Левски: Трансферно лято

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

honda
Мнения: 4422
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято

Мнениеот honda » 22 юни 2019 14:01

vvessel написа:
metodito написа:Калво дойде от Арис. Ненормално добър футболист беше.

Калво не беше нищо особено. Надуха му балона че бил юноша на Барселона. Иначе Гари Родригес беше доста по-добър от него.

Калво беше много добър футболист , друг е въпроса доколко беше мотивиран да играе за Левски. Гари Родиригес просто е футболист от друга класа. За мен той е най-добрия футболист играл в нашето първенство в последните 15 години. Самия факт ,че беше звезда в Галатасарай и към него имаше интерес от клубове като Рома и няколко клуба от Висшата лига. Но от Галатасарай му искаха над 20 млн евро , накрая отиде да играе в саудитска Арабия за 10 млн.евро. за клуба и много висока заплата.

Потребителски аватар
levskarcheto96
Мнения: 457
Регистриран на: 01 юни 2014 14:40
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято

Мнениеот levskarcheto96 » 22 юни 2019 18:04

honda написа:
vvessel написа:
metodito написа:Калво дойде от Арис. Ненормално добър футболист беше.

Калво не беше нищо особено. Надуха му балона че бил юноша на Барселона. Иначе Гари Родригес беше доста по-добър от него.

Калво беше много добър футболист , друг е въпроса доколко беше мотивиран да играе за Левски. Гари Родиригес просто е футболист от друга класа. За мен той е най-добрия футболист играл в нашето първенство в последните 15 години. Самия факт ,че беше звезда в Галатасарай и към него имаше интерес от клубове като Рома и няколко клуба от Висшата лига. Но от Галатасарай му искаха над 20 млн евро , накрая отиде да играе в саудитска Арабия за 10 млн.евро. за клуба и много висока заплата.

Според мен Асприля беше с една идея по-добър от Гари Родригес, ако трябва да съм максимално обективен. Добре че Стойкас все още не е намерил някой друг като него.

honda
Мнения: 4422
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято

Мнениеот honda » 22 юни 2019 18:14

wilge написа:
honda написа:
wilge написа:...
Ефектът от привличането на двамата е равносилен на ефекта Райнов.

Идват от най-високото ниво на гръцкия футбол. Само да вметна,че колкото и да ни е неприятно гръцкото първенство е много по-силно от нашето. само да напомня,че примерно М.Камбуров,който си е играч в най-силния си период беше смъртна резерва в един от посредствените им отбори. Играчи като Аниете и Дембеле дойдоха в България от втората им дивизия. Не знам доколко въпросния футболист е бил предложен на Арда и доколко могат да си го позволят, но в гръцката първа дивизия няма играч,който получава по-малко от 15000 евро на месец.

Не се изразих правилно, мисълта ми е изпреварила ръцете върху клавиатурата. Ефектът от привличането на двамата Димитрови ще е равносилен на ефекта от привличането на Райнов. Нямах предвид новите попълнения. Тях нито съм гледал, нито съм чул нещо за тях.

За мен Кр.Димитров е интересен футболист ,има качества ,но според мен му липсват "първите шест години" т.с. малко футболист за махленски футбол.
Другия Здр.Димитров от това ,което съм видял от него без да съм си поставял за цел да го гледам внимателно,не ми е направил някакво впечатление.

Потребителски аватар
south_division
Мнения: 813
Регистриран на: 27 авг 2009 23:52
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято

Мнениеот south_division » 22 юни 2019 19:59

Тъкмо си пуснах контролата на Разград, бях си харесал още миналата година един нападател за Левски, но не играе - Мамадов. Иначе хубав футбол на два добри отбора определено. Лявото крило на Карабах прави силно впечатление 17ти номер.

atanasovt049
Мнения: 74
Регистриран на: 19 юни 2019 13:42

Re: Левски: Трансферно лято

Мнениеот atanasovt049 » 22 юни 2019 23:18

levskarcheto96 написа:Според мен Асприля беше с една идея по-добър от Гари Родригес, ако трябва да съм максимално обективен. Добре че Стойкас все още не е намерил някой друг като него.

Гари Родригез сам биеше противниците в Галатасарай, доста над Асприля е. Визитката му го доказва.

drvasko98
Мнения: 7107
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято

Мнениеот drvasko98 » 23 юни 2019 00:30

И двамата са добри играчи, но у нас е играл all-time goalscorer N 2 на националния отбор на европейска държава (извън България). Когато говорят цифрите, пристрастията трябва да остават настрана

kimi8311
Мнения: 283
Регистриран на: 02 окт 2008 21:54
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято

Мнениеот kimi8311 » 23 юни 2019 08:14

Новият вратар в Левски - Милан Миятович, се изказа много ласкаво за своя настоящ клуб. Черногорецът призна, че е много доволен от трансфера си на "Герена" и посочи какви ще бъдат целите на "сините" през следващия сезон.
"Левски е много голям клуб, той е едно от най-големите предизвикателства на Балканите. Можете да сте сигурни в това. Затова и съм много доволен от този трансфер. Попаднах в много амбициозен клуб, а целта е да го върнем към старата му слава“, заяви Миятович пред "Sportklub.
"Чакам с нетърпение мачовете от Лига Европа, както и битките за върха на класирането в първенството. Не би било най-правилното нещо аз да поставям и обявявам цели, но задачата е да спечелим трофеи. Надявам се, че ще вземем такива още през настоящия сезон“, допълни черногорският национал.
"Недей да спориш с глупака, първо ще те свали до неговото ниво, а после ще те бие с опита си"

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22980
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято

Мнениеот NOMER14 » 23 юни 2019 08:45

Да се твърди, че Гари е най-добрият футболист, играл последните години в България, е леко нелепо. Тук имаше играчи, ритали в Англия.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3171
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято

Мнениеот wilge » 23 юни 2019 09:35

NOMER14 написа:Да се твърди, че Гари е най-добрият футболист, играл последните години в България, е леко нелепо. Тук имаше играчи, ритали в Англия.

Да! Божи86 в Ман сити, Коки Снайпериста във Фулъм, Владо Гаджев в Ковънтри, Сашо Тонев в Астън Вила. Но какво от това? Виж ги къде са сега. И виж къде играе Гари. Едва ли е най- добрият, но несъмнено е един от най- добрите.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22980
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято

Мнениеот NOMER14 » 23 юни 2019 10:04

Имах предвид испанеца и французина....
И къде играе Гари? Източно от София.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga и 29 госта