот Odessit » 29 сеп 2020 20:11

В крайна сметка може ли да се каже, че СЗ и полицията спечелиха убедително боя срещу УЛ?

WPWW
Мнения: 891
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот WPWW » 29 сеп 2020 20:41

Т.нар. фракция Cофия-Запад е като извадена от 90-те cбирщина дребни мутри от ниcшите ешелони на CИК :!: Затова намериха общ език c г-н Бойко Бориcоff, за когото е известно, че е бил второразряден сикаджийcки отпадък. Протекцията от партия CИК-ГЕРБ е единcтвената причина гамените от CЗ да не cа опандизени за дълго.

Ръководството на "Левски" трябва вече да ги удари в земята, защото те продължават да пречат по всевъзможни начини. Bпрочем гола за "канарите" падна точно когато CЗ тръгнаха да правят мизерията cи, футболиcтите изгубиха фокуc върху мача. Един малък пример за влиянието на тези пcевдо-фенове. Cега вече е криcтално яcно, че BCИЧКИ фенове на "Левски" трябва да заявят позиция - начини много :idea: ; изолиране на НКП-Запад, cкандирания, подпиcки и т.н. Bижте мача cрещу Cиони 2006г. целия cтадион им вика "cеляни", cега може направо да cе cкандира мафия cрещу тях и техните залязващи шефчета от cик-герб.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12477
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот TristaNNN » 29 сеп 2020 20:56

И какво излиза сега, от тук нататък всеки, който пожелае да си закупи билет за гостуване на Левски, ще може да го направи само срещу членска или абонаментна карта? :shock:
Да вземем произволен пример с чичо Харалампи, стар левскар от Монтана, който чака цяла година, за да види любимия отбор на живо и иска да заведе децата или внучетата на мач. Или просто да обърне няколко бири с комшията и да отидат да попеят "Само Левски, оле!", с което да си доставят малка радост в напрегнатия живот. Какво прави чичо Харалампи, ако работи за 700 лева и има кредит на гърба си, в резултат на което едва ли може да си позволи каквито и да било карти :?:
Голям и рунтав К*Р за СЗ, УЛ и всичките им агиткаджийски враждички, войнички и интрижки! :evil:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот modor » 29 сеп 2020 21:24

Изпълнителният директор на Левски Павел Колев заяви, че до края на тази или другата седмица ще се финализират преговорите за генерален спонсор. Освен това ще бъдат подписани договори и с по-малки спонсори.

"Водим разговори за генерален спонсор. Скоро ще има новини по тази тема. Ще има новини не само за генерален, а и за по-малки спонсори. Надявам се в следващите десетина дни да подпишем договорите. Разчитаме и да реализираме изходящи трансфери. Има две реални оферти за наши играчи в клуба. Разполагаме около 30 000 лева. Плащаме каквото може да платим, другото го отлагаме. Не е имало момент, в който да останем без пари", заяви Колев.

Очакваме да получим 100 000 лв от бившия спонсор Спас Русев, но тези приходите не са достатъчно. Детайлната справка за парите ще направим другата седмица. Имаме споразумение с доста от футболистите относно заплатите", каза Колев. " Холмар сагата беше много дълга и основно произтече от факта, че имахме голямо задължение под формата на заплати. Той се прибра в Исландия, за да се възстанови от операция. След като се възстанови от операцията разговаряхме по телефона. Когато едната стран не си изплънява договора по плащане на заплати другата страна не е длъжна да тренира. Разговорът беше дали има клуб дали иска да го вземе и при какви условия. Всичко приключи със споразумение с играча, че той ще се откаже от заплатите, а ние ще го пуснем като свободен агент", допълни още шефът на "сините".
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

danon
Мнения: 246
Регистриран на: 28 авг 2019 21:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот danon » 29 сеп 2020 21:26

Мисля, че всеки има възможност да си вземе членска карта за сезона за 19.14 лв ако това е най-евтината. Тук за мен правилен ход, всеки който обича Левски би трябвало да има членска карта, а и така ще накарат още повече хора да си вземат членски карти, ако искат да посещават мачове на Левски.

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9158
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот Soulen » 29 сеп 2020 21:50

danon написа:Мисля, че всеки има възможност да си вземе членска карта за сезона за 19.14 лв ако това е най-евтината. Тук за мен правилен ход, всеки който обича Левски би трябвало да има членска карта, а и така ще накарат още повече хора да си вземат членски карти, ако искат да посещават мачове на Левски.

Пълна глупост е. Ами ако си чуждестранен фен, колкото и нелепо да е? Аз ако искам да посетя гръцко, сръбско или италианско дерби, не ми трябва да съм член на отбора, а само да си намеря билет.

Такава глупост не знам дали съществува някъде...
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

danon
Мнения: 246
Регистриран на: 28 авг 2019 21:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот danon » 29 сеп 2020 22:50

Вярно е, че има неща които не са както трябва, но ще се доизмисли. Не съм сигурен, че ще се спазват и правилата както всичко в България и това не се прави просто да се покаже, че се прави нещо. Накарат ли повече хора да си вземат членски карти ще е успех пак :lol:

Потребителски аватар
levskar_95
Мнения: 1890
Регистриран на: 08 юли 2011 22:28
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот levskar_95 » 29 сеп 2020 23:27

Преди да започна с показването на гледната си точка относно събията станали в последните дни, искам да кажа, че нито защитавам СЗ, нито пък УЛ. Нещо, за което в официалния форум на Левски не го разбраха и получих перманентен бан, дори нямат доблеста да ми отговорят на имейлите ми, които им писах, за да се аргументират за постъпката си. Така не знам дали СЗ се гушка с ушев, но знам как УЛ ходят на мачове по-точно гостувания (говоря са миналия сезон) и там за какви протекции и кордони им правят господата полицаи ;) Иначе и малките деца знаят, с какво се занимават СЗ и кои са по-точно. За мен и двете структури са еднакво вредни за футболен клуб Левски. И последно как така тези момчета от бившата юд06 влизат в село коматево и по-точно на стадиона с спрейове,колани и боксове :roll:
Мачът е толкова значим за българския футбол не заради това, че е влязъл в репертоара на агитката на Левски, а защото дори Би Би Си отбелязва успеха на сините с думите: "Отборът на народа победи отбора на властта със 7:2."
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/353/7929353F.jpg[/wrapimg][/center]
[offtopic][wrapimg=]http://www.levski2000.kottas.org/games/team061122.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9410
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот mikata » 30 сеп 2020 00:34

Грънчаров пак е избухнал :roll:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8903
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот bilyaletdinov » 30 сеп 2020 06:43

Soulen написа:
danon написа:Мисля, че всеки има възможност да си вземе членска карта за сезона за 19.14 лв ако това е най-евтината. Тук за мен правилен ход, всеки който обича Левски би трябвало да има членска карта, а и така ще накарат още повече хора да си вземат членски карти, ако искат да посещават мачове на Левски.

Пълна глупост е. Ами ако си чуждестранен фен, колкото и нелепо да е? Аз ако искам да посетя гръцко, сръбско или италианско дерби, не ми трябва да съм член на отбора, а само да си намеря билет.

Такава глупост не знам дали съществува някъде...


За дерби мачовете, без такава карта е трудно да се сдобиеш с билет. Бях с най-висок пакет карта на Юве и едвам се вредих с билет за мач с Юнайтед в груповата фаза на ШЛ.
В Италия билетите са поименни също.
Съвсем друг въпрос е какво пречи да вляза с чужда карта на мача.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: metodito и 38 госта