Левски: Трансферно лято

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот zlatan » 06 май 2019 20:34

Cooler написа:
zlatan написа:А дали има шанс да ни води тандем Илия Груев-Димитър Димитров(Херо).Първия тренер,а втория сп.директор.

Намекваш или питаш, че не става ясно?
За мен най-добрия вариант


Не аз желая този тандем.За това питам как ви струва и дали е възможен такъв тандем.
LEVSKI_FOREVER

Serafim
Мнения: 5262
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Serafim » 06 май 2019 20:56

Според мен вече поста на СТД се обезсмисля. По-добре да се търси някой, който просто да се занимава със селекцията. Пък дали ще е селекционер, главен скаут, СТД, администратор или тн. няма значение. Трябва да е фигура, като Методи Томанов в Лудогорец, където се занимаваше само и единствено със селекцията. Треньора иска, търсят и намират квото могат, после вземат решение. Но не става някой, дето ще се прави на шеф на треньора и ще му избира играчите, а онзи само ще ги тренира и ще носи отговорност в мачовете и за резултатите.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21536
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 06 май 2019 22:44

Serafim написа:Според мен вече поста на СТД се обезсмисля. По-добре да се търси някой, който просто да се занимава със селекцията. Пък дали ще е селекционер, главен скаут, СТД, администратор или тн. няма значение. Трябва да е фигура, като Методи Томанов в Лудогорец, където се занимаваше само и единствено със селекцията. Треньора иска, търсят и намират квото могат, после вземат решение. Но не става някой, дето ще се прави на шеф на треньора и ще му избира играчите, а онзи само ще ги тренира и ще носи отговорност в мачовете и за резултатите.

А според мен е супер наложително да има СТД. ПК си е по писарушката дейност и говоренето. Трябва да има някой, който да е мост между треньор - играчи и трньор-отбор/ръководство. Помисли само за последния ни успешен дирек - Гонзича. Първо, справянето с финансовата криза и това, че не си замина един отбор. След това, граденето на отбор (онзи, който водеше Петрович). И не на последно място (втръсвам с това, човек, знам) - как застана зад Стоев и стоеше зад него. От началото до края. Представяш ли си как щеше да остане при изпадането във втората седмица без него? Дерменджиев как го шитнаха? Ами след загубения финал в Бургас? Но Гонзо остана зад човека. За това си трябва спортен спортен дирек. Имаме си спортен неспортен дирек, дето не е футбалер. Требе си и някой де знае футбола отблизо. И по възможност да е левскар.
Този Аякс в момента е пълен с бивши футболисти на Аякс. И не е случайно.
Друг е въпросът, че Гонзича и овапца разни неща (назначенията на Ратко и испанеца, Костов).
Трябва да е някой на който му пука за "Левски", като на Гонзо, но с малко повече пипе, ако може. Аз бих си пожелал Яската. Или за дирек или за тренер. Повече второто. Относно Херо... не. За Хубчев... не знам.

Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот balef » 07 май 2019 12:26

В близките дни Левски ще започне преговори с колегите си от Ботев (Пловдив) за двама футболисти на канарчетата, твърди Sportal.bg. Става въпрос за звездата на пловдивчани Тодор Неделев и за бранителя Кристиан Димитров. Двамата отдавна са в полезрението на сините, но до този момент не са водени конкретни разговори за трансфер. Това ще се промени в близките дни, а според информация на колегите лично собствениците на Левски ще се опитат да убедят боса на Ботев Георги Самуилов да пусне двамата на “Герена”.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Цецо Чука » 07 май 2019 12:54

balef написа:В близките дни Левски ще започне преговори с колегите си от Ботев (Пловдив) за двама футболисти на канарчетата, твърди Sportal.bg. Става въпрос за звездата на пловдивчани Тодор Неделев и за бранителя Кристиан Димитров.



Очаквайте утре: Неделев и Димитров СЪС СИГУРНОСТ преминават в Лудогорец.

Вдругиден: НЕДЕЛЕВ и Димитров на крачка от Фенербахче!

По-другиден: Тодор Неделев и Кристиян Димитров: нови попълнения на отбор от Луната!
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот modor » 07 май 2019 13:05

На Неделев му двигат акциите с тези писания. Според мен ще има трансфер извън България.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21536
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 07 май 2019 13:21

Ако ги вземат - което ми се струва невероятно - тогава значи наистина са сериозни. Колкото и да харесвам Мариани, Неделев е друга бира. Особено по отношение на статичните. Димитров също ми се нрави. Дано Холми остане. Холми с Димитров и Дидо на смяна звучи идеално.

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот specter » 07 май 2019 13:46

Неделев в Левски и да го видя няма да го повярвам. :lol: Според мен ние сме сигурно последният клуб, в който би отишъл. Ако ще прави трансфер в България изобщо, то ще бъде в тирето...
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3472
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот groti » 07 май 2019 13:57

Неделев ще отиде или в Лудогорец, или при тиретата. По-голям шанс според мен е да се окаже в Разград. Ако турците го поискат (за фенерите говоря) никой БГ отбор няма шанс. Нас Неделев не ни харесва, а според мен и Димитров та не виждам никакъв шанс. Партенки с цел вдигане на цена.
110 години любов!

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Цецо Чука » 07 май 2019 13:58

specter написа:ние сме сигурно последният клуб, в който би отишъл. .


Предпоследния...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта