2 кръг / Левски (София) - Черно море (Варна) / 30.07 / 20:30 / 2:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Unforgiven_M
Мнения: 885
Регистриран на: 15 ное 2008 19:33
Контакти:

Re: 2 кръг / Левски (София) - Черно море (Варна) / 30.07 / 20:30

Мнениеот Unforgiven_M » 22 юли 2018 22:25

kopernikus написа:Това важи и за Лудогорец, независимо че инвестираха милиони и имат хомогенен и обигран състав. Това е просто бизнеспроект, от който се печели по системата "купувам третокласен футболист за по-малко пари за да го продавам на баламите като второкласен за повече пари".
Полза за развитието на българския футбол няма никаква!


[offtopic]Тази теза цял ден и във всички теми ли я развяваш? Вярно, че не са им световна класа футболистите, ама ако те са третокласни, защо ние не можем да си позволим/намерим същите? И какво като са бизнес проект? Защо нямаме 2-3-5 успешни бизнес проекта като тях? Защото само плюем, вместо да се учим как става! И заради такива дебели тикви като теб, които знаят само да умуват, без никаква практическа стойност! Всички други мислят на дребно как да сгънат някой лев или да покрият някаква дребна далавера, ама иначе тези дето са по-успешни те са ни виновни! Хайде да се скриеш, че си жалък с уж неутралното си мнение, което обаче показва доста омраза![/offtopic]

Ако се заложи на атакуващ футбол - 3:0!

kopernikus
Мнения: 98
Регистриран на: 01 юни 2016 12:30
Skype: nedangelow

Re: 2 кръг / Левски (София) - Черно море (Варна) / 30.07 / 20:30

Мнениеот kopernikus » 23 юли 2018 16:01

Unforgiven_M написа:
kopernikus написа:Това важи и за Лудогорец, независимо че инвестираха милиони и имат хомогенен и обигран състав. Това е просто бизнеспроект, от който се печели по системата "купувам третокласен футболист за по-малко пари за да го продавам на баламите като второкласен за повече пари".
Полза за развитието на българския футбол няма никаква!


[offtopic]Тази теза цял ден и във всички теми ли я развяваш? Вярно, че не са им световна класа футболистите, ама ако те са третокласни, защо ние не можем да си позволим/намерим същите? И какво като са бизнес проект? Защо нямаме 2-3-5 успешни бизнес проекта като тях? Защото само плюем, вместо да се учим как става! И заради такива дебели тикви като теб, които знаят само да умуват, без никаква практическа стойност! Всички други мислят на дребно как да сгънат някой лев или да покрият някаква дребна далавера, ама иначе тези дето са по-успешни те са ни виновни! Хайде да се скриеш, че си жалък с уж неутралното си мнение, което обаче показва доста омраза![/offtopic]

Ако се заложи на атакуващ футбол - 3:0!



Не знам на каква идея си носител и каква кауза защитаваш, но това което си написал е просто израз на дебелашко високомериe и просташка арогантност. Криеш се зад емблемата на "Левски", но досега съм прочел един пост в нашия форум.
Интересното е, че КироВарна веднага се насочи към коментара ти, което ме навежда мисълта, че такива типове като него обикновено ползват по няколко профила във форумите.
А доколко си левскар и познаваш моментното състояние и игра на отбора ми показва и прогнозата ти - "ако се заложи на атакуващ футбол...". Само дето забравяш да споменеш с кой от настоящите футболисти ще залагаш на атакуваш футбол.
Все пак ще повторя прогнозата си за мача, която вече дадох и в нашия форум, в който ти като "уж" левскар си писал caмо веднъж!
Победа на сините с един гол разлика и то не толкова че сме добри, а защото варненци са по-зле и от нас.
Комунягата, който преди сърбаше в шкембеджийницата свинската пача, прибави към менюто си аспержи и трюфели и стана аристократ.
из "История на прехода"

waterloo
Мнения: 7
Регистриран на: 23 юли 2018 16:30
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 2 кръг / Левски (София) - Черно море (Варна) / 30.07 / 20:30

Мнениеот waterloo » 23 юли 2018 16:46

Категорично 2 : 0. Не виждам с какво варненската малка чорба може да ни създаде проблеми
Граучо Маркс за припознавачa:
"Той може да говори като идиот и да се държи като идиот, но не оставяйте това да ви заблуди. Той наистина е идиот."
"Посредствените умове мислят еднакво" (цитат от филм)

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: 2 кръг / Левски (София) - Черно море (Варна) / 30.07 / 20:30

Мнениеот sinfen14 » 23 юли 2018 18:28

Само да спомена,че ако не беше страхотната атака в 93 минута на Коматево,сега тук щяха други прогнози да се дават.По-умерено трябва да го раздаваме.Аз очаквам труден и минимален успех.Иска ми се да не допуснем гол и да направим серия от сухи мрежи на Герена,подобно на миналия сезон.

1:0 от мен.

Потребителски аватар
ebvkoko10
Мнения: 134
Регистриран на: 06 мар 2011 09:24
Контакти:

Re: 2 кръг / Левски (София) - Черно море (Варна) / 30.07 / 20:30

Мнениеот ebvkoko10 » 23 юли 2018 18:42

sinfen14 написа:Само да спомена,че ако не беше страхотната атака в 93 минута на Коматево,сега тук щяха други прогнози да се дават.По-умерено трябва да го раздаваме.Аз очаквам труден и минимален успех.Иска ми се да не допуснем гол и да направим серия от сухи мрежи на Герена,подобно на миналия сезон.

1:0 от мен.

Ще допуснете гол,но мачът няма да е труден.Отзад сме разграден двор,а и халфовете ни не бият.Всъщност този мач го гледахме преди около 2 месеца,няма да има нещо по-различно.

Потребителски аватар
DaNi_mLaDeNoV
Мнения: 213
Регистриран на: 11 юли 2011 14:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: 2 кръг / Левски (София) - Черно море (Варна) / 30.07 / 20:30

Мнениеот DaNi_mLaDeNoV » 23 юли 2018 20:14

Captain Stottlemeyer написа:
uliqnbg написа:То е ясно, че няма как същият треньор от днешния мач да води Левски, така че ако Левски си намери читав треньор и играчите бъдат надъхани едно 3/4:0 ще видим за "сините".

Че какво им беше на играчите на мача срещу "Ботев" вчера!?... :roll: Аз от доста време не бях гледал мач на "Левски" с такова удоволствие - да виждам как футболистите се борят, как пресират съперника още пред неговото наказателно поле и са готови да го изядат по целия терен! А "подаръкът" в последните секунди на мача за коматевските селяндури, които не спряха цял мач да скандират за "говедата", беше безценен!... :lol:


Капитана е прав аз мач на Левски с такова удоволствие не съм гледал от много време. Победата беше просто бонус, но смятам че абонатите тря ги отнесем с 2-3 гола поне.
[wrapimg=]http://e2.365dm.com/17/11/16-9/30/skysports-heung-min-son-tottenham-hotspur-football_4147881.jpg?20171105145303[/wrapimg]

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: 2 кръг / Левски (София) - Черно море (Варна) / 30.07 / 20:30

Мнениеот popokutepetel » 23 юли 2018 20:21

ЧМ в първенството в София са ни абонати. Не мисля, че в този мач ще има изненади.

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: 2 кръг / Левски (София) - Черно море (Варна) / 30.07 / 20:30

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 24 юли 2018 11:37

Хубави прогнози, някои от тях доста смели, дано се сбъднат.

Само не ми се мисли ако ония паркират автобуса и наште започнат да се изнервят, недай боже да им влезе и някоя контра, и сме дотам... Трябва ни гол до към 25-тата минута, те като се открият, на края на полувремето (или в началото на другото) още един и решаваме проблема. Прекрасно като теория, но как ще стане на практика, един господ знае.

Винаги съм се питал, какво толкова ще стане, ако излезем с 2 двама централни нападатели - примерно с Илия Димитров и Костов, или Костов и Буш ? Гомез малко зад тях двамата, Обертан и Паулиньо по крилата, и назад всичко е ясно.
На това момче, Ривалдиньо, задължително трябва да му се даде шанс и повече игрови минути, да се разбере ще го бъде ли или не...

Иначе, надявам се на нещо като Левски - ЧМ 2:0....

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: 2 кръг / Левски (София) - Черно море (Варна) / 30.07 / 20:30

Мнениеот ЕМИЛ » 24 юли 2018 12:37

3:1 за нас

THE G.A.M.E
Мнения: 50053
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: 2 кръг / Левски (София) - Черно море (Варна) / 30.07 / 20:30

Мнениеот THE G.A.M.E » 24 юли 2018 16:27

Почти сигурно Стоянович няма да ни води в тоя мач.
Предполагам, че ще е отново тандема Симов/Тодоров, които се справиха в мача с Ботев.
Поне от към психика.

Другият момент е, че "Моряците" в никакъв случай няма да се надиграват с нас и ще са с една идея по-прибрани от пловдивчани, а знаем как играем срещу толкова защитни съперници. :|
Все пак победата е без алтернатива.
Индивидуалните качества на отделните единици категорично са в наша полза.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 35 госта