Бараж за ЛЕ: Левски (София) - Черно море (Варна) 4:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Лига Европа зове....

Левски
238
53%
Черно море
210
47%
 
Общо гласове: 448

Потребителски аватар
action66
Мнения: 1080
Регистриран на: 07 дек 2014 03:04
Skype: kokaracha66
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Бараж за ЛЕ: Левски (София) - Черно море (Варна) , Четвъртък от 20:30

Мнениеот action66 » 21 май 2018 23:54

Да ви се чуди човек защо се притеснявате?!
Ще ни биете без проблем.Нашите моряци да се настройват за плаж и после нормална подготовка.Че от две последователно сбъркани подготовки при Георги Иванов,се видя как се катурнахме още през август.За една бройка днес ние да играем в баражите за оставане.Да,отбора сега има игра,но няма класа за големи неща като участие в Лига Европа.Илиян го каза ,че това не може да бъде самоцел.Но нека поне загубата да е драматична,а не разгромна.Макар,че ми е трудно да си представя как Станчев ще се справи с Паулиньо....
Време е за плажуване и Световно първенство.Следващото първенство,нови надежди.

Потребителски аватар
morqche
Мнения: 800
Регистриран на: 13 дек 2009 10:44
Местоположение: ТИЧА
Контакти:

Re: Бараж за ЛЕ: Левски (София) - Черно море (Варна) , Четвъртък от 20:30

Мнениеот morqche » 22 май 2018 02:04

metodito написа:Гласувах за нас, разбира се, а каквото сабя покаже. Надявам се на първо място, Роси да ме опровергае в очакванията и на второ място Илиан да оправдае очакванията ми към него. :lol: За мен той не беше за треньор на "Левски". За клубове с по-малки амбиции - да, определено - не е никой. Може да закара отбора си до място за Европа, да се опъне на някой от по-богатите, но дотам. А и нервичките му не държат на напрежение. Ще видим, може да ме изненада неприятно.

Колкото повече като тебе, толкова по-добре за футбола. Можете само да си мечтаете за треньор като Илиан Илиев. Още в Четвъртък ще го усетите.
[center]ЧЕРНО МОРЕ[/center]
[center]1913[/center]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21345
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бараж за ЛЕ: Левски (София) - Черно море (Варна) , Четвъртък от 20:30

Мнениеот metodito » 22 май 2018 05:28

morqche написа:
metodito написа:Гласувах за нас, разбира се, а каквото сабя покаже. Надявам се на първо място, Роси да ме опровергае в очакванията и на второ място Илиан да оправдае очакванията ми към него. :lol: За мен той не беше за треньор на "Левски". За клубове с по-малки амбиции - да, определено - не е никой. Може да закара отбора си до място за Европа, да се опъне на някой от по-богатите, но дотам. А и нервичките му не държат на напрежение. Ще видим, може да ме изненада неприятно.

Колкото повече като тебе, толкова по-добре за футбола. Можете само да си мечтаете за треньор като Илиан Илиев. Още в Четвъртък ще го усетите.

Ами, така, както смятам, че "Левски" не е лъжица за Роси, така и смятам същото и за Илиан и "Левски" (доколкото знам и двамата не са ставали шампиони като треньори). Не знам при вас, при нас треньора (не, сини колеги, не единствено Божката) показа, че с неадекватен стартов състав и тактика може да за$ере цял мач, така че - заради това тренерите. Победете ни, ще ви честитя. Мачовете между двата отбора винаги са били високозарядни, а преди да дойде Гонзо при вас, направо експлозивни.

Потребителски аватар
Лимонадения Джо
Мнения: 591
Регистриран на: 05 яну 2013 09:42
Контакти:

Re: Бараж за ЛЕ: Левски (София) - Черно море (Варна) , Четвъртък от 20:30

Мнениеот Лимонадения Джо » 22 май 2018 08:00

Не трябва една пропусната дузпа да води до крайни оценки.
Последна промяна от Лимонадения Джо на 22 май 2018 08:05, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
Лимонадения Джо
Мнения: 591
Регистриран на: 05 яну 2013 09:42
Контакти:

Re: Бараж за ЛЕ: Левски (София) - Черно море (Варна) , Четвъртък от 20:30

Мнениеот Лимонадения Джо » 22 май 2018 08:00

morqche написа:
metodito написа:Гласувах за нас, разбира се, а каквото сабя покаже. Надявам се на първо място, Роси да ме опровергае в очакванията и на второ място Илиан да оправдае очакванията ми към него. :lol: За мен той не беше за треньор на "Левски". За клубове с по-малки амбиции - да, определено - не е никой. Може да закара отбора си до място за Европа, да се опъне на някой от по-богатите, но дотам. А и нервичките му не държат на напрежение. Ще видим, може да ме изненада неприятно.

Колкото повече като тебе, толкова по-добре за футбола. Можете само да си мечтаете за треньор като Илиан Илиев. Още в Четвъртък ще го усетите.

Мечтая си, никога повече Илиян Илиев. Знаем го и като треньор, и като футболист. Един мач с Литекс още горчи, но това е минало. Сигурен съм, че ако му предложат работа в Левски, на бегом ще дойде от Варна в София, така както го направиха дузина третокласни футболисти и то за по- малки заплати. За мача, очаквам здраво лежане и обвинения по съдията, запазена марка на Илиев.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21345
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бараж за ЛЕ: Левски (София) - Черно море (Варна) , Четвъртък от 20:30

Мнениеот metodito » 22 май 2018 08:13

Лимонадения Джо написа:Не трябва една пропусната дузпа да води до крайни оценки.

Абе, то не беше само това, ама нейсе. Да вземе баража и да ни закара, айде да не е в групите на Лига Европа (ако ни се падне Виляреал, Арсенал или нещо подобно, няма да е виновен Роси, ако отпаднем, а на прага на групите най-вероятно - с нашия късмет - баш такъв отбор да ни се падне), а до последния мач преди групите, ще забравя много неща от този сезон.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9291
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Бараж за ЛЕ: Левски (София) - Черно море (Варна) , Четвъртък от 20:30

Мнениеот mikata » 22 май 2018 08:17

Илиян Илиев и Кривия са най-добрите халфове които съм гледал в Левски :!:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Бараж за ЛЕ: Левски (София) - Черно море (Варна) , Четвъртък от 20:30

Мнениеот rane » 22 май 2018 08:34

mikata написа:Илиян Илиев и Кривия са най-добрите халфове които съм гледал в Левски :!:
Значи не си гледал кой знае колко :)
Конкретно от тяхно време се сещам за Н. Тодоров, който ги превъзхождаше в доста аспекти ;) Всеки си има мнение разбира се.
Аз също много харесвах Ил. Илиев и Кривия, но не мога да си кривя душата и за Тодоров.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9291
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Бараж за ЛЕ: Левски (София) - Черно море (Варна) , Четвъртък от 20:30

Мнениеот mikata » 22 май 2018 08:48

rane написа:
mikata написа:Илиян Илиев и Кривия са най-добрите халфове които съм гледал в Левски :!:
Значи не си гледал кой знае колко :)
Конкретно от тяхно време се сещам за Н. Тодоров, който ги превъзхождаше в доста аспекти ;) Всеки си има мнение разбира се.
Аз също много харесвах Ил. Илиев и Кривия, но не мога да си кривя душата и за Тодоров.

И Тодоров не беше лош,но за мен Илиев е най добрия!
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Бараж за ЛЕ: Левски (София) - Черно море (Варна) , Четвъртък от 20:30

Мнениеот rane » 22 май 2018 08:49

morqche написа:
metodito написа:Гласувах за нас, разбира се, а каквото сабя покаже. Надявам се на първо място, Роси да ме опровергае в очакванията и на второ място Илиан да оправдае очакванията ми към него. :lol: За мен той не беше за треньор на "Левски". За клубове с по-малки амбиции - да, определено - не е никой. Може да закара отбора си до място за Европа, да се опъне на някой от по-богатите, но дотам. А и нервичките му не държат на напрежение. Ще видим, може да ме изненада неприятно.

Колкото повече като тебе, толкова по-добре за футбола. Можете само да си мечтаете за треньор като Илиан Илиев. Още в Четвъртък ще го усетите.
Левски с годините доста отстъпи от позициите си. Погледнато в исторически план, Черно Море е един от най-удобните съперници на Левски за шампионат. По-точно беше. Имаше един период от над 30 години за първенство, когато Черно Море стигаше най-много до равен, дори като домакин. Да не говорим, че най-често головете, отбелязани от Левски бяха 3 и нагоре, особено между 1990 и 2008-2010. Тогава имаше резултати от сорта на 4:0, 5:0,5:1, 5:2, дори 6:0. След 2010г. обаче в Левски се изредиха доста треньори и ръководители, които се учеха на гърба на клуба и промениха статуквото, в резултат но което вече мачовете са доста по-оспорвани. След 2010 година Черно Море стигна до първата си победа след десетки години, а треньор на Левски тогава беше Гонзо, ако не бъркам. Имаше разбира се по някой и друг фойерверк с 4-5 гола на сметката на Левски, но това си бяха изключения за последните сезона.

Сега мача може да се закучи и да стане доста завързан, ако Черно Море се прибере отзад! Все пак се надявам на ранен гол за Левски, който ще отвори мача ;)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar, LoveAndPeace и 78 госта