Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14396
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: ЦСКА преди 89-та

Мнениеот damyanov1963 » 02 авг 2019 12:47

Drunken_Master написа:
damyanov1963 написа:То и Киро Миланов разказва как военните наредили на Марек да падне от вас през 66-та, за да стснете шампиони вместо Левски, ама айде да не се задълбочаваме, щото и славистите питайте как станахте през 80-та вместо тях, а пък ако се върнеме и в 50-те...

Дамянов, ти си долу-горе на годините на баща ми. Не мисля да влизам отново във вечната дискусия "По-толериран ли беше ЦСКА от Левски през социализма ?". Абсолютно безсмислено е, да претопляме стари манджи за Жоро Соколов, случката с министъра, който слиза на терена в Стара Загора и т.н.

Имаш предвид Солаков ли? И защо го изхвърлиха от МВР? Къде беше Цола да го защити? А Милко Балев, дето разфомирова Левски в най-силния му период и изгони Миланов с какво го наказаха?
А Соколето, че заради пиенето го изгониха от Левски и не го искаха в ЦСКА е друга тема, ама вие пак Левски изкарвате виновен.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20425
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Жоро Соколов

Мнениеот Drunken_Master » 02 авг 2019 13:21

damyanov1963 написа:А Соколето, че заради пиенето го изгониха от Левски и не го искаха в ЦСКА е друга тема, ама вие пак Левски изкарвате виновен.

Ама чакай малко, ти искаш да ми кажеш, че през социализма Левски не се е ползвал с привилегии, ли ? Това е все едно някой професор, да ми казва, колко велик политик е Михаил Горбачов (за последно Мирослава Кортенска беше този човек).
И кой те е заблудил, че ЦСКА не е искал Соколов или че Соколов не е искал в ЦСКА ? Аз лично бях човека, който рипна във vbox интервюто му от осемдесетте години за "Всяка неделя" при Кеворкян. Има го още в профила ми, изгледай го...
Кеворк: "За кой отбор искахте да играете ?"
Соколов: "За ЦСКА !"
Кеворк: "Това е малко странно решение...!"
Соколов: "Изобщо не е странно, те дойдоха при мен, говорихме... И аз не биваше да им отказвам, защото те също са велик клуб!"
Кеворк: "И какво се случи, защо не преминахте в ЦСКА ? "
Соколов: "Защото не ми позволиха от Българската футболна федерация. Казаха ми, че освен в Левски нямам право да играя в друг отбор...!"

Я ми кажи и за сезон 1953-54, когато ставате шампиони. Сезонът е адски любопитен, понеже ви бием с 5:0, но националите ни са прехвърлени в друг сборен отбор, който се готви за Световното първенство в Швейцария през 1954 г.
Цели 11 армейски футболисти (Стефан Божков, Иван Колев, Крум Янев, Димитър Миланов, Манол Манолов, Стефан Геренски, Кирил Ракаров, Георги Енишейнов, Атанас Цанов, Гаврил Стоянов, Панайот Панайотов) и треньорът Крум Милев - Чичето отиват в сборния отбор.
Коментар за този сезон ?
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14396
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Жоро Соколов

Мнениеот damyanov1963 » 02 авг 2019 13:30

Drunken_Master написа:
damyanov1963 написа:А Соколето, че заради пиенето го изгониха от Левски и не го искаха в ЦСКА е друга тема, ама вие пак Левски изкарвате виновен.

Ама чакай малко, ти искаш да ми кажеш, че през социализма Левски не се е ползвал с привилегии, ли ? Това е все едно някой професор, да ми казва, колко велик политик е Михаил Горбачов (за последно Мирослава Кортенска беше този човек).
И кой те е заблудил, че ЦСКА не е искал Соколов или че Соколов не е искал в ЦСКА ? Аз лично бях човека, който рипна във vbox интервюто му от осемдесетте години за "Всяка неделя" при Кеворкян. Има го още в профила ми, изгледай го...
Кеворк: "За кой отбор искахте да играете ?"
Соколов: "За ЦСКА !"
Кеворк: "Това е малко странно решение...!"
Соколов: "Изобщо не е странно, те дойдоха при мен, говорихме... И аз не биваше да им отказвам, защото те също са велик клуб!"
Кеворк: "И какво се случи, защо не преминахте в ЦСКА ? "
Соколов: "Защото не ми позволиха от Българската футболна федерация. Казаха ми, че освен в Левски нямам право да играя в друг отбор...!"

Я ми кажи и за сезон 1953-54, когато ставате шампиони. Сезонът е адски любопитен, понеже ви бием с 5:0, но националите ни са прехвърлени в друг сборен отбор, който се готви за Световното първенство в Швейцария през 1954 г.
Цели 11 армейски футболисти (Стефан Божков, Иван Колев, Крум Янев, Димитър Миланов, Манол Манолов, Стефан Геренски, Кирил Ракаров, Георги Енишейнов, Атанас Цанов, Гаврил Стоянов, Панайот Панайотов) и треньорът Крум Милев - Чичето отиват в сборния отбор.
Коментар за този сезон ?

Много добре си спомням интервюто на един изхвърлен заради пиенето от Левски футболист с Кеворкян. На другия ден в работата един върл цескар - Бай Киро, с когото спорехме за мачове каза - Тоя па кво ми се прай на цесекар, дето като ни вкараше гол скачаше, като маймуна от радост!
А м/у другото ти ли ми каза, че съм колкото баща ти? Ако си ти, няма как ти да си предавал това интервю, освен, ако не си вундеркинд
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
sizif
Мнения: 1081
Регистриран на: 01 апр 2010 21:35
Контакти:

Re: /анкета/ Левски: Всичко около клуба

Мнениеот sizif » 02 авг 2019 13:37

Popokatepetal написа:Гледам ги сега ония тирета вече общо 210 минути - кръгла нула, жалък футбол, пълна трагедия.........и накрая класиране. Локото цял мач с човек повече губеха 0-3, карамболи, рикушета ииииииии класиране. Само Лудогорец играха футбол тая вечер от нашите отбори. И само ние се осрахме по най- грозния и безличен начин. Е*и му и живота.....


Стига със злобата бе.С разлика от седем гола не падат вече и аматьорите
Нищо общо нямате с Апостола

drvasko98
Мнения: 7107
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Жоро Соколов

Мнениеот drvasko98 » 02 авг 2019 13:38

Drunken_Master написа:
damyanov1963 написа:А Соколето, че заради пиенето го изгониха от Левски и не го искаха в ЦСКА е друга тема, ама вие пак Левски изкарвате виновен.

Ама чакай малко, ти искаш да ми кажеш, че през социализма Левски не се е ползвал с привилегии, ли ? Това е все едно някой професор, да ми казва, колко велик политик е Михаил Горбачов (за последно Мирослава Кортенска беше този човек).
И кой те е заблудил, че ЦСКА не е искал Соколов или че Соколов не е искал в ЦСКА ? Аз лично бях човека, който рипна във vbox интервюто му от осемдесетте години за "Всяка неделя" при Кеворкян. Има го още в профила ми, изгледай го...
Кеворк: "За кой отбор искахте да играете ?"
Соколов: "За ЦСКА !"
Кеворк: "Това е малко странно решение...!"
Соколов: "Изобщо не е странно, те дойдоха при мен, говорихме... И аз не биваше да им отказвам, защото те също са велик клуб!"
Кеворк: "И какво се случи, защо не преминахте в ЦСКА ? "
Соколов: "Защото не ми позволиха от Българската футболна федерация. Казаха ми, че освен в Левски нямам право да играя в друг отбор...!"

Я ми кажи и за сезон 1953-54, когато ставате шампиони. Сезонът е адски любопитен, понеже ви бием с 5:0, но националите ни са прехвърлени в друг сборен отбор, който се готви за Световното първенство в Швейцария през 1954 г.
Цели 11 армейски футболисти (Стефан Божков, Иван Колев, Крум Янев, Димитър Миланов, Манол Манолов, Стефан Геренски, Кирил Ракаров, Георги Енишейнов, Атанас Цанов, Гаврил Стоянов, Панайот Панайотов) и треньорът Крум Милев - Чичето отиват в сборния отбор.
Коментар за този сезон ?


Искам първо да чуя твоя коментар за този сезон. Ако искаш си помогни с книгата написана от първия посочен от теб играч

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: /анкета/ Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kiril2681 » 02 авг 2019 13:40

koisa написа:
vlater написа:Не мисля че една оставка е подходяща в този момент. Стига с тези оставки, стига сме мислили от днес за утре. Кофти е след такава загуба, но тя е напълно резонна с оглед на събитията до този момент - впускане в атака за да върнем поне един гол - кипърците това и чакаха, Райнов, контузията на Тиам, напускането на Мариани, Райнов, несработени нови футболисти с по една тренировка, младежи които не са научени на футбол, Райнов, липса на качествени попълнения.
Но да чакаш оставка при положение че няма достойни заместници към този момент... И не клубните легенди си остават такива, те с нищо няма да допринесат, даже само влошават нещата.

Аз също съм против искането на оставки толкова рано, но някой трябва да понесе отговорност за закъснялата и неубедителна на този етап селекция. Или поне най-малкото да се извинят публично на синята общност за поредния резил в Европа.

Е, как да се извинят, след като след мача Хубчев казва - Мачът срещу Царско село ни е по-важен?!!!!!!!!!! Ерго , нещо не е станало, бе пичове, ся ще бием Ц.С. с 2,3 - 0 и живота е песен! Не съм ви фен, но това е обида към институция като Левски! Но пък, вие си знаете, сори че се намесих - не съм тук, за да дразня или злорадствам, просто се набива в очи. Както и това с онзи Насиру - взимаш го, пускаш го за 45мин. и казваш - Трябва да знае основни неща, ама не ги знае....Все едно казваш - трябваше да не го взимам, ама го взех...
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20425
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

ЦСКА преди 89-та

Мнениеот Drunken_Master » 02 авг 2019 13:42

На 28 съм и под "рипнал" имах в предвид, че го откраднах от сайтът на Кеворк и го качих във vbox.
Кажи за нещата, които Жоро Соколов написа и изрече за вас и вашите легенди ? И за това, с какво удивление говори за бомбените удари на Петър Жеков и виртуозните умения с топката на Митата Якимов, не прозира ли едно огромно огорчение, че не е играл рамо до рамо с тях с червената фланелка ?
Не коментира въпросният сезон, който повтарям е адски любопитен...
Или преименуването на ЦСКА и Левски след финала за купата на България през 1985-та. На какви терени тренирате вие след наказанието...и на какви ние ?

П.П.
Само да вметна, че аз абсолютно никога не съм писал, че ЦСКА е бил ощетяван от властта преди 1989-та или че никога не се е ползвал с определени привилегии, но аршина ви е двоен и от постовете на голяма част от вашите фенове лъха на двуличие и брутална необективност...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Popokatepetal
Мнения: 676
Регистриран на: 22 апр 2013 22:12
Контакти:

Re: Нямам думи...

Мнениеот Popokatepetal » 02 авг 2019 13:43

Drunken_Master написа:
Popokatepetal написа:Доказателства имаш ли?

Тоя тип е уникален... "Дайте ми доказателства, вика !" Да изнамерим разпечатка на телефонните разговори на Черепа с Майкъл Чорни, ли искаш !? :lol: :lol: :lol:
Или да постнем в Гонг снимка на белязаните пари от мачът: "ЦСКА - Рилски Спортист" !?
Я кажи и за случката от 2001-02, когато Бай Миле "хвана" Лукич и Вранеш. Сигурно не я помниш...

За такива като тоя слагат упътване на шампоаните... :lol:


Викаш виновни сме до доказване на противното. Утре ако те обвинят в убийство, ще поискаш ли доказателства, бе едноклетъчен? Или ако миячката на Армията го потвърди, ще си влезнеш на топло. И понеже очевидно си падал бая по глава като малък, ще ти припомня, че по време на Калчополи в Италия, направиха точно това с разпечатката и подлсушване на телефонните разговори на техните Черепи и Майкъли. Защото така се прави, специалисте по шампоани!!! Но в страната на пияните мастъри важно е какво е казала миячката а Армията.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14396
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: /анкета/ Левски: Всичко около клуба

Мнениеот damyanov1963 » 02 авг 2019 13:44

sizif написа:
Popokatepetal написа:Гледам ги сега ония тирета вече общо 210 минути - кръгла нула, жалък футбол, пълна трагедия.........и накрая класиране. Локото цял мач с човек повече губеха 0-3, карамболи, рикушета ииииииии класиране. Само Лудогорец играха футбол тая вечер от нашите отбори. И само ние се осрахме по най- грозния и безличен начин. Е*и му и живота.....


Стига със злобата бе.С разлика от седем гола не падат вече и аматьорите

За това пък някои професионалисти падат с 8 и то от самите себе си и то в един мач :lol:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Popokatepetal
Мнения: 676
Регистриран на: 22 апр 2013 22:12
Контакти:

Re: /анкета/ Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Popokatepetal » 02 авг 2019 13:46

sizif написа:
Popokatepetal написа:Гледам ги сега ония тирета вече общо 210 минути - кръгла нула, жалък футбол, пълна трагедия.........и накрая класиране. Локото цял мач с човек повече губеха 0-3, карамболи, рикушета ииииииии класиране. Само Лудогорец играха футбол тая вечер от нашите отбори. И само ние се осрахме по най- грозния и безличен начин. Е*и му и живота.....


Стига със злобата бе.С разлика от седем гола не падат вече и аматьорите


Кое от написаното горе не е вярно?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: krumeto, tmanolov и 10 госта