Левски: Трансферно лято

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Warped » 08 май 2019 08:34

Стига с тоя дебелак неделев. Добър играч, когато има мотивация, а добрите си изпълниния ги прави най вече срещу Верея, Витоша и Дунав........
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.


scooool
Мнения: 772
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот scooool » 08 май 2019 16:58

Все не намирам време тези дни.....на някой друг направи ли му впечатление, че Павел Колев каза... Който и да е треньор трябва да се съобрази със направената селекция.На мен лично това ми звучи като че вече знаят кой ще са играчите и е говорено за тях.Божидар Краев има шанс да се върне, защото ако не почне да играе постоянно това е горе долу края за него.Нямам лични предпочитания, но мисля че някое от момчетата от Септември и Царско село може и да дойдат при нас + Краев и двама от Румънската лига, успех и само Левски

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот honda » 08 май 2019 18:55

metodito написа:
Едно почти обяснение в любов към Тошко. :lol: Аз смятам също, че ако дойде в "Левски", Тошко може да се превърне във фундаментален играч за този клуб. И да не продават Станислав. Двамата могат да заформят убийствен тандем, който да е поне толкова успешен, колкото беше този между Гара и Дарко. Защото виждаме, че често на Костов му се налага да поема топката от средата, да я подава и да тича напред - все едно той си създава положенията. :lol: Освен това, според мен, следващият сезон, повечето скептици на Райнов ще променят мнението си за него. Юруков ще пасва все повече на състава. Надявам се да виждаме повече петковите, а Стаси ми се иска да оправдае доверието, което му се гласува. Имаме Холми. Имаме Николай Михайлов. Краев... и аз съм скептичен, че ще се върне в България. Даже и дълбока резерва в Мидтиланд, пак има далеч по-голям шанс да заиграе в сносен отбор от Втора Бундеслига, Швеция, Норвегия, Дания или нещо подобно. Относно Тодор Неделев, колкото и да струва, това ще е инвестиция, която ще се изплати неколкократно. Убеден съм. Един решаващ гол в плейоф за влизане в групите на Лига Европа и трансферът му ще се изплати ;) .

Уважавам мнението ти, но има едно голямо "НО". Не знам колко мача на Т.Неделев си гледал на живо. За мен е удоволствие да го гледам. Но за мен той не футболист за отбор ,който преследва победа във всеки мач. Той е футболист естет, за него май все още е в сила максимата (колкото и да е шаблонно) "изпитва удоволствие от играта". -опитва удари от невъзможни ситуации , дава пасове по 60-70 метра , лъже по няколко играчи на противника. Когато се получи публиката на Ботев го боготвори,когато не му се получи " Нищо ,Тошко -следващия път" . Но ако е при нас или при припознавачите когато се загубят няколко точки затова ,че Неделев е търсил ефектното , а не ефективното и публика и журналисти ще го грабнат. Има и още нещо ,той не се движи много. На мен лично ми напомня на Пл.Гетов( за мен все още е далеч като обработване на удара от Гетов) и Ив.Цветков - чудесни футболисти, но футболисти за момента. В един моментен проблясък може да реши мача, но може и цял мач да си на практика с човек по-малко.
Второ и има и нещо друго не трябва да се омаловажава и лоялността му към Ботев- за което респект. А и цената ,която ще трябва да се плати за него ...едва ли може да си я позволим. А дори и да можем според мен и тези пари(ако въобще ги има) може да идат за футболисти на други позиции,от които също имаме нужда.
За Ст.Костов - никой не очакваше това ,което той прави този сезон. Изненада всички , в това число и мен (дай Боже повече подобни изненади). Но за мен той не е точно централен нападател. Повратлив, маневрен,много добро пласиране, научи горе-долу да играе на линията на засадата(когато дойде при нас му беше абсолютна мъгла), но при него проблема ,че трудно печели единоборства и спорни топки- нещо което е много важно за един ЦН. Няма лошо да бяга далеч от вратата , на есента много пъти се случваше Костов да избяга от мястото ,където по принцип трябва да бъде един ЦН -фронтално срещу вратата ,а в освободеното пространство да влезе някой друг - най-често Мариани и по-рядко Кабрал. Но тогава имахме Кабрал и Обертан по крилата, сега по една или друга причина ги няма. И виждаме ,че цялата ефективност на атаката ни куца.
Относно тандем Тасевски-Дембеле- какво се случи с него след като беше продаден Жо?
Нека не забравяме,че по-всичко личи че с трансферите в Левски ще се занимава фамилията Бекали, е тя не е толкова успешна като Мамич например, но все пак се доказани играчи. Да напомням ,че те докараха Зику ,Мораеш, Петре, в автентичното ЦСКА.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Цецо Чука » 08 май 2019 19:03

honda написа:Когато се получи публиката на Ботев го боготвори,когато не му се получи " Нищо ,Тошко -следващия път" .


Напълно вярно!
Затова и ТОДОР НЕДЕЛЕВ и Тони Ви, че и всички останали искат да играят при нас.
Ние сме публика която си подкрепя играчите винаги, независимо кво се случва на терена и никога не ги товари с нереалистични очаквания за победа на всяка цена, no matter what.

За нас е тотален абсурд и е нечувано да си освиркваме собствени играчи.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

tontaivanov
Мнения: 14
Регистриран на: 20 апр 2019 19:32

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот tontaivanov » 08 май 2019 19:05

scooool написа:Все не намирам време тези дни.....на някой друг направи ли му впечатление, че Павел Колев каза... Който и да е треньор трябва да се съобрази със направената селекция.На мен лично това ми звучи като че вече знаят кой ще са играчите и е говорено за тях.Божидар Краев има шанс да се върне, защото ако не почне да играе постоянно това е горе долу края за него.Нямам лични предпочитания, но мисля че някое от момчетата от Септември и Царско село може и да дойдат при нас + Краев и двама от Румънската лига, успех и само Левски

Това е абсолютно коректно изказване. Мислиш ли, че заради някой си треньор ще сменят целият отбор на някой голям отбор извън България? Това само тука го има, идва нов треньор, не харесва някой футболист и го гони, щото не му пасвал на схемата "ала Клоп"

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот modor » 08 май 2019 19:07

Цецо Чука написа:
honda написа:Когато се получи публиката на Ботев го боготвори,когато не му се получи " Нищо ,Тошко -следващия път" .


Напълно вярно!
Затова и ТОДОР НЕДЕЛЕВ и Тони Ви, че и всички останали искат да играят при нас.
Ние сме публика която си подкрепя играчите винаги, независимо кво се случва на терена и никога не ги товари с нереалистични очаквания за победа на всяка цена, no matter what.

За нас е тотален абсурд и е нечувано да си освиркваме собствени играчи.

[offtopic]Аз имам някакви спомени как го хокате след един мач в Коматево :roll:[/offtopic]
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Цецо Чука » 08 май 2019 19:17

modor написа:[offtopic]Аз имам някакви спомени как го хокате след един мач в Коматево :roll:[/offtopic]


[offtopic]Не, не на стадиона, имаше някви комици във фейса дето се правеха на интересни, ама набързо им беше показано откъде изгрява слънцето, по тоя повод са ставали сбивания по трибуните между другото-ако некой твърде шумно изразява негодувание към някой от играчите, винаги се намира някой друг, който да го шибне през муцуната.[/offtopic]
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот samobotev » 08 май 2019 19:21

Костов няма физика за централен нападател. А физика му трябва защото няма нито бързината, нито техниката за да мине покрай някой защитник. Така му остава само пласирането и физиката. Тук в България му връзва защото повечето защитници също в повечето случаи нямат необходимата височина и физика за този пост. Но срещу отбори в ЛЕ или на национално ниво не е така. Там просто защитниците ще го смачкат с физика, а той няма нито техниката нито бързината да им противодейства. Та ако самия Костов иска нещо повече от това да вкарва в родния шампионат на Витоша и Дунав ще трябва да позаякне и то доста. Иначе ви трябват крила но в България такова животно няма или ако има струват много пари

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21536
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 08 май 2019 22:40

honda написа:.....

Ами, не знам колко е скъп, но качеството струва пари. Без пари ги видяхме. Относно играта му и че не всеки мач е на едно постоянно ниво... то това е проблем май въобще на бг футболистите днес.
Иначе, преподписването му с "Ботев", за мен означава, че е готов с трансфер. Може би Турция?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта