ППЛ / Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 1:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши срещата

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: ППЛ / Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 31.03 / 20:30

Мнениеот Цецо Чука » 01 апр 2019 00:14

ivan56 написа:Майна, ай да не си пишем глупости за първолаци.
Като шапкарите кажеха и си правихте ми-ми, вие, морето, и другите военни отбори редовно се гЪзехте на голямата чорба по заповед отгоре.


Обясни ми как така сме се гъзели като ЦСКА нямаха победа 10 години в ПД?
Обясни ми го тоя прост факт?

Иначе ни взимаха футболистите, това също е факт.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: ППЛ / Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 31.03 / 20:30

Мнениеот защо » 01 апр 2019 00:15

костенурк написа:
Halo написа:Дай статистиката между 1948-ма и 1989-та. Там е истината!

Истината е че през 80-те оранжевите нямат победа в Пловдив 10 поредни години,както и сините.Забирай жена си Никола от стадиона и се прибирайте вече,раздадохте се колкото можахте тази вечер,осрахте се и сега ще се утешавате с песните на Слави и Азис,гроздова ракийка и още нещо :)

Сещам се за един мач пролетта на 87-ма, благодарение на Велинов Ботев ни би само с 1:0 и върна Левски в борбата за титлата. Е, после имаше директен мач в предпоследния кръг, Ицо Стоичков уши един гол от 40 метра на Лисата Пантера (тогава още нямаше перука) и нещата пак си дойдоха на мястото.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
Show Must Go On
Мнения: 965
Регистриран на: 04 ное 2009 20:46

Re: ППЛ / Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 31.03 / 20:30

Мнениеот Show Must Go On » 01 апр 2019 00:18

vvessel написа:Канарчетата пеят ли пеят в нашия форум, че се докопали до равенството. А в техния няма кой тема да пусне за мача :lol:
Играхте по-зле от Верея иначе се пънат кви големи били. Вервайте си.
И между другото си спомням много добре армейския клуб Тракия как , ако се наложи , усложливо лягаше на по-големия брат от столицата. Ако мача е без значение може и да вземат победа иначе не. А срещу Левски винаги играеха на кило кръв и метър кожа.

През комунизма, нямаше как да играеш на кило кръв и метър кожа срещу столичани - просто нашите футбалери ви думкаха голове и надиграваха в Пловдив без проблем и нямаше как само съдийството да реши мача, защото не сте минавали центъра в дадени мачове. Друго си е обаче, когато идваше съдия от "столицата" или мач в София със съдия Любенцето Спасов, нали :!: , ама ти май няма как да знаеш!?!

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10915
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ППЛ / Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 31.03 / 20:30

Мнениеот ivan56 » 01 апр 2019 00:31

Цецо Чука написа:
ivan56 написа:Майна, ай да не си пишем глупости за първолаци.
Като шапкарите кажеха и си правихте ми-ми, вие, морето, и другите военни отбори редовно се гЪзехте на голямата чорба по заповед отгоре.


Обясни ми как така сме се гъзели като ЦСКА нямаха победа 10 години в ПД?
Обясни ми го тоя прост факт?

Иначе ни взимаха футболистите, това също е факт.


Така както сте нямали повече от 10 години победа в Пловдив от 65 до 75 година.
Абе що ви викаха малката чорба :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: ППЛ / Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 31.03 / 20:30

Мнениеот Цецо Чука » 01 апр 2019 00:34

ivan56 написа:Така както сте нямали повече от 10 години победа в Пловдив от 65 до 75 година.
Абе що ви викаха малката чорба :lol:


От 65та до 75та мен ме е нямало, така че няма как да знам кво е било тогава, тука ти се говори за по-скорошно време, в което по думите ти пак би трябвало да сме им лягали.
Което ние не сме.
Така че теорията ти издиша.

И двата отбора бяха под шапката на армията, затова.
И да, в Пд ЦСКА винаги са били по-симпатичния отбор сред ботевистите, факт.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
Show Must Go On
Мнения: 965
Регистриран на: 04 ное 2009 20:46

Re: ППЛ / Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 31.03 / 20:30

Мнениеот Show Must Go On » 01 апр 2019 00:41

ivan56 написа:
Цецо Чука написа:
ivan56 написа:Майна, ай да не си пишем глупости за първолаци.
Като шапкарите кажеха и си правихте ми-ми, вие, морето, и другите военни отбори редовно се гЪзехте на голямата чорба по заповед отгоре.


Обясни ми как така сме се гъзели като ЦСКА нямаха победа 10 години в ПД?
Обясни ми го тоя прост факт?

Иначе ни взимаха футболистите, това също е факт.


Така както сте нямали повече от 10 години победа в Пловдив от 65 до 75 година.
Абе що ви викаха малката чорба :lol:

Явно не знаеш за декрета, че когато 62 Спартак ПД стават шампион, а Ботев взима купата се постановява, че повече не трябва да има година , в която столичните ведомственици - трябва да виждат поне една купа в столицата е задължително, защото ще загубят интерес към спорта. Има го и написано в обнародвано дело. Ако не вЕрваш - прочети!?!

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10915
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ППЛ / Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 31.03 / 20:30

Мнениеот ivan56 » 01 апр 2019 00:49

Цецо Чука написа:
ivan56 написа:Така както сте нямали повече от 10 години победа в Пловдив от 65 до 75 година.
Абе що ви викаха малката чорба :lol:


От 65та до 75та мен ме е нямало, така че няма как да знам кво е било тогава, тука ти се говори за по-скорошно време, в което по думите ти пак би трябвало да сме им лягали.
Което ние не сме.
Така че теорията ти издиша.

И двата отбора бяха под шапката на армията, затова.
И да, в Пд ЦСКА винаги са били по-симпатичния отбор сред ботевистите, факт.


Говори се цялостно, не за период от до, колкото и да се връткаш, няма как да промениш фактите, че бяхте една от леките жени на ЦСКА, колкотои да не ви е приятно на феновете.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3263
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: ППЛ / Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 31.03 / 20:30

Мнениеот alexdb » 01 апр 2019 00:59

Show Must Go On написа:
Show Must Go On написа:
Halo написа:
Show Must Go On написа:
Halo написа:Логика на ботевист. Играхме 100 мача с ЦСКА, бихме в цели 5, в останалите паднахме 60-70 пъти. Как ще сме червени подлоги? :)

Ич не си запознат със статистиката, ама и няма как от теле да очкаваш нещо подобно!


Статистика тук не ползвам, просто описвам ситуацията на Тракия Пловдив. Редовни загуби от ЦСКА, и игра на живот и смърт срещу Левски/Витоша. Статистика не ни трябва. Хората помнят!

:? :? :?

Левски - Ботев 134 мача 74 победи за Левски,23 равенства 32 загуби
ЦСКА - Ботев 100 мача 47 победи за ЦСКА, 27 равенства и 27 загуби
Айде сметни ги и кажи отворко как сме се подлагали, да не говорим, че всички мразят и другият отрок на комунизма :idea:


Дай статистиката докато бяхте Тракия. Това, че последните 30 г. откак компартията я расфасоваха, че сте ни абонати го знаем ;). От тия 74 победи дет имаме 50 и кусур са последните 30 г.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ / Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 31.03 / 20:30

Мнениеот popokutepetel » 01 апр 2019 01:22

Традиционното вече трагично представяне след прекъсване на първенството за националните отбори.
Видяхме си обичайното, но в концентриран вид срещу отбор, който ни е абонат.
Сбъркан състав, още по-сбъркани смени, никаква визия и идея както от чичо Гошо така и от тия дет разхождаха днес фланелката.
Не знам каква подготовка водят тези момчета обаче Поулиньо просто е неузнаваем от миналата година. Имам чувство, че при ходенето си в Бразилия тук е дошъл някой негов роднина с визуална прилика. Николет на обичайното си ниво. Днес за съжаление изкара повечко време на терена преди да се самоконтузи та така замина първото полувреме. Да се надяваме, че травмата е достатъчно сериозна, че да пропусне останалите мачове до края. Чичо Гошо хубаво си мислел да не пусне Яблонеца ама от къф зор е променил решението си в последния момент? Този пич също е неузнаваем, а такова чистене на топката с глава към собствената си врата само от Белаид и Тирееца дет ни донесе победата в последния мач с оранДЖевите съм виждал. Горанов на обичайната си висота. Кой и защо го предпочита пред Луи си нямам идея. Французинът не че е някаква класа и да блести, но си е научен футболист за разлика от тази муха без глава. Като гледам новото попълнение Райнов направо съжалявам, че Белмонт не го включват в групата. Буши не е дори за коментиране. Този освен да забавлява публиката за друго май вече не става. Следващият мач може чичо Гошо да пусне Мариани за централен защитник или за либеро. Най-ще му пасне тази позиция.
Физическата подготовка пролетта изглежда ужасяваща. Не стига, че играят най-бавния и тромав футбол в първенството пролетта ами след 70 мин. нямат въздух да натиснат дори отбор с 10 човека в София. Изобщо от този състав ако ще се прави в Левски нещо май един Мариани и един Тиам трябва да останат, плюс пенсионерите Живко и Михайлов и евентуално Костов като дълбока резерва ако ще имаме някакви амбиции.

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ / Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 31.03 / 20:30

Мнениеот Player » 01 апр 2019 01:37

Държим стабилно третото място... За сега... Гостувания няма как да вземем с тази игра. И ще разчитаме на шанс при домакинствата за някоя точка... Та може и да завършим 3-ти... Този отбор няма никаква мощ... Дори и срещу 10 човека. Забравиха да се забавляват - много се намръщиха...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ugly bug и 28 госта