Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 08 ное 2018 20:53

sin4ec написа:При така стеклите се обстоятелства зимата ни трябват три позиции. Един ЦЗ задължително. Освобождаване на Буш и Ривалдиньо и нов ЦН на тяхно място. А ако Захата и психолозите не могат да решат проблемите на Митрев и Полачек- и един нов вратар.
По другите линии и постове в общи линии отборът е окомплектован.

Аз бих добавил и един десен бек! За конкуренция и алтернатива на Цветкович!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 08 ное 2018 21:06

NOMER14 написа:Синчец, какво си сипал тая вечер? :roll:
Що си турил Ивелин Попов до Бала и Лече? Гротеска!

Щото няма кой друг...само той се доближава до тях по някои показатели. Имаше огромен потенциал, но сам се просра. Вярно, стигна далече, Спартак Москва не е кой да е, но имаше талант и можене за повече!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22561
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот NOMER14 » 08 ное 2018 21:23

sin4ec написа:
NOMER14 написа:Синчец, какво си сипал тая вечер? :roll:
Що си турил Ивелин Попов до Бала и Лече? Гротеска!

Щото няма кой друг...само той се доближава до тях по някои показатели. Имаше огромен потенциал, но сам се просра. Вярно, стигна далече, Спартак Москва не е кой да е, но имаше талант и можене за повече!

Щом не намери начин да играе за Левски, значи не съсществува за мен. В национала ще го запомним само с една изпортена дузпа.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8893
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот bilyaletdinov » 09 ное 2018 08:49

Нищо не пречеше на клуба да се "оттърве" по рано от тези, но просто няма политика в клуба. Дори Краев щяха да загубят по същия нелеп начим и го продадоха за жълти стотинки, защото му изтичаше договора.
Да не говорим, че един Рошу, за който се платиха 200 000 жълтици го разкараха просто така, за да угодят на 'талианското менте.
В момента въпросния румунец е твърд титуляр в отбор от челото на Румъния.
Това, ако не са.пропуснати ползи заеби...
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

сини богове
Мнения: 526
Регистриран на: 31 авг 2010 12:18
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот сини богове » 09 ное 2018 08:59

bilyaletdinov написа:Нищо не пречеше на клуба да се "оттърве" по рано от тези, но просто няма политика в клуба. Дори Краев щяха да загубят по същия нелеп начим и го продадоха за жълти стотинки, защото му изтичаше договора.
Да не говорим, че един Рошу, за който се платиха 200 000 жълтици го разкараха просто така, за да угодят на 'талианското менте.
В момента въпросния румунец е твърд титуляр в отбор от челото на Румъния.
Това, ако не са.пропуснати ползи заеби...

За Рошу си много прав. Още ме е яд, че го изпуснахме. По-добър е от Белмонт.

Serafim
Мнения: 5216
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 09 ное 2018 09:43

Белмонт не е толкова слаб, колкото го изкарваме и колкото изглеждаше миналия сезон. Явно ще го чакаме още една година за да покаже, евентуално, нещо. Аз нямам против това. Важно е да се запазва едно ядро, което да играе няколко години заедно, а не всяка година нов гръбнак да се гради. Схемата на Синиша е такава, че има един халф с подчертано дефанзивни функции (Тиам) и един с офанзивни (Мариани). Трябва си и трети, който да балансира нещата. Рейш е дефанзивен, а Нашиментно е с офанзивни функции. Изглежда и че Рейш ще се ползва сега в защита... Като гледам Найденов и Юруков няма да хванат ръка, така че остава Белмонт да играе ролята на балансьор в центъра. Понякога в такива моменти, когато има контузени и тн. някои играчи показват качества, както Костов и Кабрал.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Kris_men2000 » 09 ное 2018 11:44

По случая Яблонски.Трябва да подпишат договор с двойна заплата и да влезе в сила след решението на УЕФА.Ако го дялнат 1- 2 години край договора отпада но за 6 месеца договора влиза веднага в сила.
Има и друг вариант да му гарантираме някакви минимални доходи по време на 1-2 годишно наказание и да тренира малките юноши.
Има доста варианти за да го запазим.А през това време ще обжалват.А когато го купиха Левски много добре знаеха на какви пачи яйца можеха да се натресат но рискуваха и за сега спечелиха.
Та да не ги мислим ръководството за толкова глупави особено Спас.Може да има и много обстоятелство за който ние ме знаем.
Така , че каквото и да е решението трябва да подкрепим ръководството на Левски.Те много повече от нас искат да задържат Яблонски,Цветкович и Кабрал НО......
Има една такава приказка.Наяла се въшката помислила се за велика и излезнала на челото.Шамар и всичко свършило за нея.....
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Kris_men2000 » 09 ное 2018 11:55

Serafim написа:Белмонт не е толкова слаб, колкото го изкарваме и колкото изглеждаше миналия сезон. Явно ще го чакаме още една година за да покаже, евентуално, нещо. Аз нямам против това. Важно е да се запазва едно ядро, което да играе няколко години заедно, а не всяка година нов гръбнак да се гради. Схемата на Синиша е такава, че има един халф с подчертано дефанзивни функции (Тиам) и един с офанзивни (Мариани). Трябва си и трети, който да балансира нещата. Рейш е дефанзивен, а Нашиментно е с офанзивни функции. Изглежда и че Рейш ще се ползва сега в защита... Като гледам Найденов и Юруков няма да хванат ръка, така че остава Белмонт да играе ролята на балансьор в центъра. Понякога в такива моменти, когато има контузени и тн. някои играчи показват качества, както Костов и Кабрал.


Белмонд е един от най добрите в България на неговият пост.Много кибици го плюят защото нищо не разбират от футбол"щом другите го плюят значи и аз ще го плюя" малко малко коне с капаци овчи мозъци.Белмонд пресича на мач поне по 6-7 атаки на противника.Отнема топката от противника съвсем чисто.Кой го прави като него.Никой.Той е един от най полезните играчи за Левски.Не случайно всеки треньор го слага титуляр в отбора си.Роси тъп но за Славиша какво да кажем и той ли е....?
Пуснете си мач на Левски на запис и гледайте само играта на Белмонд и тогава ще разберете това за което Ви пеша.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Serafim
Мнения: 5216
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 09 ное 2018 12:41

Славиша да кажа де, не Синиша... Къде отидох и аз. :lol:

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот ralka_levskarka » 09 ное 2018 13:08

Прякорът ми дойде след един мач с ЦСКА. Доктор, доктор, чудех се защо ме наричат така. Но е интересно. Никога не са се обръщали с нещо специално към мен. Този прякор е много добър. Никога в моя живот, а и като професионален футболист, не съм искал да контузя някого. Смятам, че няма такъв човек, дори в дерби. Във всеки мач рискуваме здраве, живот, тела. Контузиите са част от играта. Завърших първото си дерби със счупен нос, но не казах нищо. В играта има агресия, но и джентълменски неща", заяви Тиам.
:oops:
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga и 37 госта