3 кръг / Ботев (Враца) - Левски (София) /0:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2200
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: 3 кръг / Ботев (Враца) - Левски (София) / 05.08 / 18:30

Мнениеот Kris_men2000 » 04 авг 2018 18:17

vvessel написа:
Kris_men2000 написа:На времето Искренов по време на тренировка лежеше зад вратата и пиеше коняк.Треньора му каза Гибон няма ли да тренираш днес.А той отговори.Тренер който го може футбола като мен стои до мен и си пийва а който не може да играе футбол тренира на стадиона до теб.

И го разказваш като :shock: очевидец ??


Да мой приятел е очевидец.Знаеш ле защо Гибона преди световното живя един месец в къщата на Вуцов.Защото ходеше в шератон да пие и играеше комар с шейховете.Затова Вуцов го карцира един месец в тях.С него ходеше на тренировки и с него се прибираше в къщи.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: 3 кръг / Ботев (Враца) - Левски (София) / 05.08 / 18:30

Мнениеот ralka_levskarka » 04 авг 2018 20:08

Групата на Левски за мача с Ботев Враца, който е утре от 18:30 в Монтана.

Митрев, Полачек, Белаид, Цветкович, Ейолфсон, Найденов, Мариани, Тиам, Гомес, Кабрал, Папазов, Яблонски, Костов, Обертан, Юруков, Ст. Иванов, Кабов, Петков, Буш, Ривалдиньо.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: 3 кръг / Ботев (Враца) - Левски (София) / 05.08 / 18:30

Мнениеот ChuckNorris » 04 авг 2018 20:13

ralka_levskarka написа:Групата на Левски за мача с Ботев Враца, който е утре от 18:30 в Монтана.

Митрев, Полачек, Белаид, Цветкович, Ейолфсон, Найденов, Мариани, Тиам, Гомес, Кабрал, Папазов, Яблонски, Костов, Обертан, Юруков, Ст. Иванов, Кабов, Петков, Буш, Ривалдиньо.


И какво сега? Значи без Илия Димитров! Не особено разумен ход ми се вижда, но пък треньора си знае.

vvessel
Мнения: 4391
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: 3 кръг / Ботев (Враца) - Левски (София) / 05.08 / 18:30

Мнениеот vvessel » 04 авг 2018 20:23

ChuckNorris написа:
ralka_levskarka написа:Групата на Левски за мача с Ботев Враца, който е утре от 18:30 в Монтана.

Митрев, Полачек, Белаид, Цветкович, Ейолфсон, Найденов, Мариани, Тиам, Гомес, Кабрал, Папазов, Яблонски, Костов, Обертан, Юруков, Ст. Иванов, Кабов, Петков, Буш, Ривалдиньо.


И какво сега? Значи без Илия Димитров! Не особено разумен ход ми се вижда, но пък треньора си знае.

Ами има други трима нападатели, все някак ще трябва да им вкараме.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9415
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: 3 кръг / Ботев (Враца) - Левски (София) / 05.08 / 18:30

Мнениеот mikata » 04 авг 2018 20:31

Вече са във Вършец

Изображение
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: 3 кръг / Ботев (Враца) - Левски (София) / 05.08 / 18:30

Мнениеот sinfen14 » 04 авг 2018 20:37

vvessel написа:
ChuckNorris написа:
ralka_levskarka написа:Групата на Левски за мача с Ботев Враца, който е утре от 18:30 в Монтана.

Митрев, Полачек, Белаид, Цветкович, Ейолфсон, Найденов, Мариани, Тиам, Гомес, Кабрал, Папазов, Яблонски, Костов, Обертан, Юруков, Ст. Иванов, Кабов, Петков, Буш, Ривалдиньо.


И какво сега? Значи без Илия Димитров! Не особено разумен ход ми се вижда, но пък треньора си знае.

Ами има други трима нападатели, все някак ще трябва да им вкараме.

Илия е с лека травма,затова не е в групата.

kosmonawt
Мнения: 21
Регистриран на: 15 фев 2016 11:35

Re: 3 кръг / Ботев (Враца) - Левски (София) / 05.08 / 18:30

Мнениеот kosmonawt » 04 авг 2018 21:00

Ако мача наистина е в Монтана може и да бием. За разлика от врачанската публика, която поначало е антилевскарска, монтанци са благосклонно настроени към нас. Естествено, чe днес когато зрителите се броят на пръсти, публиката не е от кой знае какво занчение.
Славиша не е магьосник та да подреди отбора за мач или два. Има много още да страдаме, но така или иначе със сигурност напролет сме в тройката.
ЗАЗ (Запорожец) - световноизвестна съветска марка автомобили и лесно осъществима мечта за обикновения българин по времето на социализма.

WPWW
Мнения: 891
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: 3 кръг / Ботев (Враца) - Левски (София) / 05.08 / 18:30

Мнениеот WPWW » 04 авг 2018 22:14

Kris_men2000 написа:
vvessel написа:
Kris_men2000 написа:На времето Искренов по време на тренировка лежеше зад вратата и пиеше коняк.Треньора му каза Гибон няма ли да тренираш днес.А той отговори.Тренер който го може футбола като мен стои до мен и си пийва а който не може да играе футбол тренира на стадиона до теб.

И го разказваш като :shock: очевидец ??


Да мой приятел е очевидец.Знаеш ле защо Гибона преди световното живя един месец в къщата на Вуцов.Защото ходеше в шератон да пие и играеше комар с шейховете.Затова Вуцов го карцира един месец в тях.С него ходеше на тренировки и с него се прибираше в къщи.



Гибона не съм го гледал как е играл, но за мен е някакво лайно, което е играло в цесика, беше издигнат на избори от ДПС и е участвал в бигбрадър :mrgreen:

Иначе мачът с Ботев Враца се очаква като някакво дерби, но щом не можем да бием Вадуц, това е нормално :lol:
За разлика от Роси, на който не му пукаше, новият треньор Славиша изглежда доста адекватен и веднага ще му направи впечатление, че ръководството ярко се разминава в думи и действия.
Обясняваха ни, че участието в ЛЕ е много важно, особено ако се стигне до групите, а всъщност направиха каквото трябва, за да отпаднем от Лихтенщайн, всичко бе начертано с мижавия подготвителен лагер в Правец. И понеже махнаха всички разбиращи от футбол, никой не им търси сметка на тия гербаджийско-депесарски подлоги :!:

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3273
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: 3 кръг / Ботев (Враца) - Левски (София) / 05.08 / 18:30

Мнениеот alexdb » 04 авг 2018 23:19

kosmonawt написа:Ако мача наистина е в Монтана може и да бием. За разлика от врачанската публика, която поначало е антилевскарска, монтанци са благосклонно настроени към нас. Естествено, чe днес когато зрителите се броят на пръсти, публиката не е от кой знае какво занчение.
Славиша не е магьосник та да подреди отбора за мач или два. Има много още да страдаме, но така или иначе със сигурност напролет сме в тройката.


Не знам дали е магьосник или не. Вярно, че човека е от няколко дни в Левски, но от друга страна като играчи, като качество и бюджет Левски е пет пъти над Ботев. Така че този мач трябва да се вземе без оправдания.

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2127
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: 3 кръг / Ботев (Враца) - Левски (София) / 05.08 / 18:30

Мнениеот eelche » 05 авг 2018 00:29

ДОЖИВЯХ!

МАРТИН ПЕТКОВ е най - сетне в групата за официален мач!Проверих 2-3 пъти в сайта, да не би да съм прекалил с мастиката и нещо да ми се привижда.Най-сетне това талантливо момче се надявам да получи шанс за изява, няма да го чакаме 9 месеца като оня мангуста Кабрал,дето не знае за какво е в отбора.В Малта това момче показа страхотни игри и имах надежда,че Делио Роси ще го налага,ама...

П.П. Явно няма място за достойнство и морал в спорта.Лицето Б.Митрев отново в отбора...

Прогноза: 1-3
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта