Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

vvessel
Мнения: 4317
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот vvessel » 18 юни 2018 23:27

шивача написа:
W84me написа:Избирайте! :mrgreen:
Изображение

Така като гледам всички отбори биха предпочели да се паднат с вас 8-) Вие сте им пътя към втори кръг. Но според мен ще продължите след кански мъки, без значение с кой ще играете.

Абе вече си мисля, че си скрит левскар, все в нашия форум висиш. Скрил си си статистиката, иначе сигурно ще излезе,че тук си най-активен. Щом първата ти работа е да коментираш срещу кого Левски ще играе, а във вашия форум те няма никакъв, това е явен признак какво те вълнува най-много. То няма лошо да си признаеш. Има и отявлени левскари, които са по-големи критици на отбора, собственика и треньора от теб, така че спокойно може да се отпуснеш в свои води и да не се мъчиш с онова оранжево недоразумение :)

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3755
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот ivo55 » 18 юни 2018 23:28

W84me написа:Избирайте! :mrgreen:
Изображение

Според мен Левски София (БУЛ) ще се падне с Чикхура.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот phd » 18 юни 2018 23:36

Предпочитам Тракай (Литва), макар и Чихура да са привлекателни. :mrgreen:
Ще научим и следващия противник на ждребето, някой знае ли какви са опциите?

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот sinfen14 » 18 юни 2018 23:41

Само да напомня,че нашият жребии е на 20 юни,а не на 19!!!И да,след като изтеглят жребия за 1 кръг ще узнаем и съперника ни за втори.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот шивача » 18 юни 2018 23:42

vvessel написа:
шивача написа:
W84me написа:Избирайте! :mrgreen:
Изображение

Така като гледам всички отбори биха предпочели да се паднат с вас 8-) Вие сте им пътя към втори кръг. Но според мен ще продължите след кански мъки, без значение с кой ще играете.

Абе вече си мисля, че си скрит левскар, все в нашия форум висиш. Скрил си си статистиката, иначе сигурно ще излезе,че тук си най-активен. Щом първата ти работа е да коментираш срещу кого Левски ще играе, а във вашия форум те няма никакъв, това е явен признак какво те вълнува най-много. То няма лошо да си признаеш. Има и отявлени левскари, които са по-големи критици на отбора, собственика и треньора от теб, така че спокойно може да се отпуснеш в свои води и да не се мъчиш с онова оранжево недоразумение :)

Ми кефите ме. Щом ви дойдат евромачовете и винаги съм нащрек :) Тая година се чудя по какъв ли смешен начин ще отпаднете, щото вие си падате новатори и все измисляте неочакван край. Та затова ви коментирам, щото сте забавни.Та не търси под вола теле :)
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот шивача » 18 юни 2018 23:44

ivo55 написа:
W84me написа:Избирайте! :mrgreen:
Изображение

Според мен Левски София (БУЛ) ще се падне с Чикхура.

ако се паднат с тея, с палавото име, значи Съдбата им е приготвила нещичко :mrgreen:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

vvessel
Мнения: 4317
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот vvessel » 18 юни 2018 23:48

шивача написа:
vvessel написа:Абе вече си мисля, че си скрит левскар, все в нашия форум висиш. Скрил си си статистиката, иначе сигурно ще излезе,че тук си най-активен. Щом първата ти работа е да коментираш срещу кого Левски ще играе, а във вашия форум те няма никакъв, това е явен признак какво те вълнува най-много. То няма лошо да си признаеш. Има и отявлени левскари, които са по-големи критици на отбора, собственика и треньора от теб, така че спокойно може да се отпуснеш в свои води и да не се мъчиш с онова оранжево недоразумение :)

Ми кефите ме. Щом ви дойдат евромачовете и винаги съм нащрек :) Тая година се чудя по какъв ли смешен начин ще отпаднете, щото вие си падате новатори и все измисляте неочакван край. Та затова ви коментирам, щото сте забавни.Та не търси под вола теле :)


Е, така ще кажеш. Но има и някаква истина в това, защото твоя отбор или го няма изобщо или отпада още на жребието, та на теб това ти остана бедни ми шивачо :lol:
Последна промяна от vvessel на 18 юни 2018 23:54, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот specter » 18 юни 2018 23:49

phd написа:Предпочитам Тракай (Литва), макар и Чихура да са привлекателни. :mrgreen:
Ще научим и следващия противник на ждребето, някой знае ли какви са опциите?


В интерес на истината точно Тракай ще е добре да ги избегнем. Миналата година не се справиха лошо в квалификациите по спомени. Но иначе след като имаме претенции за нещо тоя кръг трябва да го преминем без дори да се замисляме.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот LSFC 1914 » 18 юни 2018 23:55

шивача написа:ако се паднат с тея, с палавото име, значи Съдбата им е приготвила нещичко :mrgreen:


Съдбата и на теб е приготвила нещо... да си вечен ГОРД ПРИПОЗНАВАЧ. :mrgreen: :geek:

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот шивача » 19 юни 2018 10:46

LSFC 1914 написа:
шивача написа:ако се паднат с тея, с палавото име, значи Съдбата им е приготвила нещичко :mrgreen:


Съдбата и на теб е приготвила нещо... да си вечен ГОРД ПРИПОЗНАВАЧ. :mrgreen: :geek:

Колега, пишеш ми се едно си със старческа деменция? Нищо няма в теб, затова не ти отговарям и на личните, щото ми идват олигофренски. Покажи някъв интелект, нещичко да видя поне, да ти обърна фнимание. ;)
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: dimoto1, Svilen, vlong и 132 госта