Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10170
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот шивача » 10 сеп 2020 10:14

Tsetsochisloto написа:
шивача написа:
Tsetsochisloto написа:
шивача написа:
Tsetsochisloto написа:
шивача написа:Джудже е назначил за доктор Бочето, даже апчета няма , лекува всичко, мои се пробваш :mrgreen:


Аз че те лекувам и теб, и бочето и жужето...

Абе мини първо през бочето да ти засади надълбоко едни неща, пък после ни ликувай :mrgreen:


Мани тия тъпотии... готов ли си за ново припознаване на нов отбор?

Да, винаги :)


Е, така те искам беее... 100% припок! Че припознае и Левски ... ЕИК, ЕГН ... ФУФА, ФАФА... документ!

Само да купят активите и ги припознавам, а не като оня от ефбетчето, държанката на г-н Божков, който стотинка не е дал и се е кръстил ЦСКА. Такива не припознавам, а напоследък и припозналите го 10-тина фена се отричат от него. Само пълен идиот би им станал фен. Ти тях ли припозна всъщност :mrgreen:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Tsetsochisloto
Мнения: 572
Регистриран на: 24 яну 2020 21:00
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Tsetsochisloto » 10 сеп 2020 10:17

Mitata написа:
Tsetsochisloto написа:
Баце, мани тва без фенове ... че толкова малко припоци на Армията не е имало никога... на път съм да ви приключа...о, Литекс Вековень....


До такава степен опротивяхте на армейците с поведението си, че не се надявай на "свежа кръв". Пропуснахте и шанса за обединение. Ще я карате все така, Цека, ще се превърнете в ентото Царско село и Витоша. Свиквай!

Не се притеснявай за ЦСКА. Заиграем ли по-добре, започнат ли победите над сериозни противници публиката ще се върне.


Кво ше заиграете точно па вие ... на 25 тата година на жуже у футбола... че заиграете Румба у кофа как вика Дебелио... свиквай с мисълта, че ще сме по-добри от вас.... ние сме бъдещето, а вие - Литекс Вековень

Tsetsochisloto
Мнения: 572
Регистриран на: 24 яну 2020 21:00
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Tsetsochisloto » 10 сеп 2020 10:20

шивача написа:
Tsetsochisloto написа:
шивача написа:
Tsetsochisloto написа:
шивача написа:
Tsetsochisloto написа:
Аз че те лекувам и теб, и бочето и жужето...

Абе мини първо през бочето да ти засади надълбоко едни неща, пък после ни ликувай :mrgreen:


Мани тия тъпотии... готов ли си за ново припознаване на нов отбор?

Да, винаги :)


Е, така те искам беее... 100% припок! Че припознае и Левски ... ЕИК, ЕГН ... ФУФА, ФАФА... документ!

Само да купят активите и ги припознавам, а не като оня от ефбетчето, държанката на г-н Божков, който стотинка не е дал и се е кръстил ЦСКА. Такива не припознавам, а напоследък и припозналите го 10-тина фена се отричат от него. Само пълен идиот би им станал фен. Ти тях ли припозна всъщност :mrgreen:


Баце , ръгах малкото ГМО на жуже още от Четвърта лига ... сега ше ръгам и големио Литекс Вековень...абе ако ние купим активите на Христоловия Ботев ... Ботев ли ставаме ? Май не ...

realno
Мнения: 6603
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот realno » 10 сеп 2020 11:37

шивача написа:
Tsetsochisloto написа:
шивача написа:
Tsetsochisloto написа:
шивача написа:
Tsetsochisloto написа:
Аз че те лекувам и теб, и бочето и жужето...

Абе мини първо през бочето да ти засади надълбоко едни неща, пък после ни ликувай :mrgreen:


Мани тия тъпотии... готов ли си за ново припознаване на нов отбор?

Да, винаги :)


Е, така те искам беее... 100% припок! Че припознае и Левски ... ЕИК, ЕГН ... ФУФА, ФАФА... документ!

Само да купят активите и ги припознавам, а не като оня от ефбетчето, държанката на г-н Божков, който стотинка не е дал и се е кръстил ЦСКА. Такива не припознавам, а напоследък и припозналите го 10-тина фена се отричат от него. Само пълен идиот би им станал фен. Ти тях ли припозна всъщност :mrgreen:


Те са кръстени, защото са нов клуб, а вие прекръстени, защото сте Литекс. Има документи. Факт. ;)
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3833
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ivo55 » 10 сеп 2020 12:07

Кажи честно, че 5г. по-късно си стигнал до това прозрение? :lol:

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3986
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот djd » 10 сеп 2020 12:30

Tsetsochisloto написа:
шивача написа:
Tsetsochisloto написа:
шивача написа:
Tsetsochisloto написа:
шивача написа:Абе мини първо през бочето да ти засади надълбоко едни неща, пък после ни ликувай :mrgreen:


Мани тия тъпотии... готов ли си за ново припознаване на нов отбор?

Да, винаги :)


Е, така те искам беее... 100% припок! Че припознае и Левски ... ЕИК, ЕГН ... ФУФА, ФАФА... документ!

Само да купят активите и ги припознавам, а не като оня от ефбетчето, държанката на г-н Божков, който стотинка не е дал и се е кръстил ЦСКА. Такива не припознавам, а напоследък и припозналите го 10-тина фена се отричат от него. Само пълен идиот би им станал фен. Ти тях ли припозна всъщност :mrgreen:


Баце , ръгах малкото ГМО на жуже още от Четвърта лига ... сега ше ръгам и големио Литекс Вековень...абе ако ние купим активите на Христоловия Ботев ... Ботев ли ставаме ? Май не ...

Не бе, Цецо, споко. Вие по принцип не ставате нищо.

Потребителски аватар
***cska***
Мнения: 1062
Регистриран на: 08 юли 2008 14:13
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ***cska*** » 10 сеп 2020 12:57

TNT написа:
Mitata написа:Хондата и неговите съмишленици са се захласнали по ЕИК, било също като ЕГН-то. Баси, ако беше чак толкова важно това ЕИК УЕФА щеше да определи, че ЦСКА-София е Литекс, нищо друго. Само че УЕФА каза точно обратното - ЦСКА-София е различен от Литекс клуб. Следователно Хондата и всички останали, влюбени в ЕИК ще трябва да пият по една студена вода, няма как техните лъжи да хванат дикиш.

Естествено,че ЕИК-то и ЕГН-то не са важни.За БФС и УЕФА е важно какво Митата мисли. :lol: :lol: :mrgreen:


Като сте се хванали толкова за това ЕГН, дай да поразвеселим малко обстановката.

Та... Преди години, след като изучих и се уволних от казармата, започнах работа и дойде момента в който трябваше да се заменят старите зелени паспори с новите лични карти. Отивам аз в полицията, подавам молба и трябваше да изчакам няколко дена. Връщам се там на датата, а тия ми викат: Аааааа, ъъъъъъъъъ - не може! Тука има някаква грешка, ЕГН-то ти е женско! Изображение Как така женско бре, аз съм служил войник? :lol: Изображение И ми го смениха. Написаха ми новото върху гърба на акта за раждане и върху него праснаха един печат "ВЯРНО"!

Та сега по вашата извратена логика, Аз същият човек ли съм или някой друг? Кой по дяволите съм аз и въобще раждал ли съм се? :lol: :lol: :lol: Вкарахте ме в ебати дилемата!
Не е нужно да работиш в аптека, за да бъдеш заобиколен от капути!

realno
Мнения: 6603
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот realno » 10 сеп 2020 13:22

ivo55 написа:Кажи честно, че 5г. по-късно си стигнал до това прозрение? :lol:

Че какво е станало преди 5 г. Винаги съм мислил, че Литекс беше преименуван на Тире преди 4 г. Но сега разбирам че за теб е било факт година по рано. Странно. :)
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Tsetsochisloto
Мнения: 572
Регистриран на: 24 яну 2020 21:00
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Tsetsochisloto » 10 сеп 2020 13:29

djd написа:
Tsetsochisloto написа:
шивача написа:
Tsetsochisloto написа:
шивача написа:
Tsetsochisloto написа:
Мани тия тъпотии... готов ли си за ново припознаване на нов отбор?

Да, винаги :)


Е, така те искам беее... 100% припок! Че припознае и Левски ... ЕИК, ЕГН ... ФУФА, ФАФА... документ!

Само да купят активите и ги припознавам, а не като оня от ефбетчето, държанката на г-н Божков, който стотинка не е дал и се е кръстил ЦСКА. Такива не припознавам, а напоследък и припозналите го 10-тина фена се отричат от него. Само пълен идиот би им станал фен. Ти тях ли припозна всъщност :mrgreen:


Баце , ръгах малкото ГМО на жуже още от Четвърта лига ... сега ше ръгам и големио Литекс Вековень...абе ако ние купим активите на Христоловия Ботев ... Ботев ли ставаме ? Май не ...

Не бе, Цецо, споко. Вие по принцип не ставате нищо.


Баце, вас че ви направим Ловешко Нищо...само гледай...

Tsetsochisloto
Мнения: 572
Регистриран на: 24 яну 2020 21:00
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Tsetsochisloto » 10 сеп 2020 13:30

realno написа:
ivo55 написа:Кажи честно, че 5г. по-късно си стигнал до това прозрение? :lol:

Че какво е станало преди 5 г. Винаги съм мислил, че Литекс беше преименуван на Тире преди 4 г. Но сега разбирам че за теб е било факт година по рано. Странно. :)


Тия врътнаха гъзицата преди 5 г ... та малко се бъркат...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта