Левски: Трансферно лято

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот zlatan » 11 юни 2019 20:46

Аз вниквам в малките неща.Хубчев каза че новите ще са 6 и аз си ги навъртам на пръста.Вратар ще има,плеймейкър ще има,деветка ще има крило ще има.Залагам на 4 чужденци и 2 българи.
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
zap_lv
Мнения: 698
Регистриран на: 04 юни 2009 17:12
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот zap_lv » 11 юни 2019 20:51

SANSIRO7 написа:
zap_lv написа:Да не се правя на Шерлок Холмс, но имам предчувствие, че привличаме много добър и опитен халф, който ще мисли още няколко дена и сигурно ще подпише. Страхме е да кажа за кой мисля, защото при нас ако се спусне име и се отказваме от привличането му.

Седрик?

Никога не е играл за Левски и е над 30 години. Ако се провали трансфера, или подпишем с него, ще си кажа, че за този съм си мислил.

LM10
Мнения: 739
Регистриран на: 13 юли 2018 17:50
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот LM10 » 11 юни 2019 21:06

zap_lv написа:
SANSIRO7 написа:
zap_lv написа:Да не се правя на Шерлок Холмс, но имам предчувствие, че привличаме много добър и опитен халф, който ще мисли още няколко дена и сигурно ще подпише. Страхме е да кажа за кой мисля, защото при нас ако се спусне име и се отказваме от привличането му.

Седрик?

Никога не е играл за Левски и е над 30 години. Ако се провали трансфера, или подпишем с него, ще си кажа, че за този съм си мислил.

Георги Илиев? :D
Изображение

Serafim
Мнения: 5261
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Serafim » 11 юни 2019 21:19

Кьорфишеци са това. Според мен ще вземем 2-3 играча от Септември наистина, както се пише. Няма да се изненадам, ако вземем още някой играч я от Ботев, я от Берое. И вероятно в 99-та минута ще вземем двама чужденци на пожар, по-скоро панически трансфери и това ще е. После оправданията ще са, че такъв е бил плана отначало, да няма разточителство и подобни глупости. А истината е, че пак ще сме закъсняли със селекцията.
И преди съм го казвал, селекция за ЕКТ се прави още зимата, за да има време отбора да се обиграе заедно, а на лято само две-три попълнения и то предимно за резерви/ротации, според напусналите. Няма как 3-4 седмици преди мачовете в Европа да очакваш, че новодшлите ще ти правят разликата... Несериозна работа, за пореден път.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21530
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 11 юни 2019 21:36

Serafim написа:Кьорфишеци са това. Според мен ще вземем 2-3 играча от Септември наистина, както се пише. Няма да се изненадам, ако вземем още някой играч я от Ботев, я от Берое. И вероятно в 99-та минута ще вземем двама чужденци на пожар, по-скоро панически трансфери и това ще е. После оправданията ще са, че такъв е бил плана отначало, да няма разточителство и подобни глупости. А истината е, че пак ще сме закъсняли със селекцията.
И преди съм го казвал, селекция за ЕКТ се прави още зимата, за да има време отбора да се обиграе заедно, а на лято само две-три попълнения и то предимно за резерви/ротации, според напусналите. Няма как 3-4 седмици преди мачовете в Европа да очакваш, че новодшлите ще ти правят разликата... Несериозна работа, за пореден път.

+++

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3472
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот groti » 11 юни 2019 21:41

Serafim написа:Кьорфишеци са това. Според мен ще вземем 2-3 играча от Септември наистина, както се пише. Няма да се изненадам, ако вземем още някой играч я от Ботев, я от Берое. И вероятно в 99-та минута ще вземем двама чужденци на пожар, по-скоро панически трансфери и това ще е. После оправданията ще са, че такъв е бил плана отначало, да няма разточителство и подобни глупости. А истината е, че пак ще сме закъсняли със селекцията.
И преди съм го казвал, селекция за ЕКТ се прави още зимата, за да има време отбора да се обиграе заедно, а на лято само две-три попълнения и то предимно за резерви/ротации, според напусналите. Няма как 3-4 седмици преди мачовете в Европа да очакваш, че новодшлите ще ти правят разликата... Несериозна работа, за пореден път.

Селекция се прави, когато имаш кинти. Лете, зиме... Ние нямаме, така че ще направим селекция каквато можем и когато можем. Не очаквам нищо специално и от тази. Изоставаме жестоко от конкурентите. Тази година ще се борим за баража. Очаквам лошо представяне и в Европа. Не знам кога ще тръгнем по правилния път. Може би вече сме.. Трябва да изчистим дълговете. Последните 10 години доказаха че не можем да трупаме дългове и правим селекция на кило. Така поне не плащаме за дървета, на които после да плащаме да се махнат
110 години любов!

Serafim
Мнения: 5261
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Serafim » 11 юни 2019 21:44

groti написа:
Serafim написа:Кьорфишеци са това. Според мен ще вземем 2-3 играча от Септември наистина, както се пише. Няма да се изненадам, ако вземем още някой играч я от Ботев, я от Берое. И вероятно в 99-та минута ще вземем двама чужденци на пожар, по-скоро панически трансфери и това ще е. После оправданията ще са, че такъв е бил плана отначало, да няма разточителство и подобни глупости. А истината е, че пак ще сме закъсняли със селекцията.
И преди съм го казвал, селекция за ЕКТ се прави още зимата, за да има време отбора да се обиграе заедно, а на лято само две-три попълнения и то предимно за резерви/ротации, според напусналите. Няма как 3-4 седмици преди мачовете в Европа да очакваш, че новодшлите ще ти правят разликата... Несериозна работа, за пореден път.

Селекция се прави, когато имаш кинти. Лете, зиме... Ние нямаме, така че ще направим селекция каквато можем и когато можем. Не очаквам нищо специално и от тази. Изоставаме жестоко от конкурентите. Тази година ще се борим за баража. Очаквам лошо представяне и в Европа. Не знам кога ще тръгнем по правилния път. Може би вече сме.. Трябва да изчистим дълговете. Последните 10 години доказаха че не можем да трупаме дългове и правим селекция на кило. Така поне не плащаме за дървета, на които после да плащаме да се махнат


Няма как да вярвам, че сме тръгнали по правилния път, защото действията дори и на новото ръководство са противоречиви. Ако ще изплащаме дългове първо спираме със всякакви трансфери на чужденци. Ще се пробват играчи то вътрешното първенство, които искат да играят в Левски, спрямо преките ни конкуренти. Примерно както Райнов. И когато започнат да се пускат юноши редновно. Каквото и да си говорим за момчетата, дето бяха титуляри в края на сезона, то бе само и единствено заради Тодоров, който ги познава много добре. Силно се съмнява, че който и да е, дори и Хубчев щеше да ги включи титуляри.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21530
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 11 юни 2019 21:49

И Хубс го каза: ТРЯБВА СПОРТЕН ДИРЕКТОР. Просто няма да стане без такъв човек. Дали нарочно не бива назначаван такъв или не, не знам. Фактите са такива, че нито миналото, нито това ръководство не назначава спортен директор. Не изпълнителен. Спортен.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2197
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Kris_men2000 » 11 юни 2019 22:18

vvessel написа:
Kris_men2000 написа:
Ако си спомняш когато дойде Мъри пак изритаха от Левски около 10 човека и после започнаха да събират играчи срещу които имаше страшен рев.Тогава и Йовов се откупи сам за да играе при нас.И срещу него имаше рев , че бил свършил за футбола,бил куц кон и тн. и тн. И това се правеше в продължение на 2 - 3 месеца.И тогава нямаше никаква селекция.

Понеже пишеш нон стоп глупости си направих труда да се разровя и да проверя кои футболисти са били в Левски преди Стоилов да стане треньор и ето ти част от списъка:
Иванков, Петков, Топузаков, Живко Миланов, Георги Марков, Головской, Телкийски, Вагнер, Илиян Стоянов, Станислав Ангелов, Боримиров, Телкийски, Саша Симонович, Ричард Емороигбе, Бисер Иванов, Чиликов, Гонзо, Емил Ангелов.
Айде сравни тези сега с онези тогава.
И това, че сега ще имаме 11 национала изобщо не ме радва, особено след като гледах снощи гала-представлението.[/quot

Весел - Я сега ако обичаш прочети мненията на колегите след твоята т...а творба и се убеди КОЙ пише тотални глупости на изуст без да е проверил както го споменаваш.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2197
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Kris_men2000 » 11 юни 2019 22:22

vvessel написа:
Kris_men2000 написа:
Ако си спомняш когато дойде Мъри пак изритаха от Левски около 10 човека и после започнаха да събират играчи срещу които имаше страшен рев.Тогава и Йовов се откупи сам за да играе при нас.И срещу него имаше рев , че бил свършил за футбола,бил куц кон и тн. и тн. И това се правеше в продължение на 2 - 3 месеца.И тогава нямаше никаква селекция.

Понеже пишеш нон стоп глупости си направих труда да се разровя и да проверя кои футболисти са били в Левски преди Стоилов да стане треньор и ето ти част от списъка:
Иванков, Петков, Топузаков, Живко Миланов, Георги Марков, Головской, Телкийски, Вагнер, Илиян Стоянов, Станислав Ангелов, Боримиров, Телкийски, Саша Симонович, Ричард Емороигбе, Бисер Иванов, Чиликов, Гонзо, Емил Ангелов.
Айде сравни тези сега с онези тогава.
И това, че сега ще имаме 11 национала изобщо не ме радва, особено след като гледах снощи гала-представлението.


Я се поразрови малко повече и виж кои привлече и наложи в състава след като дойде Мъри. Напъни се малко няма страшно за мозъка.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: krumeto, miro_rz и 36 госта