Левски - Славия | 04.07.2020 | 18:00 часа

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Левски - Славия | 04.07.2020 | 18:00 часа ?

Мнениеот Corwin » 01 юли 2020 23:29

metodito написа:
Corwin написа:Как го виждате съставчето?
Михайлов
Горанов - Холмар - Каргас - Найденов
Славчев Райнов
Спиерингс
Паулиньо - Робърта - Иванов

Славчев сигурно ли е, че ще играе? Как го виждам, добър си е.
Не моа разбера защо това не се направи още преди година. Бе ти нямаш пет лев се обършеш... Толкова за Черепа и старите (вкл. Чери) светли ръководства. А и мисля, че може една подобна 11-рка да се оптимизира още откъм бг. Примерно Каргас може спокойно това, което върши да го върши българин. С Холмс не мисля, че е така. Или поне аз не се сещам в момента. Също и Паулиньо, ако не се промени малко. От Здравко. Е, на вратата предпочитам Миятович, ама...


Това си е моето предположение спрямо най-доброто, което имаме. Иначе съм съгласен с теб като цяло.

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: Левски - Славия | 04.07.2020 | 18:00 часа ?

Мнениеот helic » 01 юли 2020 23:32

Corwin написа:
metodito написа:
Corwin написа:Как го виждате съставчето?
Михайлов
Горанов - Холмар - Каргас - Найденов
Славчев Райнов
Спиерингс
Паулиньо - Робърта - Иванов

Славчев сигурно ли е, че ще играе? Как го виждам, добър си е.
Не моа разбера защо това не се направи още преди година. Бе ти нямаш пет лев се обършеш... Толкова за Черепа и старите (вкл. Чери) светли ръководства. А и мисля, че може една подобна 11-рка да се оптимизира още откъм бг. Примерно Каргас може спокойно това, което върши да го върши българин. С Холмс не мисля, че е така. Или поне аз не се сещам в момента. Също и Паулиньо, ако не се промени малко. От Здравко. Е, на вратата предпочитам Миятович, ама...


Това си е моето предположение спрямо най-доброто, което имаме. Иначе съм съгласен с теб като цяло.

добро предположение, ама Каргас е наказан.
Последните два мача пък ще ги играем без Холмар, т.е. тая двойка централни няма да я видим повече този сезон

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Левски - Славия | 04.07.2020 | 18:00 часа ?

Мнениеот Corwin » 01 юли 2020 23:46

helic написа:добро предположение, ама Каргас е наказан.
Последните два мача пък ще ги играем без Холмар, т.е. тая двойка централни няма да я видим повече този сезон

Ох, значи ще гледаме Юруков и/или Илиев :D

Потребителски аватар
tatusindo
Мнения: 9052
Регистриран на: 19 май 2010 14:00
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Левски - Славия | 04.07.2020 | 18:00 часа ?

Мнениеот tatusindo » 02 юли 2020 10:01

Райнов - централен до Холмарката .... В центъра ще е голяма дупка без Тиамката ....Дано имаме късмет ;)
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34853
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Левски - Славия | 04.07.2020 | 18:00 часа ?

Мнениеот MuFc1878 » 02 юли 2020 10:22

До мача с белите на още някой да му бъде прекратен договорът? От нас всичко е възможно :lol: Учебната година вече свърши и някой от юношите да не са по морето :mrgreen:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски - Славия | 04.07.2020 | 18:00 часа ?

Мнениеот modor » 02 юли 2020 10:23

Ще гледаме млеката на чичо Гошо 8-)
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
greenday
Мнения: 196
Регистриран на: 04 юли 2013 10:15
Контакти:

Re: Левски - Славия | 04.07.2020 | 18:00 часа ?

Мнениеот greenday » 02 юли 2020 11:40

Бием ли... еми окупираме си второто място и избягваме бараж. Въпреки всички гадости и с повече млади Левски пак има за какво да се бори.
Завинаги оставам аз левскар-верен на отбора си докрай!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12459
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски - Славия | 04.07.2020 | 18:00 часа ?

Мнениеот TristaNNN » 02 юли 2020 11:57

Бързате със сметките за второ място, после да няма "Всички вън!". :? Ами ако закучум един хикс със Славия? Ами ако Разград даде на пишман финалистите в неделя? А Локо къде ги забравяме? Има още цели три мача, а второто място е най-несигурното нещо в републиката към днешна дата.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: Левски - Славия | 04.07.2020 | 18:00 часа ?

Мнениеот helic » 02 юли 2020 12:06

TristaNNN написа:Бързате със сметките за второ място, после да няма "Всички вън!". :? Ами ако закучум един хикс със Славия? Ами ако Разград даде на пишман финалистите в неделя? А Локо къде ги забравяме? Има още цели три мача, а второто място е най-несигурното нещо в републиката към днешна дата.


защо да са сметки. Просто установяваме фактите. А те са че повечето неща зависят от нас.
Отделно, моят много, ама много лек оптимизъм е свързан с положението при другите отбори, т.е. че не е кой знае колко по-добро от при нас.
А при нас - множество проблеми. Имаме три мача в рамките на десет дни, които ще трябва да изкараме с един меко казано орязан състав без кой знае какви възможности за ротации и смени, особено в частта му централни защитници и дефанзивни халфове.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3272
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Левски - Славия | 04.07.2020 | 18:00 часа ?

Мнениеот alexdb » 02 юли 2020 23:04

Corwin написа:
metodito написа:
Corwin написа:Как го виждате съставчето?
Михайлов
Горанов - Холмар - Каргас - Найденов
Славчев Райнов
Спиерингс
Паулиньо - Робърта - Иванов

Славчев сигурно ли е, че ще играе? Как го виждам, добър си е.
Не моа разбера защо това не се направи още преди година. Бе ти нямаш пет лев се обършеш... Толкова за Черепа и старите (вкл. Чери) светли ръководства. А и мисля, че може една подобна 11-рка да се оптимизира още откъм бг. Примерно Каргас може спокойно това, което върши да го върши българин. С Холмс не мисля, че е така. Или поне аз не се сещам в момента. Също и Паулиньо, ако не се промени малко. От Здравко. Е, на вратата предпочитам Миятович, ама...


Това си е моето предположение спрямо най-доброто, което имаме. Иначе съм съгласен с теб като цяло.


Ако ще градим отборче от българи и левскари да пускат на тезгяха Спирингс, Робърта и Паулиньо и да си прибираме Вутов, Балтанов и Илия Димитров за резерва на Костов и да търсят двойка централни. Едва ли ще сме особено по-слаби.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Cooler, krumeto и 31 госта