Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21565
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 06 юли 2020 22:18

[offtopic]
vlong написа:А ти да си чувал за шанс,,късмет ,и че в животът веднъж ти се дава,веднъж ти се взема,че има някакво равновесие в природата .Не може постоянно да получаваш ,трябва и да дадеш,да печелиш ,ще губиш ,има черно ,има и бяло ,добро ,зло.
Левски късметлийски победи Берое,Славия ни го върна.

Не бих искал да те обидя, но гледаш на реалността по нереалистичен начин. В случая.[/offtopic]

vlong
Мнения: 4775
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 06 юли 2020 22:32

Казвай си каквото ти е на душата,аз дойдох от ада на Топ спорт,така че едва ли можеш да кажеш нещо по-обидно от онези.
САМО ЛЕВСКИ!

Nilim
Мнения: 284
Регистриран на: 28 дек 2019 08:51

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Nilim » 06 юли 2020 23:48

tatusindo написа:
metodito написа:Аз пък не виждам нещо погрешно да си търсиш това, което ти се полага. Особено, когато става за шестцифрена сума в евро, вероятно. Ако има някой за критика в ситуацията, смятам, че това е Колев. Раздавал пари нашия. То "Черепа плаща" (къде е емотиконката с човечето с пурата?). Подписва едни договори - аре, влачи ся. Прибира си аверчета. На НАП - ой, ма си имаме специалист по женски футбол, майна, какво знаеш?! Та Хубси за много неща го троля, но за това не мисля, че заслужава. Сиренето все още си е с пари.

Да - няма нищо погрешно - НО НЕ И В ТАЗИ ФИНАНСОВА СИТУАЦИЯ И НЕ ОТ ЛЕВСКАР, какъвто уж е Хуби ..... Разбирам да беше Дельо да си ги търси парите, но най-малкото досега щяха да са си стиснали ръцете на каквото му предложат от ръководството, да не говорим на фона на това което 'свърши' Хуби, че и заплати не трябва да му се дават ...

И само да питам какво точно сирене е Хуби, защото за мен е едно здраво мухлясало .....

Пари да отписва или да чака дълго може да си позволи богат човек. Или някой, на който са му гарантирани доходи и занапред. Стоичков.. Бербатов, такива хора... Не и Хубчев. Нито е толкоз паралия, нито има гаранция че скоро ще води отбор, а ако води почти сигурно ще е на далеч по-ниска заплата.
Това, че финансовата ситуация в отбора е такава не променя нещата. Всеки иска да яде, всеки си търси парите ако не знае кога ще взима и от друго място (и колко).

Мухлясало сирене? Може би. Но за да има такъв договор някой му го е разписал И все пак въпреки че тъй като е прекрасно запознат с българската действителност е бил наясно, че оставаме без основните си източници на доходи (Божков и свързаните с него компании) стоя в отбора, не взимаше пари, може би дори още щеше да е на Герена ако не беше уволнен. Е, уволниха го, в отговор си иска парите - нормално.

Крайно време е нашите футболни шефове да се научат, че заплати и неустойки се плащат, за предпочитане преди да се стигне до съд. Ако се научат може би ще мислят малко повече преди да подписват договори.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21565
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 07 юли 2020 01:02

[offtopic]
vlong написа:Казвай си каквото ти е на душата,аз дойдох от ада на Топ спорт,така че едва ли можеш да кажеш нещо по-обидно от онези.

Не бих и го направил, vlong. Какъв е тоя "ад", не знам. Аз от 13 години имам три регистрации в такива онлайн пространствва: фейсбук, тук, и един форум, който няма общо със спорт и съм доста неактивен участник.[/offtopic]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23291
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот W84me » 07 юли 2020 10:27

Що Левски играе отново в жегата? А Тирето пак в 20:30? Каква е логиката?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Corwin » 07 юли 2020 10:36

https://gong.bg/bg-football/efbet-liga/ ... iia-596141 - това ако стане, ще е изключително зле както в спортно, така и в управленско отношение.

krumeto
Мнения: 3797
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот krumeto » 07 юли 2020 10:38

W84me написа:Що Левски играе отново в жегата? А Тирето пак в 20:30? Каква е логиката?
Нямате ковач, който да подковава конете.
Или може би имате, но си гледа бутоните на "трандафорите". Не смее да погледне по-напред!
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

scooool
Мнения: 777
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот scooool » 07 юли 2020 10:54

Някой гледал ли е Папазов по отблизо! Вярно, че игра с розовите веднъж, но ми е блед спомена. Ако го подарим на Венци като близнаците и излезне играч, много ще ме яд! Най- вече да чета на дебелия глупостите.

На линия
Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4352
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 07 юли 2020 11:31

Някой да знае къде може да се намери запис от мача със Славия ?
Искам да увековеча "финтовете" на Здравно в края на мача

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21565
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 07 юли 2020 12:02

Corwin написа:https://gong.bg/bg-football/efbet-liga/multimedia/video/iunosha-na-levski-poema-kym-slaviia-596141 - това ако стане, ще е изключително зле както в спортно, така и в управленско отношение.

Айде, още некое милионче за Стефанов. :lol: Нека му е зле. На мен пък ми беше странно, че са освободили този Ремзи Неджип. Има в 17 мача, 14 гола.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=0Ouj46nzJM0[/youtube]

Луков си го помним като юноша на Левски. Тогава не беше такъв, че да кажем как става за вратар на Левски

:lol:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: goltupan, LoveAndPeace, Testa_di_Legno и 26 госта