Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3171
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот wilge » 14 май 2019 11:31

boglev написа:https://blitz.bg/sport/bg-futbol/naprezhenie-v-levski-khubchev-ne-zhelae_430120.html

Това ако е вярно, е супер парадокс - бившият селекционер на националният отбор на България, не иска български играчи...
То вярно, че повечето са плява, ама тоя е уникален

Дори да не е вярно темерута на бива да стъпва на Герена. Тъкмо потръгнаха нещата. Появиха се първите усмивки, играчите започнаха да играят с настроение и да се забавляват на терена, атмосферата се разведри, млади левскари започнаха да получават повече игрово време и за сега оправдават оказаното им доверие. Резултатите не бива да ни заблуждават и не са чак толкова важни. Може и да не се преборим за второто място, но пътя е този. Треньорът и щаба му са доказани левскари повече от добре приети от футболисти и фенове. Не знам кой натиска този човек да стане старши треньор, но несъмнено това ще е следващата грешна стъпка. Ефекта няма да е по- различен от присъствието на Роси и Дерменджиев. Чака ни апатия, безразличие, защитна схема на игра и в резултат на всичко това слаби резултати (насила футбол не се играе), освирквания и сърдит треньор който след втория кръг ще хвърли оставка. Справка: националния треньор на България. И още- Ботев Пд, Берое СЗ. Ако от ръководството някой понякога чете форума нека се запознае по- обстоятелствено с характера на този човек. Нека девиза сега е: Спаси Левски- не взимай Хубчев!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5222
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 14 май 2019 11:42

wilge написа:Тъкмо потръгнаха нещата.

От два добри мача срещу един отбор мислещ за финал и друг излязал преждевременно във ваканция, не бива да се правят чак такива генерални изводи. Нека да минат мачовете с кренвиршите и тирето, та тогава да коментираме дали са потръгнали нещата...
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 4005
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Странджата » 14 май 2019 11:46

Не съм защитник на Хубчев, но ако ръководството реши, че е по-добре за Левски да е той, а не някой друг - тогава? Ще го освикваме ли. И мисля, че се преекспонира това - темерута Хубчев. С общителните Стоев и Славиша какви ги постигнахме. Ако не ме лъже паметта, с Хубчев Берое ни биеше редовно. Когато ХУбчев взе национала, всички го адмирираха за две неща - че извика млади играчи и че е чешит и никой не може да му влияе. После изведнаж тези млади играчи станаха тотална щета, а независимостта - темерутщина. Това,че не постигна с националния повече от другите треньори, не е основание да го оплюваме. И Илиан Илиев беше посрещнат като месия след Берое, а после бе изпратен с омраза, която расте пропорционално на времето, в което не е в Левски.
Всеки може да не харесва някой друг. Но нехаресването не трябва да преминава в лични нападки и обиди. На мене Хубчев ми е от една страна безразличен по една проста причина - никъде не съм срещал нещо в смисъл, че той харесва Левски, макар че е играл за Левски. От друга страна ми става жал за него, защото събира негативи без особени поводи - просто за това, че в медиите тръгна "успешната " версия - той захвърля национала, за да отиде в Левски. И затова, че понеже е "темерут", не отговаря по никакъв начин на нападките - просто си взе шапката от национала и толкова (поне засега).

vvessel
Мнения: 4393
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот vvessel » 14 май 2019 12:28

Странджата написа:Ако не ме лъже паметта, с Хубчев Берое ни биеше редовно. Когато ХУбчев взе национала, всички го адмирираха за две неща - че извика млади играчи и че е чешит и никой не може да му влияе. После изведнаж тези млади играчи станаха тотална щета, а независимостта - темерутщина.

Вярно че записа няколко победи, но тогава Левски беше най-слаб. Играхме във втората осмица.
Що се отнася до темерутщината, това няма нищо общо с независимостта, която явно му липсва, както е видно при избора на състав на националния отбор. Той си е отявлен темерут още преди да стане треньор. Обърни внимание как се държи на интервюта, как отговаря на въпроси, как реагира на публиката. Човека е обратното на общителен и приветлив. Което само по себе си не е чак толкова лошо, но искам да подчертая ,че темерутщина и независимост при него нямат нищо общо. И това е и една от причините левскарите да го мразят, защото показва определени зависимости, които не са в полза на Левски.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Warped » 14 май 2019 12:32

Не само това че е темерут е проблем. Хубчев никъде не се е доказал за да бъде треньор на Левски.
Отборите му играят отврат футбол. По добре сегашния "временен" да остане, отколкото Хубчев да стане :)
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Цецо Чука » 14 май 2019 12:51

Хубси кефи: Я да видим сега, имам нападател, вкарал 24 гола тоя сезон....мммм...не е достатъчно добре, да се маха, ше вземем тъмно момче, дето за миналия сезон е вкарал три гола, ама е играл в четвъртия отбор на Интер преди 8 години (примерно)....

Хахахах

Назначаването на Хубчев за треньор на Левски ще бъде празник.
За всички останали отбори, чиито фенове ще си отдъхнат облекчено, че са се разминали с тая участ. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

vvessel
Мнения: 4393
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот vvessel » 14 май 2019 12:55

koisa написа:
wilge написа:Тъкмо потръгнаха нещата.

От два добри мача срещу един отбор мислещ за финал и друг излязал преждевременно във ваканция, не бива да се правят чак такива генерални изводи. Нека да минат мачовете с кренвиршите и тирето, та тогава да коментираме дали са потръгнали нещата...

И аз съм на това мнение. Г. Тодоров никога не е бил основен треньор. Винаги е запълвал някакви дупки след напускане на някой. Може и сега да му е дошло времето, но да покаже оставащите 3 или 4 мача, че наистина е така.
Ники Митов, когато замести Илиян, направи 7 поредни победи, две от които срещу Лц и цска, но накрая знаем какво стана.

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 4005
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Странджата » 14 май 2019 12:56

Имам предвид рецепцията на Хубчев - като какъв се възприема, и за промените в тази рецепция. Че да си темерут не е като да си независим е повече от явно. Че не се е доказал като достоен за треньор на Левски е по-точно казано от онова, което съм написал. Но аз пиша за начините, по които този, който не ни харесва, се представя, пиша за това, да сме рационални в изборите си и да уважаваме другия, независимо че не е този, когото бихме харесали.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21567
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 14 май 2019 13:21

Странджата написа:Имам предвид рецепцията на Хубчев - като какъв се възприема, и за промените в тази рецепция. Че да си темерут не е като да си независим е повече от явно. Че не се е доказал като достоен за треньор на Левски е по-точно казано от онова, което съм написал. Но аз пиша за начините, по които този, който не ни харесва, се представя, пиша за това, да сме рационални в изборите си и да уважаваме другия, независимо че не е този, когото бихме харесали.

За да се изразя като теб, именно рациото трябва да ти подскаже, че това не е човека за "Левски". А това, че не се долюбва с Костов трябва да те плаши още повече.
Не мога да разбера защо дяволите го взели, Костов набира толкова негативна енергия, прикрита йезуитски под формата на скептицизъм (върже му, не знам си какво си, "ще му секне кранчето"). Аз познавах няколко човека, които не обичаха Гонзо, когато играеше. Но за него... донякъде разбирам. Гонзо беше алфа-мъжкар и супер самочувствен. Донякъде е разбираемо защо не беше съвсем долюбван. Макар че никога не съм разбирал напълно този тип мислене. Просто приемам, че има и такива хора - които ги е яд, че някой е повече от тях и... българщина. Но Костов е пълната противоположност на Гонзича - работливо, скромно момче. И пак. Супер кретенско отношение. Що се отнася до ръководството... В последните няколко години, начело на "Левски" стоят еничари. Най-нормалното е от следващия сезон Слави да не е в "Левски" и да бъде пратен в Анадола.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21567
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 14 май 2019 13:33

TristaNNN написа:
metodito написа:
TristaNNN написа:Да, така е. Аз направо предлагам по тая логика най-добре привържениците да играят, тези по-младичките, нали. Хем няма да има дават никакви заплати, хем и клубът ще е на плюс, понеже все пак си плащат за билети/карти.

Какво точно се опитваш да кажеш, че не мога да ти проследя мисълта."БГ-тата са шит, друго си е с негри". Много ясно, че ще им пука повече, мен. Както на Обертан ще му пука много повече, ако играе в Бордо, отколкото в "Левски", Паулиньо в Сао Паоло и на Белмонт в Дижон и тъ нъ. Кое не ти е ясно? Не е квантова физика. А това, че за един Обертан 50 000 евро са като за нас простосмъртните 1000 лева... си е по-скоро наш проблем. Давай му по 100 000 ойро на гол и ще видиш как се прави работата.

Oбръщението ми беше към колегата, но понеже и ти се включи, ще го напиша пак. Никой не играе, защото му "пука", всички футболисти играят за пари. Пука им за пари. Защото тая професия не е както повечето професии - активният спортист ще играе на високо ниво до 34-35, после не се знае и затова се гуши докато може. Независимо дали са българи, чужденци или марсианци. Не ми разтягай локуми за Белмонт в Дижон и Павлин в Сао Паоло, аре нема нужда...

Просто пак подходи с дежурната доза псевдоирония и ми стана интересно. Всички работят за пари. Е и? Винаги ще има и нещо друго обаче. Плюс това, тея работят за повече пари от теб и мен. И където и да отидат ще работят за повече пари от обикновения гражданин на съответната страна. Не знам какво мисли т.нар. ръководство да прави, но се надявам, че подигравките към бг футболистите и идеята за "бг "Левски" ("спали на Герена", "пили левскарско мляко") лека-поУека вероятно ще секват в някакви безпомощни хлипове и гърчения. Все повече и повече. :twisted:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта