Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4330
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 03 фев 2020 14:40

pomiqrat написа:Нито Левски, нито ЦСКА има милиони фенове, за да се съберат 100 хил ентусиасти, кото да отделят по 20 лв. на месец. В България има 3 млн. работещи (1.6 мъже и 1.4 жени). От тях статистиката показва, че 1,5 са на митимална заплата. Да речем, че само милион са на такава. Колкото и да не им се вярва на софиянци такива са възнагражденията в малките градове, а на висшистите дават 900-1000. Остаха 2 млн. Махаме милион жени. Остават милион потетциални инвеститори (ако вярваме на рейтинга на диема 350 хил е най-големият брой зрители на футболно събитие). От тях да има по 4-5 хил, които наистина да се вълнуват от Левски и ЦСКА и биха им дали пари.

Доста хора споделят подобно мнение.
Доста хора забравят обаче , че последните 20 години най-големият инвеститор в България са българите в чужбина.
За мен таргет групата е между 100 и 200 хиляди човека.

realno
Мнения: 6590
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот realno » 03 фев 2020 14:50

tamkuan написа:Ако се пуснат акции на пазара , всеки ще помогне според възможностите си и може да се осигури 4-5-6 месеца сигурност , която да даде време за реакция на някой ,,болен левскар'' с финансови възможности , и нужда от реклама. За 30 милки на година ще има най-голямата и ефтина рекламна кампания на света.

Кой ще и купи акции от един фалирал клуб? Никой. Тук говорим за спасяване на клуба от фалит и издържането му до неговото стабилизиране. Когато Левски се стабилизира и потръгнат нещата /вярвам в това/, тогава акциите ще станат привлекателни и на по висока цена. Когато дойде истински инвеститор, а не парашутист ще трябва дълбоко да се бръкне за да получи акциите. Освен това продажбата на акции на един фалирал клуб ще има само еднократен ефект. Това помогнали на умрялото ЦСКА? Не. Защото клуба се нуждае от продължително финансиране, а не еднократно събиране на някакви пари, които няма да стигнат за нищо. За това смятам, че една публична сметка би помогнала повече в момента от продажбата на някакви акции, от които не се знае колко ще се продадат.
П. С. Но първо трябва да получим акциите, защото сега не са наши.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
shampi
Мнения: 222
Регистриран на: 25 мар 2008 14:06
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот shampi » 03 фев 2020 15:15

Някой дочул ли е нещо, че следващия който ще се заеме с Левски ще бъде или Чандъров или Брат Домусчиев?
И че държавата прави всичко възможно за да няма мач на 15-ти февруари, защото ги било страх от мач с много публика.
ЗАВИНАГИ ОСТАВАМ АЗ ЛЕВСКАР !
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДО КРАЙ!
АЗ НЕ ЩЕ ГО ПРЕДАДА !
ЗА НИЩО НА СВЕТА !
ЗА ЛЕВСКИ АЗ НА ВСИЧКО СЪМ ГОТОВ !!!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9399
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 03 фев 2020 16:08

Генералният спонсор на Левски се отказа от клуба, "сините" вече търсят други варианти
https://www.sportal.bg/news.php?news=826288
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

miasanmia1900
Мнения: 185
Регистриран на: 21 юли 2013 22:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот miasanmia1900 » 03 фев 2020 16:25

С цялото ми уважение към всички,които чертаят някакви схеми с пари от феновете,но вие просто не живеете на тази планета.Абсолютно невъзможно е да издържаме Левски дори и на санитарния минимум(тук не визирам сумата от 1.5 млн. на месец,а доста по-малка сума).И ще го обесня за пореден път защо е невъзможно.Има ли клуб в Източна Европа,който да се издържа от феновете.Нещо повече мисля че всички грандове в Източна Европа си имат "бащица".Това е така основно ,защото НИЕ живеем в Източна Европа.Такъв ни е стандарта на живот.Нямаме такива възможности.Стига сме си говорили глупости по тази тема.Ние първенството няма да го започнем.Това вече трябва да ни е ясно.Прави се абсолютно всичко възможно да не започнем.Най-големия проблем се явяват акцийте,които в момента ги държи лице арестувано в държава извън ЕС.Това лице скоро в България няма да се прибере.За това и не виждам как акцийте дори някой да ги иска,ще бъдат прехвърлени.Тук не знам как точно стоят нещата юридически,но мисля че е невъзможно.Никой няма да тръгне да дава пари без акцийте.Изпуснахме си шанса да се вдигнем.Сега вече е късно благодарение на "най-големия и болен левскар" и с любезното съдействие на бизнесмените от НКП и СЗ.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Warped » 03 фев 2020 16:41

Ами айде тогава. Давидим далище фалира Попов като е толко надъхан. И дали ще има неустоики за неспазване на спонсорския договор.
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот modor » 03 фев 2020 16:41

Изображение
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5201
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот koisa » 03 фев 2020 16:48

https://www.sportlive.bg/bgfootball/lev ... 30074.html

Тук пише, че не е вярно... :lol:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4330
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 03 фев 2020 16:48

mikata написа:Генералният спонсор на Левски се отказа от клуба, "сините" вече търсят други варианти
https://www.sportal.bg/news.php?news=826288

Не че не се очаква , но тази "новина" е от типа - Една баба каза.
Гонг цитират "фенски групи" , докато Спортал се позовават на думи на човек за който никой нищо не знае ...........и разбира се не пропускат да ни подсетят за светлината в тунела - Найденов бил готов да дава пари.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9399
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 03 фев 2020 16:51

Владимир Стоянов от Спортал е навътре с нещата и е приятел е на Павел Колев
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта