efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна) , Неделя

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши срещата

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

rane
Мнения: 1779
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна) , Неделя

Мнениеот rane » 15 сеп 2019 21:15

Dani Kiki написа:
goshopileto написа:Ако бяха отменили такъв кристално чист гол на Левски, тук досега щеше да има 3 страници плювни по БФС и съдиите!

Когато дърпаш защитник с две ръце няма ли фаул?

Остави ги. Такива хора винаги плюят срещу Левски. Очевиден фаул на играча на Черно море, става кристално чист гол. Нищо ново под слънцето.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22858
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна) , Неделя

Мнениеот NOMER14 » 15 сеп 2019 21:16

ChelseaFUN написа:Май не е само при наличие на ВАР. Не знам, но като гледах финала за Суперкупата на Европа почти всяка засада се забавяше при това доста повече от сегашната ситуация.

Някакви пикли пуснаха тогава за съдии.

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна) , Неделя

Мнениеот gzagorov » 15 сеп 2019 21:17

ChelseaFUN написа:Не знам, ама Горанката ми пълни душата. Особено в атака е идеален. Бърз, има удар, когато трябва и най-важното - оправил си е бая паса. Направо му е сложи на главата!

Притеснителното е, че Горанката е някакъв master level в българското първенство, обаче преди седмица на Уембли го видяхме, заедно с останалите "мастъри", колко струва.
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

Потребителски аватар
ChelseaFUN
Мнения: 2463
Регистриран на: 23 фев 2013 16:32
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна) , Неделя

Мнениеот ChelseaFUN » 15 сеп 2019 21:19

gzagorov написа:
ChelseaFUN написа:Не знам, ама Горанката ми пълни душата. Особено в атака е идеален. Бърз, има удар, когато трябва и най-важното - оправил си е бая паса. Направо му е сложи на главата!

Притеснителното е, че Горанката е някакъв master level в българското първенство, обаче преди седмица на Уембли го видяхме, заедно с останалите "мастъри", колко струва.

Много ясно, че само за нашето първенство :lol: Къде го сравняваш в мача срещу Англия? Там целия отбор са суперзвезди. Много далеч от нивото им. :lol:
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/B4/7E/93e189f21ab0b47e.png[/wrapimg][/center]

vvessel
Мнения: 4375
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна) , Неделя

Мнениеот vvessel » 15 сеп 2019 21:21

Не познах резултата де*ба :mrgreen: Дадох 2:1 с гол на Ст. Иванов и като направихме 3:0 на косъм да ме разочароват нашите :lol:
Иначе головете на Морето съвсем правилно ги отмениха, по-точно не ги зачетоха, защото има сигнал преди това. При първия имах съмнения, но при внимателно изглеждане на повторението се вижда как Димов се подпира с лакти на двама на гърбовете, а Холмар направо го събаря. При втория има човек в засада и при центрирането и при втория пас.
Иначе оранжевото мрънкане гали ухото, поради очевадна некомпетентност.

На линия
Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23256
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна) , Неделя

Мнениеот W84me » 15 сеп 2019 21:25

gzagorov написа:
ChelseaFUN написа:Не знам, ама Горанката ми пълни душата. Особено в атака е идеален. Бърз, има удар, когато трябва и най-важното - оправил си е бая паса. Направо му е сложи на главата!

Притеснителното е, че Горанката е някакъв master level в българското първенство, обаче преди седмица на Уембли го видяхме, заедно с останалите "мастъри", колко струва.

Горанов не игра на Уембли. Най-добрият ляв бек в БГ в момента. Живко обаче трябва да влиза само на смяна.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна) , Неделя

Мнениеот helic » 15 сеп 2019 21:26

ChelseaFUN написа:Не знам, ама Горанката ми пълни душата. Особено в атака е идеален. Бърз, има удар, когато трябва и най-важното - оправил си е бая паса. Направо му е сложи на главата!

И мен ме кефи в нападение напоследък.
Ама в защита доста често е потресающ. Ей го днес как се остави да го надиграят и да я центрира покрай него в наказателното....
Но в атака вече си знаят и кътните зъби с Паулиньо и им се получава.

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна) , Неделя

Мнениеот helic » 15 сеп 2019 21:27

W84me написа:
gzagorov написа:
ChelseaFUN написа:Не знам, ама Горанката ми пълни душата. Особено в атака е идеален. Бърз, има удар, когато трябва и най-важното - оправил си е бая паса. Направо му е сложи на главата!

Притеснителното е, че Горанката е някакъв master level в българското първенство, обаче преди седмица на Уембли го видяхме, заедно с останалите "мастъри", колко струва.

Горанов не игра на Уембли. Най-добрият ляв бек в БГ в момента. Живко обаче трябва да влиза само на смяна.

И кой да е титуляр на десния бек в момента? :roll:

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна) , Неделя

Мнениеот helic » 15 сеп 2019 21:29

Инак ми се ще да видя при сегашната централна двойка защитници Реиш да играе дефанзивен пред тях.

На линия
Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23256
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна) , Неделя

Мнениеот W84me » 15 сеп 2019 21:29

helic написа:И кой да е титуляр на десния бек в момента? :roll:

В момента той, но за по-големи амбиции си трябва качествен бек.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: W84me и 40 госта