Славиша Стоянович

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

niks_el
Мнения: 254
Регистриран на: 16 май 2012 20:05
Контакти:

Re: Левски има нов треньор - това е Славиша Стоянович

Мнениеот niks_el » 22 юли 2018 18:21

дано ама все си мисля ,че БГ треньор беше по добре Джанини,Дерменджиев,Стоев ама да видим дано направи силен отбор

honda
Мнения: 4401
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Левски има нов треньор - това е Славиша Стоянович

Мнениеот honda » 22 юли 2018 18:26

Първо успех на новия треньор.
Както се казва "Краля е мъртъв ,да живее краля".
Левски е по-голям от всеки един.
Треньорите от бивша Югославия са обикновено много добри психолози и умеят да изискат от всеки един играч най-доброто. Отделно болшинството от кариерата му е минала основно в Словения, като словенския футбол се развива много бързо и колкото и да не ни е приятно там са пред нас.Доколко ще успее в Левски, ще разберем. Всеки един треньор на Левски е получавал от мен моята подкрепа,разбира се и Славиша Стоянович получава моята подкрепа..
За мен за разлика от много мнения във форума, в момента в Левски има достатъчно добри футболисти, ако се опазим от контузии и играем с пределна мобилизация и агресия можем да бъдем напълно равностойни на Лудогорец( знам ,че много хора ще ме обяват за луд,но това е моето мнение).
От това ,което разбрах за Славиша Стоянович от мои познати в Сърбия и Словения , той е треньор малко подобен на Херо у нас - изгаря в играта , доста често влиза в конфликти със съдии , представители на другите отбори, журналисти. Ако наистина е така -още по-добре ,ние наистина имаме нужда от такъв човек- да поема атаките срещу клуба върху себе си(такива ще има определено- честно казано никога не са спирали ,но това напоследък е някаква истерия). Ако може да предаде от желанието си за победа и на играчите -чудесно.
Според мен ще постигне успехи,ако успее да обедини съблекалнята и да ги настрои играчите на "победоносна" вълна и битка във всеки мач. Ако постигне това ще има успехи. Точно тук се провали Д.Роси ( не крия и не се срамувам ,че съм бил един от поддръжниците му). Един треньор няма никакъв шанс ,ако изгуби подкрепата на играчите. Съвсем друг въпрос е дали е работа на играчите да решават кой да бъде треньор. Това е точно работа на ръководството , по-специално на СТД,който ние нямаме.

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Левски има нов треньор - това е Славиша Стоянович

Мнениеот LSFC 1914 » 22 юли 2018 19:06

evgenimilenov написа:Не ми харесва че в последните години сменя през година отборите си.


То пък щото при нас се е задържал някой повече от 1 година :oops:

Потребителски аватар
DaNi_mLaDeNoV
Мнения: 213
Регистриран на: 11 юли 2011 14:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски има нов треньор - това е Славиша Стоянович

Мнениеот DaNi_mLaDeNoV » 22 юли 2018 19:18

LSFC 1914 написа:
evgenimilenov написа:Не ми харесва че в последните години сменя през година отборите си.


То пък щото при нас се е задържал някой повече от 1 година :oops:


Перфе комбина сме. Прекасва 7 годишната хегемония както му е по-практика и догодина се разделяме и вълка сит и агнето цяло кво повече да му искаш. :Д
[wrapimg=]http://e2.365dm.com/17/11/16-9/30/skysports-heung-min-son-tottenham-hotspur-football_4147881.jpg?20171105145303[/wrapimg]

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: Левски има нов треньор - това е Славиша Стоянович

Мнениеот sslevski » 22 юли 2018 19:23

Мисълта на човека е,че не става и го уволняват често.Или по-скоро не му подновяват договора.Доколкото прочетох и при нас е 1+1.Според мен е поредния бушон.Трябват ни футболисти.
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12951
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Левски има нов треньор - това е Славиша Стоянович

Мнениеот Eminem » 22 юли 2018 19:59

Не се задържа в отборите си, договор 1+1 година. Явно и спаската не знае дали това е човека. Дано догодина да не търсим нов треньор.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9416
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски има нов треньор - това е Славиша Стоянович

Мнениеот mikata » 22 юли 2018 20:14

И новия треньор ли е препоръчан от Танев?
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Левски има нов треньор - това е Славиша Стоянович

Мнениеот Sisi 1914 » 22 юли 2018 22:26

Ина 100 процента ли е сигурно?
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Левски има нов треньор - това е Славиша Стоянович

Мнениеот 1982 » 22 юли 2018 22:29

Няма как да е на 100% сигурно, защото алчният италианец още май не е разтрогнал ..... явно не си е взел договорената пачка.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21554
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски има нов треньор - това е Славиша Стоянович

Мнениеот metodito » 23 юли 2018 08:28

1982 написа:Няма как да е на 100% сигурно, защото алчният италианец още май не е разтрогнал ..... явно не си е взел договорената пачка.

Тъпспор написа, че са се разделили по взаимно съгласие. Което малко ме съмнява. Особено, ако става дума за един половин милион евро.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 55 госта