За Левски, Истината, Свободата! 15:02 | 14:45 часа

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

SANSIRO7
Мнения: 2227
Регистриран на: 14 май 2010 16:12
Контакти:

Re: За Левски, Истината, Свободата! 15:02 | 14:45 часа

Мнениеот SANSIRO7 » 15 фев 2020 22:43

meteorit написа:Абе зомбита заврете си тактиките някъде :!: Днес трябваше сектор Б да е армия от лъвове, 3 към 1 срещу оранжевите. един път не се запя ББПП, повечето време пееха 20% от присъстващите :?: София запад са гнусни герберски педали с онова арменче еврейче говорител, когато и да стане сапунерка му е късно :idea:

Мижав сектор Б с никаква подкрепа, всички ли сте приспани от бойковите коври, а. Тия от литекс са ясни, ами къде са сините, които трябва да са пример :?: Цялата държава е блато, защото си мълчат гнидите. Днес трябваше Б и А да са врящ котел, ама се примири тоя народ да гние под водачеството на едно гнусно гербаво еврейско лайно, наречено боклук борисов. Трябва борба, но народа е неадекватен, днес нямаше и намек 18 000 сини да отидат пред парламента, нямаше я синята преса, те от микре си бяха хиляда човека ами защо сините ги нямаше. Нашия народец е тотално сбъркан, тук боклука се търпи до 101, промити ссварени мозъчета.

А защо реши, че всички хора се интресуват от политическите ти щения?

Fbf
Мнения: 1606
Регистриран на: 20 дек 2018 20:31

Re: За Левски, Истината, Свободата! 15:02 | 14:45 часа

Мнениеот Fbf » 15 фев 2020 23:18

От отсрещния лагер започват да червят бузки, че подкрепят Литекс...
ВИЕ СТЕ ЛИТЕКС
Изображение

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: За Левски, Истината, Свободата! 15:02 | 14:45 часа

Мнениеот phd » 15 фев 2020 23:40

"Хиляди фенове на "Левски" се включиха в шествието, подкрепящо изпадналия във финансова криза тим. Те тръгнаха от бул. "Тодор Александров" и освиркаха правителството, преминавайки пред сградата на Министерския съвет. Скандираха обиди към премиера Бойко Борисов, който сам се определи за "болен левскар".

След това шествието под надслов "Левски, ти си всичко за нас" се спря пред паметника на Васил Левски в София и завърши при националния стадион "Васил Левски"."

Все пак......

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: За Левски, Истината, Свободата! 15:02 | 14:45 часа

Мнениеот Elliah » 16 фев 2020 03:15

Кофти мач... Не че съм очаквал друго :) Таман се радвах, че по време на подготовката няма контузени и глей са кво стана още на първия мач.
Гледам, че по-горе драматизирате,че сме излезли без нападател. Идеята хич не беше лоша, но изпълнението не беше на нужното ниво по ред причини. Потрошаването на Райнов в 8-мата минута, също не помогна много за цялостното представяне.
За мен единствената грешка на Хубчев беше, че пусна Славчев при контузията на Райнов. ОК, губиш една смяна щот човека контузен, ама защо пускаш неготов играч за да загубиш още една смяна. Рутиниран тренер не би трябвало да прави такива елементарни грешки.
От нашите ми харесаха Нашименто, Холмар и Рейш (въпреки картона). Учудващо, като се има предвид,че би трябвало точно чужденците да сдадат първи багажа при финансови неуредици. От българчетата само Лозев за малкото минути, които изигра ми хвана окото. Иначе Доктора,Миланов, Паулинчо, Стаси, Горанов ,че и Миятович доста посредствени този път. Славчев не игра добре, но не мога да го съдя при положение, че не е готов за игра.
Продължаваме напред! Ще видим докога :)

skitnik32
Мнения: 382
Регистриран на: 24 юли 2008 20:15
Контакти:

Re: За Левски, Истината, Свободата! 15:02 | 14:45 часа

Мнениеот skitnik32 » 16 фев 2020 08:19

Elliah написа:Кофти мач... Не че съм очаквал друго :) Таман се радвах, че по време на подготовката няма контузени и глей са кво стана още на първия мач.
Гледам, че по-горе драматизирате,че сме излезли без нападател. Идеята хич не беше лоша, но изпълнението не беше на нужното ниво по ред причини. Потрошаването на Райнов в 8-мата минута, също не помогна много за цялостното представяне.
За мен единствената грешка на Хубчев беше, че пусна Славчев при контузията на Райнов. ОК, губиш една смяна щот човека контузен, ама защо пускаш неготов играч за да загубиш още една смяна. Рутиниран тренер не би трябвало да прави такива елементарни грешки.
От нашите ми харесаха Нашименто, Холмар и Рейш (въпреки картона). Учудващо, като се има предвид,че би трябвало точно чужденците да сдадат първи багажа при финансови неуредици. От българчетата само Лозев за малкото минути, които изигра ми хвана окото. Иначе Доктора,Миланов, Паулинчо, Стаси, Горанов ,че и Миятович доста посредствени този път. Славчев не игра добре, но не мога да го съдя при положение, че не е готов за игра.
Продължаваме напред! Ще видим докога :)



много хубав и точен коментар. само за славчев искам да вметна. Незнаем причината да не пусне холандеца, пък и той е офанзивен халф. за да пусне славчев явно не е имал друга опция която да изпълни добре замисъла на тактическата постройка

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5201
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: За Левски, Истината, Свободата! 15:02 | 14:45 часа

Мнениеот koisa » 16 фев 2020 08:55

Не знам кога и как разгадахте замисъла в тактиката на Хубчев, ама на мен от сектор А ми се видя, че толкова халфове на терена повече си пречат, отколкото да владеят средата. Не случайно онези на моменти с един пас разсичаха цялата халфова линия.
Това, което забелязвам в пореден напечен мач е, че като не се получат нещата според плана, няма план Б. Няма нещо, с което да бъде изненадан противника. Дали ще е смяна на местата на играчите, дали ще е смяна във формацията.
Освен това играем доста бавен и предвидим футбол, което трудно може да изненада противник, който си е научил урока преди мача.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: За Левски, Истината, Свободата! 15:02 | 14:45 часа

Мнениеот Warped » 16 фев 2020 09:02

Мен ме е срам от тоя мач.
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21521
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: За Левски, Истината, Свободата! 15:02 | 14:45 часа

Мнениеот metodito » 16 фев 2020 09:29

За мен тея, с които играхме вчера са по-слаби от Локото, че и от Черно море. Или може би с този треньор са такива. И е много удобно да се прехвърля вината на играчите, но те не са лоши футбалери, особено за ППЛ, не се тренират сами, не се поставят сами на терена. Оставянето на Костов на пейката беше срамно! Но не толкова, колкото да останеш с човек повече при 0-0 и да пуснеш дефанзивен футболист. Треньорска смяна не е решение в момента на фона на всичко друго. Но нещата няма да се променят, а в репешажите - ако оцелеем до тогава - ще ядем голям бой. Пак подчертавам, ако оцелеем, това не е преходна година. Няма развитие в никакво отношение. Това, което е положително, надявам се, е че следващият треньор на "Левски", ще завари един готов колектив и добри футболисти, като Миятович, Костов, Холмар, Лозев, Робърта, Славчев, Стаси. Този отбор има офанзивен потенциал.

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: За Левски, Истината, Свободата! 15:02 | 14:45 часа

Мнениеот honda » 16 фев 2020 10:38

Сега след като преспах след мача и би трябвало да съм по-спокоен ще се опитам да направя по-спокоен коментар на мача.
Мисля,че това ,че нашите не играха добре няма да бъде голяма изненада. Но нека да приемем ,че и ситуацията не се разви според плана на треньора. - първо контузия на основен футболист в самото начало. Заменя го не напълно възстановен ,който в 20-та минута след съприкосновение беше непълноценен и на практика беше изключен от играта.След като на практика цял мач си играл с човек по-малко срещу отбор ,който според трансфермаркет струва повече от нас за мен 0:0 не е толкова лош резултат. Ясно че всички искахме друго ,но просто така се разви мача. Защо не беше пуснат холандеца- от това ,което разбирам ,ръководството ще се опита да го продаде, в създадената ситуация не можем да си позволим заплатата му ,а ако запише и една минута със нас ще стане непродаваем и най-вероятно ще си тръгне като свободен агент и с дължими заплати към него.
Колкото и да ми е неприятно в момента спортно-техническите проблеми не са ни най-големите проблеми.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3166
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: За Левски, Истината, Свободата! 15:02 | 14:45 часа

Мнениеот wilge » 16 фев 2020 11:35

popokutepetel написа:
blue avalanche написа:За Хубчев отдавна си казах мнението.
Обаче тук го носеха на ръце...
Ст.Иванов бил супермегаултраталанта на България. Бъдещето на Левски... Дрън-дрън...
Миланов бил капитанът с главно К. Мъжкар, левскар, ала-бала... Дрън-дрън.
За какво са в отбора Мохамед, Здр.Димитров, Алар...? Кой ги докара? И като ги докара, що не ги пуска?
Въпроси, въпроси...
Петков, откакто е директор, какво е свършил?

Като те чета направо се чудя как още не си извадил некой лев да купиш Левски и да станеш едновременно президент, треньор, скаут, а що не и масажист защото определено ги чаткаш всички тия неща. Апропо карта купи ли си? Защото е видно, че билет не си.

Не знам дали Лавината ще купи Левски, но има индикации за нов собственик. Мисля, че се правят първи крачки към това. На този ранен етап не се коментира. Личи си от странната нервност на ПК. А как надменно наглееше миналата пролет! Лъжата я нямаше за нищо. Безличният ИП също не го виждам в Левски. ПХ със страхливия си подход и несполучливите трансфери не вярвам да спечели трофей. В Левски има недостиг на футболисти с характер. Такива като Живко, Холмар, Горанката, Райнов и Славчев. Не всички от тях, обаче, имат качества да играят на Герена. Мекотели като Стаси, Паулиньо, Мазурек и Насиру колкото щеш. Но те не могат да устоят на битка, а головете им са срещу слабаците. А срещите в първата шестица ще са битки. На характери, тактически постройки, технически умения и физически сили.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 33 госта