Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Corwin » 03 юли 2020 18:21

loko29 написа:Един ден ще стане нещо подобно и тирето ще си отидат в Ловеч и ЦСКА ще е чист като "момина сълза" тя тяхната е ясна.Синята приказка е по сложна за момента не знам защо допуснаха Витоша да изпадне но и тук има варианти.

Споко, те и Литекс бяха изхвърлени една година след един мач. Ще ребрандираме и лигата само за нас, пътят е утъпкан :D

Mitata
Мнения: 6667
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Mitata » 03 юли 2020 18:42

Kotooshu написа:Чаво: Исках да бием ЦСКА, но бихме Литекс

"Исках да бием ЦСКА, но бихме Литекс. Все пак и така е сладко, защото нашият отбор е поне пет пъти по-евтин от техния. Парите обаче не играят на терена. Там трябва сърце и нашите момчета показаха, че са силни мъже с характер, каквито има много малко по другите отбори", каза той пред "Меридиан Мач".


https://www.sportal.bg/news.php?news=850846

:lol: :lol: :lol:



Още един далтонист, който не умее да различава червено от оранжево. Освен това е неграмотен, плюс че бърка София с Ловеч. Старост нерадост.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23917
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 03 юли 2020 21:03

[offtopic]На Бочето под вода да му го барате 8-)[/offtopic]
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Tsetsochisloto
Мнения: 572
Регистриран на: 24 яну 2020 21:00
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Tsetsochisloto » 03 юли 2020 21:11

Джуджето да ме плаши по телефона с некво магаре на име Бочето....много ниско ниво на ЦСКА - София ....ебати селяка... това е нивото и на феновете на отборчето му.

Serafim
Мнения: 5265
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Serafim » 03 юли 2020 21:38

damyanov1963 написа:
Testa_di_Legno написа:
delqnski47 написа:
Testa_di_Legno написа:Голямо желание, гледам, има от страна на феновете на "Левски" и "ЦСКА-София" едните да се изкарат за "морални" в противовес на другите, при положение, че: а) нито от едните, нито от другите изобщо нещо зависи; б) и двата клуба са жертви на една и съща порочна система, от която няма как да излезнат "чисти"...
Пеевски, четох по-горе, бил "символ на Злото" в България и, сиреч, нямало как феновете на "Левски" да продължават с чиста душа да да подкрепят отбора си, понеже въпросният символ бил дарил пари за клуба... Оставям настрана всичко останало, но ми е интересно за #кой ( :lol: ) от благодетелите (явни и скрити) на водещите футболни клубове в България може да се твърди, че е символ на Доброто, та да могат феновете на въпросния отбор първи да хвърлят камъка. :mrgreen:

Адашчето вдигна цяла България на крака преди няколко години, има си хас да не е Символът на Олигархията и Злото :arrow:

Пък Ганчев, от друга страна, е символ на отрудения пролетариат и Доброто. 8-)

Е как да не е, той човеко строй къщи за пилци, а кой му не изнася му ви вика по есемесо - Мършо :lol:


Мършо, ама с р малък. :D

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23917
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 03 юли 2020 21:40

Tsetsochisloto написа:Джуджето да ме плаши по телефона с некво магаре на име Бочето....много ниско ниво на ЦСКА - София ....ебати селяка... това е нивото и на феновете на отборчето му.

А така, доуточни, ако някой не е разбрал 8-)
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Martinez1948
Мнения: 1385
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Martinez1948 » 03 юли 2020 22:58

delqnski47 написа:
Martinez1948 написа:NAZIоналния

От всичките ти глупости най-накрая да напишеш нещо смислено 8-)

Уважаеми, господин Иванов нещата, които ги пиша са казани от Росен, Иван, Ганчев, адвокатите на Ганчев, Пламен Марков, Жеков, Майкъла и всички припознавачи-лидери ! Само дето те като ги кажат на тях нещо ни им оспорвате ! Що така ?
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”

Tsetsochisloto
Мнения: 572
Регистриран на: 24 яну 2020 21:00
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Tsetsochisloto » 03 юли 2020 23:08

delqnski47 написа:
Tsetsochisloto написа:Джуджето да ме плаши по телефона с некво магаре на име Бочето....много ниско ниво на ЦСКА - София ....ебати селяка... това е нивото и на феновете на отборчето му.

А така, доуточни, ако някой не е разбрал 8-)


Оня го пратих да яде фурми... тоя че го правим кво си искам....

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9390
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Без цензура!

Мнениеот bubka » 03 юли 2020 23:14

LoveAndPeace написа:
bubka написа:
Tsetsochisloto написа:Левски отива в А окръжна. Още 3 години ще ги чакаме за дерби. Дотогава ще бъхтим ловешките Бочета.....


Няма, баче Цецо, няма да отидат в А окръжна. Не гледаш ли, че цялата мафия и олигархия стои зад тях. Да, конкретно в момента не наливат пари в тях, все пак тия хора са бизнесмени, а Левски са тотално умрели кучета, всяка стотинка вложена там носи -100% възвращаемост, но когато дойде баш най-крайният момент и няма как да не се даде, за да не изпаднат, тогава винаги намират начин да вложат пари там. Било чрез "дарения", било като изнудват и заплашват някой бизнесмен да им помага, но няма да ги оставят. Според мен една от причините да ги държат така е заради София-Запад, откъдето вероятно голяма част от политическият елит се снабдява с дрога. Така, прикрити зад клуб от А група им е много по-лесно да си вършат дейността, докато ако са в А окръжна или В, предполагам би било много по-трудно.

:lol: :lol: Тая вашата лудост :lol: граници не признава. Преди няколко месеца беше - Как , Левски , ще му намерят спонсор , ще им пратят спонсор , ще им принудят спонсор.
Сега като няма спонсор , обърнахте плочата - То верно , че сега спонсор няма , ама дойде ли момента ще им намерят. :roll: :roll:


Ами аз колегите какво са писали по темата нямам идея, за да говориш в множествено число като "нашата" лудост, но е факт, че се намериха достатъчно "дарения" тогава чрез Шиши. Сега са оставили на Наско да се оправя, но ако се стигне до момент, където няма да може пак ще измислят нещо.
Но пък, ако действително твърдиш, че няма как да се намери, може и действително така да е, не знам със сигурност, то тогава сори пич, А окръжна е в кърпа вързана и е съвсем, съвсем близо.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Martinez1948
Мнения: 1385
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Martinez1948 » 03 юли 2020 23:15

По ловешка логика не трябва ли фирмата Ред Анималс да е наследник на автентичният ЦСКА !?!
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: PorcoRosso и 33 госта