Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
tatusindo
Мнения: 9052
Регистриран на: 19 май 2010 14:00
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот tatusindo » 24 юли 2018 11:27

Аз също съм яко За да се пускат в голям брой мачове като титуляри и Илия Димитров и Деян Иванов :) Особено за Деян кво да кажем като дедо дельо предпочиташе Белайд ..... Може да не е много опитен и т.н. Но кога ще стане футболист с безсмислени наеми .... Няма как да е по-слаб от Белаид , съответно и не виждам как Илийката ще е по- слаб от Ривалдиньо да кажем ....
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/wrapimg]

divenev
Мнения: 10
Регистриран на: 10 мар 2016 12:11
Местоположение: София
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот divenev » 24 юли 2018 12:35

Деян Иванов ми беше направил много добро впечатление, изглеждаше стабилен и надежден защитник. Лошото е че тъкмо започнаха да му гласуват доверие и момчето получи тежка травма (а след това и рецидив, доколкото знам). Дано да е преодолял проблемите и да се завърне с добри игри.
Само Левски
Изображение

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9391
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 24 юли 2018 13:18

Трудно ще се разделим с ментето иска си неустойката :twisted:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Ozzimozzi
Мнения: 7169
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Ozzimozzi » 24 юли 2018 13:29

mikata написа:Трудно ще се разделим с ментето иска си неустойката :twisted:

Не е глупав този, който яде баницата. Предполагам, че всеки на негово място би си я искал (ако има право на това).
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9391
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 24 юли 2018 13:32

Ozzimozzi написа:
mikata написа:Трудно ще се разделим с ментето иска си неустойката :twisted:

Не е глупав този, който яде баницата. Предполагам, че всеки на негово място би си я искал (ако има право на това).

Срас ще вземе заем от Виваком и ще му плати :roll:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5195
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 24 юли 2018 13:41

mikata написа:Трудно ще се разделим с ментето иска си неустойката :twisted:

Той затова беше тук, да изкопчи пари, а не за да гради. :oops: Вързахме му се на глупостите за пълзене, ходене, тичане, време, късмет бла-бла-бла... Мисля, че дори сред част от феновете му вече се забелязва проглеждане... ;)
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот sinfen14 » 24 юли 2018 13:41

metodito написа:
sin4ec написа:Новият треньор трябва да си огледа наличните нападатели и да решава.
Но според мен Илия трябва да получи шанс. Това момче никога не гъкна и не се направи на големец или обиден. Преотстъпен, пак преотстъпен-ето че дойде и неговият момент! От нападателите ни той е най-бърз и повратлив, играе с двата крака, комбинативен е и има добро пласиране. Има и слабости, естествено, но той си ги знае.
Много се радвам за него, дано този гол му даде импулс и самочувствие!


Не само Илийката, ами и Дидо. И двамата израснаха много. Аз смърдя отдавна за тези преотстъпвания, но... истината е, че по-добре в Ботев Враца да играе истински мачове, отколкото да подритва в София с децата в срещи без значение. Ето как примерно се получи с Горанов. Завърна се тук, възмъжал, опитен, с добра физика. Но най-вече много опитен, макар и млад. Мисля, че с Дидо, Илийката и Горанов, все повече хора ще се връщат на стадиона. Дано някой му го нарисува на Русев. Той хубаво гледа Лудогорец и иска да им подражава, но пътя на "Левски" е начертан от много години и той не е този, който е избрал той. Ако въобще има някаква дългосрочна визия.

Невъзможно е Дидо да се пребори за място с Яблонски и Холмар.Сега вече дали може да стане първа резерва на мястото на Белаид си зависи от него.Но Белаид има договор за до другото лято,така че по-скоро от догодина Дидо ще е първа резерва.Тежките контузии го дръпнаха много назад,няма какво да се лъжем.За другото си прав,но ме е много яд,че трябва да чакаме някой юноша до 22-23,25 години за да възмъжее и да стане готов за първия отбор....Ако този процес се случва по-рано,бихме могли да изкарваме доста добри пари от трансфери.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21506
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 24 юли 2018 13:54

sinfen14 написа:[
Невъзможно е Дидо да се пребори за място с Яблонски и Холмар.Сега вече дали може да стане първа резерва на мястото на Белаид си зависи от него.Но Белаид има договор за до другото лято,така че по-скоро от догодина Дидо ще е първа резерва.Тежките контузии го дръпнаха много назад,няма какво да се лъжем.За другото си прав,но ме е много яд,че трябва да чакаме някой юноша до 22-23,25 години за да възмъжее и да стане готов за първия отбор....Ако този процес се случва по-рано,бихме могли да изкарваме доста добри пари от трансфери.


Не, аз не говоря да заменя Холмар или Давид още сега. Сакън. Е, може би за някой мач с да речем Витоша, нещо такова. Просто да поддържа ритъм. А един ден, когато продадем Холмар, той да го замени. Надявам се никога да не продадем Давид.
Последна промяна от metodito на 24 юли 2018 13:58, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21506
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 24 юли 2018 13:55

mikata написа:Трудно ще се разделим с ментето иска си неустойката :twisted:

Ти би ли се отказал от половин милион евро? Кой пусна обаче мухата на сайтовете, че "са се разделили по взаимно съгласие". Като го прочетох, си казах: Спас успя да изпързаля Дельо. Да бе, да. Най-нормалното е да си търси парите. Да не са спали като му пишат договора!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот 1982 » 24 юли 2018 14:22

mikata написа:Трудно ще се разделим с ментето иска си неустойката :twisted:


Доста е нагъл и безочлив. След като тотално си се провалил и не си свършил нищо, е доста безсрамно да искаш и да ти се плати тлъсто накрая ..... но тук вината е на "господина от Лондон", че такъв договор е подписал ..... макар че и на него му е през вивакомата ..... той лични пари не вади така или иначе.

Да не увиснете накрая и със Стоянович, че може да се наложи да почака доста.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 45 госта